Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Czyli jednym słowem można zrobić z kamerą wszystko co można sobie zamarzyć (może trochę przesadziłem ale nieznacznie). Jeszcze takie pytanie. Dla mnie grafika jest ultra dobra. Czemu citekmaniak mówi, że grafika w grze jest brzydka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:57, YahooPL napisał:

Czyli jednym słowem można zrobić z kamerą wszystko co można sobie zamarzyć (może trochę przesadziłem
ale nieznacznie). Jeszcze takie pytanie. Dla mnie grafika jest ultra dobra. Czemu citekmaniak
mówi, że grafika w grze jest brzydka ???


Nie mów że grafa jest ultra dobra skoro nawet nei grałeś. Zagrasz to zobaczysz. Ja lubię inny typ grafy, ta jest kanciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:57, YahooPL napisał:

Czemu citekmaniak mówi, że grafika w grze jest brzydka ???

To zależy od ustawień graficznych i karty graficznej. Ja gram z włączoną opcją HDR w grze, z wygładzaniem obrazu 4x i z filtrem anizotropowym 16x włączonymi w panelu sterowani kartą na Asus GeForce 7600GT.

A co do photo mode to tak, można zrobić prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:00, citekmaniak napisał:

Nie mów że grafa jest ultra dobra skoro nawet nei grałeś. Zagrasz to zobaczysz. Ja lubię inny
typ grafy, ta jest kanciasta.


Widze prawdziwe screeny z gry i oglądałem multum filmików. Ja tam nie widze żadnych kantów. Poza tym widzę dalekie pole widzenia, ładnie wygladający asfalt itp. Nie wiem co ci się tu nie podoba. Po tym co Carbon nam pokazał to powiem nawet że grafika jest super ładna. ładniejszej ścigałki i tak chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:05, YahooPL napisał:

> Nie mów że grafa jest ultra dobra skoro nawet nei grałeś. Zagrasz to zobaczysz. Ja lubię
inny
> typ grafy, ta jest kanciasta.

Widze prawdziwe screeny z gry i oglądałem multum filmików. Ja tam nie widze żadnych kantów.
Poza tym widzę dalekie pole widzenia, ładnie wygladający asfalt itp. Nie wiem co ci się tu
nie podoba. Po tym co Carbon nam pokazał to powiem nawet że grafika jest super ładna. ładniejszej
ścigałki i tak chyba nie ma...


Jest lepsza, chociażby FlatOut2. Grafa nie powala. Nie wiem czemu się wszyscy nią podniecają. Sam zagrasz sam zobaczysz. Jak finalna wersja bedzie taka sama to raczej nie kupie. Przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wszyscy grali w betę oprócz mnie :(
Hehe, ja nie grałem w betę. Ja grałem w fulla na X360 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Test Drive Unlimited Beta na komputerze z Procesorem Pentium D 3GHz, 2GB DDRII 800MHz i EVGA GeForce 7950GT 256MB GDDR3. Włączony AAx4, HDR, rozdzielczośc 1280x1024, odświeżanie na poziomi 100-120 Hz i detalizacja ustawiona na maksimum - gra wtedy jest po prostu piękna! Nie wiem jak można powiedziec, że ta gra ma słabą grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na chwilę oderwałem się od TDU. Trzeba przyznać, że ukłonem w stronę graczy tych mniej pro jest także ogromna łatwość zarabiania kasy. W ciągu trwania bety zdążyłem zarobić wystarczająco kasy aby móc kupić sporo samochodów.

Obecnie najszybszym moim nabytkiem jest McLaren w wersji GT - 2.9 sekundy do 100km/h no i cena - 1,5 miliona dolarów. Ale i tak najwygodniej mi się przemierza grę w Lotusie :) Nabiłem mu już na licznik prawie 800 mil. Postaram się do wieczoram zamieścić (wiadomo już gdzie) pewne podsumowanie gry no i dla spragnionych screenów też się coś znajdzie ;-)

Co do samej grafiki. Nie jest to rewolucja co od samego początku zaznaczyłem, ale nie jest źle. A powiem więcej, jest na tyle dobrze, że grafika nie razi w czasie gry i na dodatek mnie osobiście nie znudziła się jeszcze co jest dobrym znakiem bo mnie szybko gry nudzą. Ale czy się podoba czy nie, to już kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że grałeś całkowicie w inną grę niż TDU. Bo ja jakoś nie zauważyłem, że grafa jest kanciasta. Wiem, że stałeś się antyfanem tej gry odkąd gra Ci nie rusza, ale możesz już przestać bo gadasz głupoty jak jakiś dzieciak.

Grafika jest bardziej szczegółowa niż we Flatout 2. Na samochodzie są wszystkie szczegóły.

20070203171042

20070203171059

20070203171108

20070203171116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:15, ProChaoS napisał:

Grafika jest bardziej szczegółowa niż we Flatout 2. Na samochodzie są wszystkie szczegóły.

Jest źle, na pierwszej fotce widać nierealistycznei pokrywę asfaltu. Jednak kto będzie na to zwrcał uwagę przy 250 km/h :D Po prostu złe ujęcie...
Druga fotka wyglada super!
Trzecia także jest w porządku, fajne barierki. Zawsze cosinnego niz murki w NFS :P
Czwarta to tragedia, niepotrzebnie ja robiłeś !!Skały wyglądają jak w Tomb Raider II. Strasznei sztucznie, jakbym zlepił warstwy plasteliny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:15, ProChaoS napisał:

Coś mi się wydaje, że grałeś całkowicie w inną grę niż TDU. Bo ja jakoś nie zauważyłem, że
grafa jest kanciasta. Wiem, że stałeś się antyfanem tej gry odkąd gra Ci nie rusza, ale możesz
już przestać bo gadasz głupoty jak jakiś dzieciak.

Grafika jest bardziej szczegółowa niż we Flatout 2. Na samochodzie są wszystkie szczegóły.


I co z tego skoro jak dla mnie FlatOut2 dostarcza większych wrażeń i ma milszą dla oka grafe. Popatrz się chociaż na linię wysokiego napięcia, nie naturalnie wygląda i ogólnie to sie podniecacie zwykłą grą. Mówisz że grafa super i podajesz screeny które temu przecza. Nawet te skały z ostatniego screena wyglądają jak z papieru.
Co do wymagań to ma nieproporcjonalnie większe niż gra oferuje.
A pozatym to mam możliwość na zapewne 2x lepszym PC niż ty więc już na to nie narzekam. Gra bardzo średnia co odzwierciedla cena. 99zł a dzięki PLNom 79zł to coś za mało za tą ,,rewolucyjną grę". jaka tam rewolucja. Zwykła samochodowa gra z kilkoma nowymi rozwiązaniami. Nawet EK nie wydadzą zapewne. I Dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:16, speedraid napisał:

> Grafika jest bardziej szczegółowa niż we Flatout 2. Na samochodzie są wszystkie szczegóły.

Jest źle, na pierwszej fotce widać nierealistycznei pokrywę asfaltu. Jednak kto będzie na to
zwrcał uwagę przy 250 km/h :D Po prostu złe ujęcie...
Druga fotka wyglada super!
Trzecia także jest w porządku, fajne barierki. Zawsze cosinnego niz murki w NFS :P
Czwarta to tragedia, niepotrzebnie ja robiłeś !!Skały wyglądają jak w Tomb Raider II. Strasznei
sztucznie, jakbym zlepił warstwy plasteliny :/


On chciał potwierdzić jaka to super gra i chciał zabłysnąć paroma screenami i coś mu nie wyszło. Pokazał dzięki nim słabiuteńkie punkty tej gry. Wogóle to nawet na tym drugim screenie bryka kwadratowo wygląda. Może nie? Przyjrzyj się linii okien itp.
No chyba że on oszukuje mówiąc że gra w full i z HDR, bo te screeny wyglądają jakby były robione w 800x600 i w low detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać preferujesz gry dla dzieciaków :) z masa nie realnych efektów. Z ciekawości przeczytałem twoje poprzednie posty i wiem z kim mam do czynienia. Twoja argumentacja jest żałosna. Wydaje mi się, że w ogóle w ta grę nie grałeś. Co do screenów ProChaoS''a są one zapisane w JPG co pogarsza jakość dlatego tak wyglądają jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:56, 1337' napisał:

Widać preferujesz gry dla dzieciaków :) z masa nie realnych efektów. Z ciekawości przeczytałem
twoje poprzednie posty i wiem z kim mam do czynienia. Twoja argumentacja jest żałosna. Wydaje
mi się, że w ogóle w ta grę nie grałeś. Co do screenów ProChaoS''a są one zapisane w JPG co
pogarsza jakość dlatego tak wyglądają jak wyglądają.


Więc radzę nie dawać tych screenów bo tylko niesmaczą grę. A co do grania czy nie grania to ile razy mam powtarzać? Mimo, że u mnie gra nawet nie rusza ale mam takie udogodnienie, że w każdej chwili mogę pójść do qmpla i pograć w co tylko chce. A że on ma kompa jak mało kto to chyba wiem jak ta gra wygląda. Pozatym to nie tylko moja opinia. Poczytaj zagraniczne fora, tam też narzekają na podobne rzeczy co ja. Po prostu kolejna gra wyścigowa, w żadnym razie jakaś przełomowa.

Co do jakości tych screenów to nie sądze by te skały które wyglądają jak z papieru w grze wyglądały lepiej. Tego zapis jpg nie mógł pogorszyć do tego stopnia, że wygląda jak wygląda.

Więcej już nie będe pisał o tej becie bo szkoda na to czasu.
Nie podoba mi się, nie zamierzam grać i mam do tego prawo.
Antyfan ze mnie tej gry i co z tego. Sam przynajmniej nie jestem

Zacznę pisac jak zagram w finalną wersję. Póki co to jestem zniesmaczony tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

On chciał potwierdzić jaka to super gra i chciał zabłysnąć paroma screenami i coś mu nie wyszło.

Zabłysnąć przed kim niby? Przed tobą lub innymi graczami? Ja się tylko dzielę screenami z gry. Nie mam zamiaru przed nikim zabłysnąć.

Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

Pokazał dzięki nim słabiuteńkie punkty tej gry. Wogóle to nawet na tym drugim screenie bryka
kwadratowo wygląda. Może nie?

Bardzo słabe pkt rzeczywiście grze za to należy się 2/10 ocena w każdym czasopiśmie i serwisie internetowym. Podczas jazdy nikt na to nie zwraca uwagi. Za to ty masz się czego przyczepić.

Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

No chyba że on oszukuje mówiąc że gra w full i z HDR, bo te screeny wyglądają jakby były robione
w 800x600 i w low detale.

Masz jakieś podstawy, żeby pisać, że oszukuje? Bo coś mi się nie wydaje. Nigdzie nie napisałem, że gram z HDR i AA. Moje ustawienia to hight detale i rozdziałka 1024. Jakbyś był bardziej błyskotliwy sprawdziłbyś rozmiar screenów, które dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 19:56, 1337' napisał:

Wydaje mi się, że w ogóle w ta grę nie grałeś.


Nie grał bo mu nie chodzi, kilka postów wyżej ktoś napisał, że przez to uwziął się na tą grę. citekmaniak skoro nie podoba ci się ta gra to nie wypowiadaj się, każdy ma inny gust, mi się Test Drive Unlimited podoba, tobie nie. Przecież nikt na siłę cię do niej nie zmusza, więc po co ta cała arogancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/tnij cytaty!!/

Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

On chciał potwierdzić jaka to super gra i chciał zabłysnąć paroma screenami i coś mu nie wyszło.

No niestety zrobił je na szybko i trochę rzeczywiście nie wyszło...

Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

Pokazał dzięki nim słabiuteńkie punkty tej gry. Wogóle to nawet na tym drugim screenie bryka
kwadratowo wygląda. Może nie? Przyjrzyj się linii okien itp.

Do samochodów nic nei mam, po prostu przerzucił na jpg i spadła jakosć. Mnie bardziej martwi otoczenie, samochody są cool. Spójrz m.in. na pierwszą fotkę, gdzie linei wysokiego napięcia..to kreski w paincie :P

Dnia 03.02.2007 o 19:22, citekmaniak napisał:

No chyba że on oszukuje mówiąc że gra w full i z HDR, bo te screeny wyglądają jakby były robione
w 800x600 i w low detale.

Nie no, są 1024x768, bo chyba nei rozciagnął ich :PP A tak na serio to nie przesadzaj, zaprezentujemy screeny po premierze. Ja znajdę najlepsze punkty w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:05, speedraid napisał:

Do samochodów nic nei mam, po prostu przerzucił na jpg i spadła jakosć. Mnie bardziej martwi
otoczenie, samochody są cool. Spójrz m.in. na pierwszą fotkę, gdzie linei wysokiego napięcia..to
kreski w paincie :P


Masz dobrego kompa to nie masz co sie martwic.. bedziesz miał prześliczną grafe, najładniejsza w wyścigówkach. wozów tez masz bardzo duzo,piekna wyspa. A model azdy? według mnie beznadzijny ale gralem w wersje demo, wiec moze cos sie zmielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:05, speedraid napisał:

Do samochodów nic nei mam, po prostu przerzucił na jpg i spadła jakosć. Mnie bardziej martwi
otoczenie, samochody są cool. Spójrz m.in. na pierwszą fotkę, gdzie linei wysokiego napięcia..to
kreski w paincie :P


Z twojego postów wnioskuje, że nie grałeś w bete. Na screenie zawsze wszystko wygląda gorzej niż w rzeczywistości. W grze linie wysokiego napięcia wyglądają o niebo lepiej. Poruszają się na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować