Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 20:22, NyGgA MiLy napisał:

. Ale jak go będziesz kupował, to poszukaj na aukcjach najpierw, czasem można
> niewiele drożej niż w salonie kupić na max stuningowany egzemplarz.


Nie gram po internecie.A jak załozyłem konto offline,to mogę przerzucić się na online?

Z tego co wiem to nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:22, NyGgA MiLy napisał:

Nie gram po internecie.A jak załozyłem konto offline,to mogę przerzucić się na online?

Chyba nie :/ Ja mam konto online, ale praktycznie nie ścigam się z żywymi graczami, bo z wyścigów mnie rozłącza, a na duele to prawie nikt się nie chce zgodzić :(
Wada konta online - jak straci się połączenie z serwerem, to nie można grać i program przerywa nam zabawę (straciłem tak już kupę kaski). Ale ma się dostęp do zablokowanych na starcie aut typu Alfa Competizione właśnie na aukcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:22, NyGgA MiLy napisał:

. Ale jak go będziesz kupował, to poszukaj na aukcjach najpierw, czasem można
> niewiele drożej niż w salonie kupić na max stuningowany egzemplarz.


Nie gram po internecie.A jak załozyłem konto offline,to mogę przerzucić się na online

NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:47, Omega232323 napisał:

Spytam jeszcze raz, jakie auto jest najlepsze z klasy A, ponieważ nie mogę sie zdecydować?
I co sądzicie o Ferrari Enzo?

Eno nawet dobrze przyśpiesza i jest bardzo dobre an zakrętach. keni jest moim zdaniem słaby ;/ za szeroki co nie daj możliwości wyprzedzania poboczemem bo zachacza na tawik a przy wyższych prędkościahc jedzie jak mało po rozgrzanej patelni;? WYBÓR NALEZY DO CIEBIE. ja mam lamborgini murcielago coupe v3 ibardzo dobrze mi sie nim jexdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:29, cooper232 napisał:

> Spytam jeszcze raz, jakie auto jest najlepsze z klasy A, ponieważ nie mogę sie zdecydować?

> I co sądzicie o Ferrari Enzo?

Eno nawet dobrze przyśpiesza i jest bardzo dobre an zakrętach. keni jest moim zdaniem słaby
;/ za szeroki co nie daj możliwości wyprzedzania poboczemem bo zachacza na tawik a przy wyższych
prędkościahc jedzie jak mało po rozgrzanej patelni;? WYBÓR NALEZY DO CIEBIE. ja mam lamborgini
murcielago coupe v3 ibardzo dobrze mi sie nim jexdzi:)



Hej cooper232, próbowałem dołączyć do Twojego klubu,ale coś przy wejściu marudzi,że serwery są niedostępne i nie mogę teraz wejść.Chętnie bym dołączył do klubu :) Mój nick w grze to Pete16,będę dzisiaj jeszcze przed pólnocą na Oahu to podjade w to miejsce gdzie jest Twój klub.Mam nadzieję,że się uda jakoś dołączyć....jeśli będziecie mnie chcieli;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:42, metlife napisał:

> > Spytam jeszcze raz, jakie auto jest najlepsze z klasy A, ponieważ nie mogę sie
zdecydować?
>
> > I co sądzicie o Ferrari Enzo?

> Eno nawet dobrze przyśpiesza i jest bardzo dobre an zakrętach. keni jest moim zdaniem
słaby
> ;/ za szeroki co nie daj możliwości wyprzedzania poboczemem bo zachacza na tawik a przy
wyższych
> prędkościahc jedzie jak mało po rozgrzanej patelni;? WYBÓR NALEZY DO CIEBIE. ja mam lamborgini

> murcielago coupe v3 ibardzo dobrze mi sie nim jexdzi:)


Hej cooper232, próbowałem dołączyć do Twojego klubu,ale coś przy wejściu marudzi,że serwery
są niedostępne i nie mogę teraz wejść.Chętnie bym dołączył do klubu :) Mój nick w grze to Pete16,będę
dzisiaj jeszcze przed pólnocą na Oahu to podjade w to miejsce gdzie jest Twój klub.Mam nadzieję,że
się uda jakoś dołączyć....jeśli będziecie mnie chcieli;) Pozdrawiam

Oczywiście że cie przyjme ale nmie wime czy nie trzeba tak że jak ty grasz i chcesz dołączyć o klubu to chyba ja tez musz grać. ale nie jestem pewien więc próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 20:47, Omega232323 napisał:

Spytam jeszcze raz, jakie auto jest najlepsze z klasy A, ponieważ nie mogę sie zdecydować?
I co sądzicie o Ferrari Enzo?



Ciężko zdecydować które auto klasy A jest najlepsze , EnZo rzeczywiście prowadzi się świetnie (najlepiej) przy dużych prędkościach i można powiedzieć, że jest to jeden z kilku najlepszych aut w grze (ale nie najszybsze). Poczekajmy może na dodatkowe auta ;) osobiście wole motory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się, zakupiłem Ferrari Enzo poziom 3, troche na nie wydałem więc obecnie krucho u mnie w TDU z portfelem ale szybko się to nadrobi :D
Oto mój garaż:
Audi TT quattro sport
Nissan 350Z NISMO R-Tune Power
Chevrolet Corvette Stingray 69 poz. 3
Aston Martin DB9 poz. 3
Lamborghini Gallardo Spyder poz. 3
Ford GT poz. 3
Ferrari Enzo poz. 3
Kawasaki Ninja ZX-10R poz. 3
Kawasaki Z1000 poz. 3
Jutro zamieszcze fotki tych pojazdów, a teraz proszę o opinie co wam się podoba w moim garażu a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jak ilość ramu ma wpływ na płynne działanie gry ? Mój komp trochę poniżej wymagań minimalnych: Athlon 2500+ 512 RAM GeForce 6600GT, a z tego co tu czytam ludzie mający 1 GB ramu nie narzekają na płynność gry. Mi chodzi trochę przywolno, 15 fps... Opłaca się dokupić kostkę 512 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 22:00, donard napisał:

www.tdu.com.pl tam jest do ściągnięcia patch


No, no ... w sumie uporali się z tym szybko. Ściągnąłem, wgrałem, sprawdziłem i ... działa ;-) Udało się zdobyć Chryslera tego 850-konnego, ładne cudo, ale beznadziejnie się mi nim jeździ :D

Dnia 16.04.2007 o 22:00, donard napisał:

teraz proszę o opinie co wam się podoba w moim garażu a co nie ;)


Jak dla mnie ogólnie OK, ja musze zebrać kase na kupno Daytony za 3 miliony, ale to nazbieram pewnie w czwartek/piątek i zaczne zapełniać garaż pozostałymi wozami z gry ... czekam na nowe ;-)))

Swoją drogą, mam ale wcześniej nie jeździłem specjalnie dużo Jaguarem XJ220 ... skubany przy 3lvl tuningu ma 650KM i 3,7s do 100km/h, jest naprawdę szybki, przy paru koniach więcej nadawałby się do A klasy :DDD

Mam teraz 82% gry, ale chyba jak dobije do ok. 86-90% to wtedy stworze od nowa profil online bo więcej procent bez profilu online się nie da zrobić w singlu, a więc będzie ukończone TDU offline w 100%, wtedy załapie się do klubu jak będą miejsca :D

Dnia 16.04.2007 o 22:00, donard napisał:

jakie auto jest najlepsze z klasy A,

Pod względem prowadzenia i hamowania - Enzo
Pod względem prędkości - Keni CC8S oraz McLaren F1
Pod względem przyspieszenia - może być McLaren F1 GTR

Ja wybrałem Enzo, jak większość ze względu na pewne prowadzenie, nawet przy dużej prędkości no i te hamulce, zawsze się zatrzymasz na czas ... no prawie zawsze :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:59, Grucha91 napisał:

Opłaca się dokupić kostkę 512 ?

RAM dodatkowy według mnie przydaje się bardzo, czy to przy grach czy przy korzystaniu z wielu aplikacji w jednym czasie, nie zamula tak kompa ... ale warunek jest taki, że reszta kompa tez nadąża bo jak procek nie jest w stanie przeliczyć wszystkiego tak szybko to pamięć pusta leży i kicha. Według mnie warto, tym bardziej, że pamięć to jedna z tych często (nielicznych) komputera, której nie zmienia się co roku, może za jakiś czas dokupisz sobie dodatkowe 1G, a wtedy mając 2G to już nie będzie tak łatwo jej brakować w kompie w grach. Grunt z drugiej strony by nie przesadzić :D

Ps. sorry za dubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 23:59, Grucha91 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jak ilość ramu ma wpływ na płynne działanie gry ? Mój komp trochę
poniżej wymagań minimalnych: Athlon 2500+ 512 RAM GeForce 6600GT, a z tego co tu czytam ludzie
mający 1 GB ramu nie narzekają na płynność gry. Mi chodzi trochę przywolno, 15 fps... Opłaca
się dokupić kostkę 512 ?


Opłaca się, i to bardzo. Przy takiej konfiguracji, powinno Ci chodzić płynnie (oczywiście niskie detale w 1024x768, albo średnie w 800x600).

Idzikowski6

Dnia 16.04.2007 o 23:59, Grucha91 napisał:

No, no ... w sumie uporali się z tym szybko. Ściągnąłem, wgrałem, sprawdziłem i ... działa
;-) Udało się zdobyć Chryslera tego 850-konnego, ładne cudo, ale beznadziejnie się mi nim jeździ
:D


No, gram.pl po raz kolejny nie zawiodło :)
A co do chryslera, to wygląda dla mnie trochę jak futurystyczna śmieciarka...:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 07:12, kaganiec napisał:

wie ktoś jaki samochód był wczoraj w TOP GEAR, chodzi o ten szybszy od f1
i czy jest szansa że będzie w addonach do Test Drive''a?



Bugatti Veyron?Nic nie wiadomo.Może będzie,może nie.Dopiero myślą o daniu wogóle carpacków na PC.Ale powinien kiedyś być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,to kupiłem Keniego.Na razie świetnie ze mną współpracuje ;).Dobrze jeździ i jst cholernie szybki.Zaatakowałem nim Milionerke,ale to zabawa no dłuższy czas.Zrobię to napewno w piątek noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,pewnie wiecie gdzie trzeba podjechać by mieć wyścig jaguara?Wgrałem patcha i tamten obszar jest już przejezdny,ale w okolicach nie znalazłem "kółeczka z flagą szachownicy" by rozpocząć wyścig i się zastanawiam,czy po prostu jeszcze za wcześnie by ten wyścig mieć (mam poziom ekspert) czy to wina tego,że nie mam odpowiedniego auta na ten wyścig.Jeśli ktoś mógłby dołączyć screena z miejscem gdzie trzeba podjechać by mieć ten wyścig to było by nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Ok ja swojego nie będę mówił bo szkoda czasu...Ogółem mam 70 pojazdów,a najbardziej sobie cenię Enzo Daytonę i Astona zabytkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować