Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Mam duży problem,co dalej.Bowiem zostało mi tylko 5 wyścigów,takich,gdzie się można ścigać wybranymi markami aut,np.Saleen czy Aston Martin.A w mam tylko 50 tysięcy dolarów.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie!Kolejny problem!Chcę grać dalej,biorę Continue Game,a tu się nie da!Próbuję,i nic!Nie chcę,aby tyle dni grania i pełno godzin poszło na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:47, pan m. napisał:

Mam duży problem,co dalej.Bowiem zostało mi tylko 5 wyścigów,takich,gdzie się można ścigać
wybranymi markami aut,np.Saleen czy Aston Martin.A w mam tylko 50 tysięcy dolarów.Co robić?

Są dwa wyjścia:
1. Powtarzać poprzednie wyścigi, aby zarobić więcej kasy;
2. Skorzystać z wypożyczalni samochodów i wypożyczyć dany samochód i potem za wygrany wyścig zarobić kasę na kolejne wypożyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:37, Mashivi napisał:

> /ciach/
Mieć, a umieć utrzymać się takim na trasie, to spora różnica ;) To powiedz jeszcze na jakim
poziomie asysty jeździsz ;)
A poziom mistrza to też nie jest wielki wyczyn - w 1,5tyg miałem ;p Ale gratulacje ;)

Jezdze na sport albo asysta ale raczej asysta - czyli zebynie wpadac w poslizgi. Nie mam gierownuicy, wiec ruch nie sa tak płynne, ale grac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:56, gajo333 napisał:

Jezdze na sport albo asysta ale raczej asysta - czyli zebynie wpadac w poslizgi. Nie mam gierownuicy,
wiec ruch nie sa tak płynne, ale grac mozna :)

No właśnie ;) Wiem, czepiam się, ale za nic nie przejedziesz nawet jednego zakrętu nawet na hypersporcie. Dla porównania - na Logitech MOMO R-Force jeżdżę na Trybie Hardkor (Hypersport), wyścigi single na wyłączonej ;)
Jedyny wyjątek to wspomniany Saleen, bardzo ciężko opanować go na czymś wyżej niż sport... Ale ucze się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem się rozwiązał...mimo iż cały profil mówiąc krótko się rozwalił całkowicie...moja postać jest inna,mam za dużo kasy i misje transportowe muszę przechodzić od nowa, trasy które odkryłem nie są odkryte...a jak rozwiązałem problem? Przeniosłem się do innego domu i z niego wystartowałem i działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:47, pan m. napisał:

Mam duży problem,co dalej.Bowiem zostało mi tylko 5 wyścigów,takich,gdzie się można ścigać
wybranymi markami aut,np.Saleen czy Aston Martin.A w mam tylko 50 tysięcy dolarów.Co robić?

Przejedź chociażby Wyścig Milionerów... Jakiś problem? A jak nie chcesz nabywać wózków to do wypożyczakni zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:02, donard napisał:

hehe niezle co????????

o widze postęp, zamiast 20 znaków zapytania dałeś tylko 8

żeby nie offtopować, mam pytanie:
też wam sie tak dzieje, że jak dacie do radia plik *.m3u gra nie chce startować, tylko wyskakuje jakiś błąd?
z mp3 jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to "M3U- plik musi zostać utworzony w folderze MD\TDU\savegame\Nazwa_Profilu\Radio ;nie będzie funkcjonował jeżeli zostanie przeniesiony z innego miejsca" (cytat z instrukcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:18, mikal15 napisał:

Nie zgodze się, że gra sie trudno i niezbyt komfortowo, bo przynajmniej mi na klawiaturze gra
się świetnie- kwestia przyzwyczajenia 5 minut do danego samochodu/motoru (szczególnie dwa kółka
się znakomicie prowadzi na klawie). Nie wiem, może na kierze jest lepiej, mi się grało lepiej
na klawie niż padzie.


Gra się świetnie, ale nie w samochodówki! Tutaj trzeba zwracać uwagę co sie naciska, a na padzie robi się to intuicyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:39, debus3 napisał:

Może chodzi o to "M3U- plik musi zostać utworzony w folderze MD\TDU\savegame\Nazwa_Profilu\Radio
;nie będzie funkcjonował jeżeli zostanie przeniesiony z innego miejsca" (cytat z instrukcji).


dokładnie to zrobiłem.
jak m3u jest w radiu to gra nawet sie nie włącza, a jak go nie ma to śmiga fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:56, OloMax napisał:

Gdzie jest tuner saleena i forda??? proszę o mapkę

Głowy nie dam, ale chyba US Muscle. A gdzie konkretnie to sprawdź na dołączonej do gry mapce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saleenem owszem, McLarenem nie próbowałem jeszcze. Trudno opanować, ale satysfakcja gdy się uda jest duuuża :) Z reguły gram bez żadnej, Saleenem jeżdżę na Sporcie, aczkolwiek cały czas trenuję i juz niezle wychodzi na Hypersport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:41, xDeuSx napisał:

Gra się świetnie, ale nie w samochodówki! Tutaj trzeba zwracać uwagę co sie naciska, a na padzie
robi się to intuicyjnie.


A mi sie robi to intuicyjnie na klawiaturze...a w sportowki takie jak Fifa gram np. na padzie i nie narzekam rowniez. Po prostu lepiej mi sie jezdzi na klawie i tyle. Tak wiec jak najbardziej da sie na niej grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:11, mikal15 napisał:

Saleenem owszem, McLarenem nie próbowałem jeszcze. Trudno opanować, ale satysfakcja gdy się
uda jest duuuża :) Z reguły gram bez żadnej, Saleenem jeżdżę na Sporcie, aczkolwiek cały czas
trenuję i juz niezle wychodzi na Hypersport.

No to dokładnie jak ja, tylko u mnie na kierownicy i McLarena mam już opanowanego pod Hypersport ;p

gajo333:

Dnia 28.04.2007 o 20:11, mikal15 napisał:

to mówicie chłopaki ze kierownica fajna sprawa? Jaką polecacie?

Pisałem o tym już kilka razy, osobiście polecam Logitech MOMO Racing Force. Posiadam od jakichś 3 lat i do tej pory uważam za najlepszą na rynku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyliście ostatnio rzadko, a właściwie bardzo rzadko bywam na forum gram.pl. Postanowiłem napisać krótko o TDU.

Tak więc, wrażenia z gry są takie jakich się spodziewałem, czyli bardzo dobre. Ogólnie jest super, aż do momentu błędów, których jest mnóstwo, i to nie tylko ze strony producenta.

1. Przenikanie elementów przy każdym włączeniu gry oraz zmianie ustawień grafiki.
2. Wywala do systemu.
3. Psują sie save''y.
4. Bardzo słabo zoptymalizowany silnik graficzny.
5. Trawa na asfalcie (nadmierna ilość).
6. Niedopracowanie wyspy (m.in. drzewa wiszące w powietrzu)
Wszystkie te punkty to niedopracowania ze strony Eden Studios. Można powiedzieć, że doświadczyłem praktycznie wszystkich błędów w grze. Oczywiście czekam na poprawkę, lecz korzyści z niej będę czerpał raczej tylko w jeździe swobodnej.

Błędy ze strony CDP:
1. Błędy w tłumaczeniu (napisy).
2. Błędy w tłumaczeniu dialogów (niedopasowane do ruchu warg poszczególnych bohaterów w grze''''.

*WIĘCEJ INFORMACJI NA SCREENACH*

CDP-błąd w tłumaczeniu: jest to misja w górach, a tymczasem pisze ''''(...) w centrum''''. Nazwa wyzwania to ''''160mph w centrum'''', a tymczasem poniżej znajduje się informacja, że pierwsze miejsce zdobędę, gdy osiągnę prędkość 132km/h.
Latające drzewa-magia O''ahu??: Spójrzcie na drogę prowadzącą do willi. Oto właśnie tajemnicze miejsce, gdzie rosną latające rośliny.
Przeciwnicy, którzy pomagają mi wygrać: Pomagają, a czemu?? Zobaczcie na screena, robie trzecie okrążenie a oni wciąż stoją. Co prawda ruszyli kawałek, obraz na chwilę się ''''zciął'''' i dali po hamulcach. Ciekawe...

Oczywiście błędów jest więcej, a podane przypadki nie są tylko przypadkami, bo się powtarzają.


Grę przeszedłem w 57% (zakupiłem ją w dniu premiery, lecz miałem tygodniową przerwę w wyniku awarii sprzętu), mam 5 domów, 32 samochody, przejechane 3400mil oraz 330 kuponów. Grę przechodzę w trybie gry jednoosobowej, gdyż mam wolny internet, a sprzęt (w moim przypadku bardziej trafny będzie wyraz <grot<)nie pociągnął by tej gry w takim właśnie trybie.

20070428205109

20070428205503

20070428205534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Dziś uzyskałem poziom mistrza,a dosłownie przed chwilą ukończyłem wszystkie próby prędkości w grze ! Byłem w salonie po nowiutkiego Forda Gr-1 concept czy jakoś tak... ;) Jutro spróbuję ukończyć wszystkie próby czasowe i odblokować kolejny bonusowy samochód xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować