Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

HDR i AA dziala jednoczesnie tylko na Nvidii serii 8, 6 tez nie. No i na Radkach. Mieli to podobno poprawic w patchu, ale nie poprawili.

Cooper - sam zaczales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:38, fifomaniak napisał:

HDR i AA dziala jednoczesnie tylko na Nvidii serii 8, 6 tez nie. No i na Radkach. Mieli to
podobno poprawic w patchu, ale nie poprawili.

Cooper - sam zaczales...


No to znowu muszę czekać do wydania nowego patcha, aż zacznie mi to działać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:38, fifomaniak napisał:

HDR i AA dziala jednoczesnie tylko na Nvidii serii 8, 6 tez nie. No i na Radkach. Mieli to
podobno poprawic w patchu, ale nie poprawili.


rotfl , co mieli poprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:26, emp napisał:

> HDR i AA dziala jednoczesnie tylko na Nvidii serii 8, 6 tez nie. No i na Radkach. Mieli
to
> podobno poprawic w patchu, ale nie poprawili.
>

rotfl , co mieli poprawić ?

to, żeby

Dnia 17.07.2007 o 16:26, emp napisał:

> HDR i AA

działało jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:28, Sebo7 napisał:

> > HDR i AA dziala jednoczesnie tylko na Nvidii serii 8, 6 tez nie. No i na Radkach.
Mieli
> to
> > podobno poprawic w patchu, ale nie poprawili.
> >
>
> rotfl , co mieli poprawić ?
>
to, żeby
> > HDR i AA
działało jednocześnie


na gf 6 i 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam karte z seri 6 i nie działa mi jednocześnie HDR z AA . A gdy włączę hdr to gra strasznie muli i ma ok.10fps ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:37, KLucas napisał:

EMP

Tak, na tych kartach AA i HDR nie działa jednocześnie(pojawiają się błędy w grafice:()


Błędy się nie pojawią bo gdy włączy się HDR to AA ustawia się na ,,brak'''' i nie da się zmienić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:43, Adin92 napisał:

> EMP
>
> Tak, na tych kartach AA i HDR nie działa jednocześnie(pojawiają się błędy w grafice:()


Błędy się nie pojawią bo gdy włączy się HDR to AA ustawia się na ,,brak'''' i nie da się zmienić
;P


nie mam karty z serii 6, ja mam z serii 7 i u mnie tak jest jak opisywałem, nie wiem, niestety, jak jest na innych kartach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty GF6 i GF7 nie maja fizycznie takiej mozliwosci aby na raz obslugiwac HDR i AA - albo jedno albo drugie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojawiaja sie bledy w grafice tylko w ogole nie mozna wlaczyc w menu tych obu funkcji naraz. Jak zaznacze HDR to nie moge wlaczyc AA, jak mam AA i zaznacze HDR to mi sie AA robi brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:55, emp napisał:

Karty GF6 i GF7 nie maja fizycznie takiej mozliwosci aby na raz obslugiwac HDR i AA - albo
jedno albo drugie .


Dziwne, bo w Dark Mesiah of Might and Magic HDR i AA chodziły mi razem, i gra normalnie działała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Radeon byle jaki ma (np. x1300 powiedzmy) a GF 7900 GTX jest duzo od niego lepszy to dlaczego na radeonie chodzi a na GF nie? Poza tym w innych grach mozna, przeciez jak obsluguja dwie funkcje osobno, to czemu nie mozna obu naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:56, fifomaniak napisał:

Nie pojawiaja sie bledy w grafice tylko w ogole nie mozna wlaczyc w menu tych obu funkcji naraz.
Jak zaznacze HDR to nie moge wlaczyc AA, jak mam AA i zaznacze HDR to mi sie AA robi brak


U MNIE da się te dwie opcje zaznaczyć (może mam jakąś dziwną kartę...), tylko jak je zaznaczę, to wtedy pojawiają się błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HDR jest w DX9 tylko nie we wszystkich grach wlaczasz to jako HDR . Np w Call of Dutty 2 czy w Far Cry''u sa HDR i moja karta obsluguje te obie gry gralem w nie na maks. detalach z AA i chodzily bezproblemowo. Jak nie wiesz co mowisz to nie mow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 16:58, fifomaniak napisał:

Jak Radeon byle jaki ma (np. x1300 powiedzmy) a GF 7900 GTX jest duzo od niego lepszy to dlaczego
na radeonie chodzi a na GF nie? Poza tym w innych grach mozna, przeciez jak obsluguja dwie
funkcje osobno, to czemu nie mozna obu naraz?


Podobno jest to jakieś ograniczenie sprzętowe kart nVidii. Inną sprawą jest to, że TDU mógł być robiony pod Radeony.
Pamiętacie pierwsze doniesienia o patchu? Mówili, że robią go we współpracy z nVidią, żeby poprawić błędy na tych kartach.

Ech..., nie ma to jak solidność firmy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 17:02, fifomaniak napisał:

HDR jest w DX9 tylko nie we wszystkich grach wlaczasz to jako HDR . Np w Call of Dutty 2 czy
w Far Cry''u sa HDR i moja karta obsluguje te obie gry gralem w nie na maks. detalach z AA
i chodzily bezproblemowo. Jak nie wiesz co mowisz to nie mow


Pisałeś to do mnie? Wiem to przecież, nie jestem głupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:
Pojdzie mi test drive unlimited?
Moj sprzet to Windows xp home, 512mb ram, procesor Celeron D 2,8GHz, karta graf. radeon x550 256mb.
Jest to super gra i chce ja kupic.Napiszcie nawet jak by sie cieło lub by nie poszla.
Z góry dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować