Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcesz zagrać w Star Wars: The Old Republic? Kup grę teraz, bo EA na premierę wpuści do sprzedaży limitowane ilości produktu

84 postów w tym temacie

Dzieci, wracać do Metina! Gra jeszcze nie wyszła więc jak ktoś w nią nie wierzy to niech jej nie kupuje, czy to nie jest proste ? Nie stać Cię na 180-200 zł. za grę i opłacanie abonamentu to jej nie kupuj. Każdy kretyn myśli podobnie, jak może być limit na cyfrowe wydania ale tu nie o to chodzi. Ograniczenie dają na każdy rodzaj wydania tej gry, chcą mieć premierę pod kontrolą aby zapobiec sytuacjom które zdarzają się prawie każdej grze MMO przy starcie. Mam tu na myśli brak dostępu na czas, lagi, rozłączanie i inne problemy. Wydadzą tyle egzemplarzy na ile będą przygotowani fizycznie, to moim zdaniem dobry pomysł. Gra będzie rozwijana przez wiele lat, więc nikt nic nie straci jeżeli poczeka do premiery, poczyta recenzje i opinie graczy a następnie dokona zakupu. Każdy ma wybór, więc nie płaczcie. Zawsze możecie wrócić do Metina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 08:25, Ferago napisał:

Dzieci, wracać do Metina! Gra jeszcze nie wyszła więc jak ktoś w nią nie wierzy to niech
jej nie kupuje, czy to nie jest proste ? Nie stać Cię na 180-200 zł. za grę i opłacanie
abonamentu to jej nie kupuj. Każdy kretyn myśli podobnie, jak może być limit na cyfrowe
wydania ale tu nie o to chodzi. Ograniczenie dają na każdy rodzaj wydania tej gry, chcą
mieć premierę pod kontrolą aby zapobiec sytuacjom które zdarzają się prawie każdej grze
MMO przy starcie. Mam tu na myśli brak dostępu na czas, lagi, rozłączanie i inne problemy.
Wydadzą tyle egzemplarzy na ile będą przygotowani fizycznie, to moim zdaniem dobry pomysł.
Gra będzie rozwijana przez wiele lat, więc nikt nic nie straci jeżeli poczeka do premiery,
poczyta recenzje i opinie graczy a następnie dokona zakupu. Każdy ma wybór, więc nie
płaczcie. Zawsze możecie wrócić do Metina...



Takich bredni to ja dawno nie słyszałem. Parę uwag:

1. Co? Może nie mogę wyrazić zdania, bo zaraz podnosi się tumult fanatyków (dla mnie fan to w dalszym ciągu fanatyk), którzy wrzeszczą "NIE KUPUJ".

2. Widzę, że sam nie masz pojęcia o czym piszesz. Sytuacja startowa w MMO zależy oczywiście od ilości serwerów, ale tylko w małym stopniu. Główną winę za lagi, czas czekania i rozłączanie ponoszą gracze. Ładują się na jeden serwer, a potem zdziwienie i oburzenie, że trzeba czekać w kolejce na serwer. Ale na inny serwer nie pójdą, bo na tamtym nie ma swoich/jest mało ludzi (a koniec końców i tak tam wylądują, jak dev będzie zmuszony uruchomić transfery postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 13:13, Jamz napisał:

A i cena jest z kosmosu, tylko debile daja tyle za gre. Tak, debile. 200 PLN za MMO i
tylko miech za darmo? A potem jeszcze abonament? Porazka. Widac, ze EA nie jest pewne,
jak sobie poradzi gra i chce wyciagnac kase na starcie, bo potem bedzie ciezko. No i
jeszcze target, fani SW - tez pewnie wiekszosc z nich nerke sprzeda, byle pograc w TOR...

Quo vadis, graczu?


Jeśli komuś podoba się gra i kogoś stać na nią oraz na płacenie abonamentu to jego sprawa, Ty natomiast nie masz prawa kogoś za to nazywać w taki sposób, poza tym na tym forum brak kultury nie jest tolerowany, zatem Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować