Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Forum versus czat - temat główny

25 postów w tym temacie

Oczywiście że Forum! Nie ma mowy na czat''y. Kiedyś wchodziłem, kiedy nie miałem jeszce gg. ale tylko aby z przyjaciółmi pogadać. Nieznajomym, stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź c) irc ale na pewno nie chodzi mi o ten gramowy z całym szacunkiem dla niego.

Czaty są dobre dla rozpieszczonych nastolatek, natomiast forum to zależy od moderacji i administracji ale większość jest do tego do czego służy papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:00, lukmistrz napisał:

Wszedłem wczoraj wieczorem na czaterię (pierwszy raz od dawnaa) do pokoju Gimnazjum i mnie
zatkało. Tam są sami niewyżyci popaprańcy! Większość pisała tylko o sexie, sexie, sexie....
Nie wiem, czy będę jeszcze wchodził na czaty.



Hehehe, tak wyglądają chaty. Dlatego nie ma to jak spokojne forum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na chatach moze pogadac o kompletnych bzdurach. Czesto to czlowiekowi pomaga w odstresowywaniu sie i takie tam, niz kombinowanie dlugich zdan z dbaloscia o ortografie, interpunkcje i polskie znaki :)
2, Na forach mozna prowadzic staranne, kulturalne dyskusje, zastanowic sie nad wypowiedzia, przemyslec wszystko i takie tam...

A co lepsze, to trudno powiedziec. Powinno byc troche chatu, troche forum. Moze troche to zalezy od nastroju, a moze nie. Jak ktos lubi walic co sekudne slodkie usmieszki, lole i te inne - to wybierze chat. A jak ktos chce porozmawiac na poziomie europejskim to wybierze forum. Ja nie jestem przeciwnikiem zadnej z tych form dyskusyjnych :). I to, i to mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować