Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Forum versus czat - temat główny

25 postów w tym temacie

Co lepsze?
Forum na którym można sensownie gadać, czy bardzierj "randkowy" czat, na którym nie wie sie, o czym wcześniej gadalii?
Przykłady
czat www.polchat.pl
forum- jesteś na nim :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem wczoraj wieczorem na czaterię (pierwszy raz od dawnaa) do pokoju Gimnazjum i mnie zatkało. Tam są sami niewyżyci popaprańcy! Większość pisała tylko o sexie, sexie, sexie.... Nie wiem, czy będę jeszcze wchodził na czaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie forum. Tak, jak pisali poprzednicy, na forum można znaleźć nieco bardziej zrównoważonych ludzi, z którymi zazwyczaj da radę poprowadzić rozmowę na o wiele wyższym poziomie, niż ma to miejsce w wypadku czatów. Poza tym, odpowiada mi perspektywa prowadzenia rozmowy, w której mogę poświęcić kilka chwil na zastanowienie się nad tym, co mam za chwilę powiedzieć, zamiast pisać i czytać z prędkością światła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum. Można wyrazić więcej w jednej wypowiedzi. Na czacie - jak wiadomo - im dłużej, tym gorzej pisać i nasze wypowiedzi gdzieś zanikną*, w morzu bezsensownego spamu, ocierającego się o granicę idiotyzmu, ciemnoty w sprawach intymnych oraz całkowitego zacofania, jeśli chodzi o IQ** :)

Swego czasu z siostrą robiliśmy sobie żarty. Najpierw weszliśmy na czata jako Zenek. Nikt nie napisał oczywiście na priv :D więc Zenek szybko został zmieniony na Skejtzuperziom - po minucie około 10 rozmów na privie xD... większą popularność miała tylko "Napalona szuka gorących" :P

* - a jak nie znikną, to nikt i tak nie przeczyta, ponieważ będą dłuższe, będą zmuszały do myślenia i nie będą zawierały słów kluczowych, takich jak seks i inne z tym związane:P
** - pomijając już fakt, że 3/4 osób siedzi tam, by sobie robić jaja. W tym miejscu należy zwrócić uwagę, że sądząc że robią sobie jaja z kogoś, tak na prawdę z nich samych ktoś sobie robi jaja :D Trafić na prawdziwego czatownika, co to wchodzi sobie pospamować bo lubi a nie dla draki, jest bardzo trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę forum, udzielam się na dwóch: GRAM i forum mojego sojuszu z OGame :D A chat?? Kiedyś wchodziłem bajerować panienki, a teraz tylko na chata mojego sojuszu :D:D Wynik Forum 02 : 01 Chat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ma być uczciwe, to samo pytanie zadaj na jakimś popularnym czacie - co spodziewasz się usłyszeć od ludzi którzy swoją obecnością tutaj opowiedzieli się za forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że większość osób piszących na czatach, nigdy nie wypowiedziała się na forum, więc rozmowa z takowymi jest bezsensu.
PS: Dziwnie pisze się z TYHE nie-moderatorką ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wolę forum. Nie dlatego, że na czatach jest jakaś hołota. Po prostu wypowiedzi są lepsze i bardziej rzeczowe. Np. Na czacie sie spytam kto wygra i mi napiszą: "Wisła" "Legia" (podaję przykładowo), a na forum zostanie to poparte jakimiś argumentami z którymi można się nie zgadzać i lepsza jest dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie forum. Oprócz tego co powiedziały inne osoby to wielką zaletą forum jest to, że użytkownicy for tworzą społeczność, a na czacie spotyka się przypadkowe osoby. Oprócz tego czat jest bardziej anonimowy - za każdym razem można wejść z innym nickiem. Na forum nick jest stały. :) No i na koniec jeszcze jeden argument przemawiający na korzyść forum - można sobie wyrobić na nim "renomę" pomagając innym rozwiązywać ich problemy, mając wysoką rangę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłużenie forum. Tu można spotkać inteligentnych ludzi. Wymieniać się swoimi poglądami... A czat?? Zupełnie mi nie pasuje... Przypadkowość to jeden z powodów. No i na forum jest za duży zamot! (czyt. zamieszanie...) :P
Pozdrawiam szanownych forumowiczów! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem czaty ale forum gram.pl mnie nawróciło. A zresztą na czacie wszyscy chcą się umawiac na randki itd. A jak tam coś napiszesz to nikt cię nie posłucha za to na forum. Rozmawiasz kulturalnie i ktoś cię tam posłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę dziwne porównanie, ponieważ czat to jest jeden wielki spam, a na forum jak się już pisze, to na temat, spam jest dość słabo tolerowany.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum, a dlaczego, otóż na czacie nigdy się nie dowiesz o czymś dokładnie, a na forum to (prawie) zawsze.
Do tego jeszcze powtarzanie wiadomości na forum jest raczej niedozwolone, a na czacie to szkoda słów na ten temat
Czyli forum wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować