Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avatar Kinect już dostępny Xbox Live

9 postów w tym temacie

Zrobiłem dwa testowe filmiki, bez powtarzania scen itp i nawet się specjalnie nie starałem i prawdę mówiąc całkiem fajnie to wychodzi. Jeśli ktoś chce to może sobie zobaczyć ten syfix:
http://s342493789.domenastandartowa.pl/Johny.wmv
http://s342493789.domenastandartowa.pl/NieJestemSoba.wmv
Dobry program, fajnie wykonany, chociaz nie podoba mi sie ze awatary mają tak bardzo sztywne nogi. No i czasami są małe problemy z buzią, niby otwierasz ale jednak to nie jest to. Ale jeśli rozmawiać z kimś to to na pewno jest jakaś frajda i urozmaicenie :)
Już widzę jak za kilka dni będzie wysyp filmów na youtube, albo wiadomości robionych przez ludzi, czy jakichś recenzji itp. Prawdę mówiąc, moglibyście nawet tego poużywać do robienia tych audycji, które nagrywacie co tydzień :) oprócz dźwięku będzie fajne i darmowe studio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... chyba się zastanowię nad kupnem Kinnecta i Golda ;)

Dnia 26.07.2011 o 23:29, qlaker napisał:

Zrobiłem dwa testowe filmiki, bez powtarzania scen itp i nawet się specjalnie nie starałem
i prawdę mówiąc całkiem fajnie to wychodzi. Jeśli ktoś chce to może sobie zobaczyć ten
syfix:
http://s342493789.domenastandartowa.pl/Johny.wmv
http://s342493789.domenastandartowa.pl/NieJestemSoba.wmv
Dobry program, fajnie wykonany, chociaz nie podoba mi sie ze awatary mają tak bardzo
sztywne nogi. No i czasami są małe problemy z buzią, niby otwierasz ale jednak to nie
jest to. Ale jeśli rozmawiać z kimś to to na pewno jest jakaś frajda i urozmaicenie :)
Już widzę jak za kilka dni będzie wysyp filmów na youtube, albo wiadomości robionych
przez ludzi, czy jakichś recenzji itp. Prawdę mówiąc, moglibyście nawet tego poużywać
do robienia tych audycji, które nagrywacie co tydzień :) oprócz dźwięku będzie fajne
i darmowe studio :)


@qlaker, jeśli byś mógł (na PW lub na gg 6801509, ew. na moim gramsajcie) wytłumaczyłbyś mi tylko, czy zgrywanie filmu (z A-Kinnect) da się normalnie, czy trzeba to jakoś nagrywać...? Jak to drugie - dałbyś radę to opisać? Przyda mi się to do video-recenzji z X-360 ;) Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 23:48, bugs14 napisał:

No... chyba się zastanowię nad kupnem Kinnecta i Golda ;)

Dnia 26.07.2011 o 23:48, bugs14 napisał:

@qlaker, jeśli byś mógł (na PW lub na gg 6801509, ew. na moim gramsajcie) wytłumaczyłbyś
mi tylko, czy zgrywanie filmu (z A-Kinnect) da się normalnie, czy trzeba to jakoś nagrywać...?
Jak to drugie - dałbyś radę to opisać? Przyda mi się to do video-recenzji z X-360 ;)
Z góry dziękuję za pomoc!


Napiszę tutaj gdyby ktoś jeszcze chciał, a oprócz tego wyślę Ci wiadomość :).

Nie umiem robić screenów na Xboxie, ani nagrywać filmów jak gram, ale we wszystkich grach i programach na Kinecta zawsze jest możliwość eksportowania swoich zdjęć, filmów i innych tworów. Jeśli chodzi o Avatar Kinect to:
1. Włączasz program, wybierasz sobie scenę na jakiej chcesz robić recenzje i czy chcesz kogoś zaprosić i z kimś to robić, czy prowadzić monolog.
2. Gdy będziesz gotowy włączasz nagrywanie (przycisk X na padzie - wszystko jest podpisane). Nagranie może mieć maksymalnie 5 minut, czyli wychodzi mi na to, że przy maksymalnej długości ma około 100 mega po zgraniu na komputer i niestety jest w takiej jakości, a nie HD jak na Xboxie.
3. Po zakończeniu nagrywania wchodzisz w "moje nagrania" w tym programie.
4. Wybierasz nagranie, które chcesz przesłać na komputer (wiadomo, musisz mieć połączenie z netem)
5. Xbox tworzy film i przesyła nagranie na Twoją stronę ze wszystkim co stworzyłeś używając Kinecta.
ADRES STRONY TO: www.kinectshare.com
6. Logujesz się na stronie swoim Windows Live ID i pobierasz sobie na kompa nagranie, albo udostępniasz je bezpośrednio na Facebookach i innych cudach.

To w sumie wszycho :) Jak coś to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten "Kinnect Labs" (to rysowanie "3D" w Kinnect) działa z A-Kinnect?
Na Gwiazdkę kupię Kinnecta (najwyżej na allegro), Golda chyba też tam kupię (na 12 miesięcy) ;)
Mój GamerTag to PolishBox14 jak co ;) Mam tylko jeden, tyci problemik... mam tylko jedno gniazdo w pokoju (a tylko 2 działają, a drugi ma siostra), więc będą problemy z tym nagrywaniem... Nie ma sposobu do nagrywania na Pendriva albo DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem ze Windows 8 bedzie współpracował z kinectem, jeśli tak bedzie to ciekawie by było jeśli np. Facebook dodał nową funkcje, cos na wzór tego.
Pozyjemy zobaczymy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest od niedawna takie urządzenie Razor Hydra, to odpowiednik Kinecta na PC-ta, działa z ponad 150 grami.
Co do nowego wymysłu M$, Avatar wychodzi niestety dość kiepsko, działa beznadziejnie, słabo wykrywa i przetwarza dane (co innego filmiki marketingowe i reklamowe, co innego rzeczywistość) no i jest totalnie nieprzydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować