Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja limitowana Need for Speed: The Run w ofercie sklepu gram.pl

13 postów w tym temacie

Zaprezentowany gameplay przypominał najtańsze, robione na odwal, ścigałki nieznanych nikomu strychowych producentów.

Tylko grafika była ładna.

Sorry EA, not my type.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 01:49, Albii napisał:

Je... znaczy olać artbooki, figurki, metalowe opakowania itd. dodatkowe wirtualne przedmioty
to jest właśnie to !



Tylko to co jest tu dodatkowe powinno być standardowo w grze a edycja limitowana powinna odznaczać się właśnie jakimś innym opakowaniem z jakimś breloczkiem wewnątrz, soundtrackiem czy czymkolwiek innym tak jak to bywało lata temu także w przypadku NFSów (patrz moja kolekcja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie.... Gra nie jest warta tych pieniędzy, przede wszyskim moich pieniędzy. Tyle tego teraz powychodziło, że mało co różnic widać w nowszych to odsłonach... No i grafika na serio szału nie robi.. Mogliby się bardziej postarać Ja czekam aż dacie za jakiś czas fajną ofertę odnośnie Skyrima.. Wtedy możemy rozmawiać :D.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w newsie jest błąd... Dwukrotnie pojawia się "Need For Speed The Run Underground Challenge Series", tymczasem drugi challenge to "NFS The Run MOST WANTED Challenge Series". Wystarczy nawet na dostępny w nim samochodzik spojrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 01:45, Citkowsky napisał:

Stanieje do 25zł to kupię:P Takim sposobem czekam jeszcze na zakup Hot Pursuita:P Więcej
te gry warte dla mnie nie są.


jak masz dostep do Tesco w lublinie to sprawdź, podobno jest do 20 któregoś sierpnia za 29 zł HP... i możesz dać znać czy znalazłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał zapewnienie , że gra będzie hitem prawdopodobnie bym kupił ale niestety w tych terminach wychodzi nowy Assassin''s Creed i Fifa (chociaż zapewne premierę AC przesuną jak to bywało wcześniej) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować