• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
dsv1337

Call of Duty Modern Warfare 2 - zawieszanie się gry.

Pytanie

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem gry Call of Duty Modern Warfare 2. Nie dawno czyściłem całą jednostkę centralną oraz formatowałem komputer. Przed tymi dwoma zajściami, w MW2 grało mi się znakomicie, bez żadnych zawieszeń gry. Po przeczyszczeniu i sformatowaniu zaczęła niepokoić mnie pewna zmiana w działaniu gry. Otóż gdy wyświetli mi się na ekranie powiadomienie typu: "Zapłata", "Daleki Strzał - piękne trafienie z dystansu", "Headshot" gra natychmiast się zawiesza, zawiesza się jak któreś z tych powiadomień "ucieka z ekranu". Gra zawiesza mi się na 2 lub 3 sekundy. Jest to bardzo uciążliwe z tego powodu, że w MW2 tego typu powiadomień (wypisałem kilka wyżej) jest cała masa! Czy u kogoś występowały tego typu zajścia? Czy Wy, drodzy forumowicze zechcielibyście mi pomóc? Byłbym niezmiernie wdzięczny, bo naprawdę bardzo lubię grać w Call of Duty Modern Warfare 2. Jeżeli to ma pomóc w rozwiązaniu problemu, to napiszę wszystkie szczegóły oraz parametry dotyczące mojego sprzętu.

Procesor: AMD Processor 2800+; 1.61 GHz
Pamięć RAM: GoodRam; 512 MB
Karta graficzna: nVIDIA GeForce 6600; 128 MB
Windows: XP Home Edition (oryginalny)
AntyWirus: avast! FREE 6.0
Synchronizacja pionowa: Wyłączona (przy włączonej również występują zawieszenia gry)

Wracając do czyszczenia jednostki centralnej. Podczas tej czynności nic nie zostało ani zarysowane, ani zniszczone. Dodam, że wszystko jest dobrze podłączone.

Proszę abyście nie pisali, że należy wymienić sprzęt (choć to by było dobre rozwiązanie), ponieważ gra przed formatowaniem i czyszczeniem działała bez zarzutów!

Jeszcze jedno. Po formatowaniu i czyszczeniu zauważyłem radosną zmianę w płynności gry. Jestem pewien, że mam troszkę więcej FPS-ów. Myślę, że wyraziłem jasno swój problem. Liczę na pomoc, bo wiem, że Wy, kochani forumowicze macie ogromną wiedzę komputerową i zechcecie mi pomóc!

Pozdrawiam, dsv1337.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.08.2011 o 21:51, dsv1337 napisał:

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem gry Call of Duty Modern Warfare 2. Nie dawno czyściłem
całą jednostkę centralną oraz formatowałem komputer. Przed tymi dwoma zajściami, w MW2
grało mi się znakomicie, bez żadnych zawieszeń gry. Po przeczyszczeniu i sformatowaniu
zaczęła niepokoić mnie pewna zmiana w działaniu gry. Otóż gdy wyświetli mi się na ekranie
powiadomienie typu: "Zapłata", "Daleki Strzał - piękne trafienie z dystansu", "Headshot"
gra natychmiast się zawiesza, zawiesza się jak któreś z tych powiadomień "ucieka z ekranu".
Gra zawiesza mi się na 2 lub 3 sekundy. Jest to bardzo uciążliwe z tego powodu, że w
MW2 tego typu powiadomień (wypisałem kilka wyżej) jest cała masa! Czy u kogoś występowały
tego typu zajścia? Czy Wy, drodzy forumowicze zechcielibyście mi pomóc? Byłbym niezmiernie
wdzięczny, bo naprawdę bardzo lubię grać w Call of Duty Modern Warfare 2. Jeżeli
to ma pomóc w rozwiązaniu problemu, to napiszę wszystkie szczegóły oraz parametry dotyczące
mojego sprzętu.

Procesor: AMD Processor 2800+; 1.61 GHz
Pamięć RAM: GoodRam; 512 MB
Karta graficzna: nVIDIA GeForce 6600; 128 MB
Windows: XP Home Edition (oryginalny)
AntyWirus: avast! FREE 6.0
Synchronizacja pionowa: Wyłączona (przy włączonej również występują zawieszenia
gry
)

Wracając do czyszczenia jednostki centralnej. Podczas tej czynności nic nie zostało ani
zarysowane, ani zniszczone. Dodam, że wszystko jest dobrze podłączone.

Proszę abyście nie pisali, że należy wymienić sprzęt (choć to by było dobre rozwiązanie),
ponieważ gra przed formatowaniem i czyszczeniem działała bez zarzutów!

Jeszcze jedno. Po formatowaniu i czyszczeniu zauważyłem radosną zmianę w płynności gry.
Jestem pewien, że mam troszkę więcej FPS-ów. Myślę, że wyraziłem jasno swój problem.
Liczę na pomoc, bo wiem, że Wy, kochani forumowicze macie ogromną wiedzę komputerową
i zechcecie mi pomóc!

Pozdrawiam, dsv1337.


Spróbuj może z ustawieniami. Może masz jakieś dodatkowe opcje włączone które przywieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2011 o 23:34, kryst90 napisał:

> Witam.
>
> Jestem szczęśliwym posiadaczem gry Call of Duty Modern Warfare 2. Nie dawno
czyściłem
> całą jednostkę centralną oraz formatowałem komputer. Przed tymi dwoma zajściami,
w MW2
> grało mi się znakomicie, bez żadnych zawieszeń gry. Po przeczyszczeniu i sformatowaniu

> zaczęła niepokoić mnie pewna zmiana w działaniu gry. Otóż gdy wyświetli mi się na
ekranie
> powiadomienie typu: "Zapłata", "Daleki Strzał - piękne trafienie z dystansu", "Headshot"

> gra natychmiast się zawiesza, zawiesza się jak któreś z tych powiadomień "ucieka
z ekranu".
> Gra zawiesza mi się na 2 lub 3 sekundy. Jest to bardzo uciążliwe z tego powodu,
że w
> MW2 tego typu powiadomień (wypisałem kilka wyżej) jest cała masa! Czy u kogoś występowały

> tego typu zajścia? Czy Wy, drodzy forumowicze zechcielibyście mi pomóc? Byłbym niezmiernie

> wdzięczny, bo naprawdę bardzo lubię grać w Call of Duty Modern Warfare 2.
Jeżeli
> to ma pomóc w rozwiązaniu problemu, to napiszę wszystkie szczegóły oraz parametry
dotyczące
> mojego sprzętu.
>
> Procesor: AMD Processor 2800+; 1.61 GHz
> Pamięć RAM: GoodRam; 512 MB
> Karta graficzna: nVIDIA GeForce 6600; 128 MB
> Windows: XP Home Edition (oryginalny)
> AntyWirus: avast! FREE 6.0
> Synchronizacja pionowa: Wyłączona (przy włączonej również występują zawieszenia

> gry
)
>
> Wracając do czyszczenia jednostki centralnej. Podczas tej czynności nic nie zostało
ani
> zarysowane, ani zniszczone. Dodam, że wszystko jest dobrze podłączone.
>
> Proszę abyście nie pisali, że należy wymienić sprzęt (choć to by było dobre rozwiązanie),

> ponieważ gra przed formatowaniem i czyszczeniem działała bez zarzutów!
>
> Jeszcze jedno. Po formatowaniu i czyszczeniu zauważyłem radosną zmianę w płynności
gry.
> Jestem pewien, że mam troszkę więcej FPS-ów. Myślę, że wyraziłem jasno swój
problem.
> Liczę na pomoc, bo wiem, że Wy, kochani forumowicze macie ogromną wiedzę komputerową

> i zechcecie mi pomóc!
>
> Pozdrawiam, dsv1337.

Spróbuj może z ustawieniami. Może masz jakieś dodatkowe opcje włączone które przywieszają.

Jeśli ustawienia nic nie pomogą, to może byc to wina twojego komputera, a konkretniej karty graficznej i procesora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2011 o 09:32, dsv1337 napisał:

tak, to chyba avast, wyłączyłem go i zawieszeń nie ma, tylko co antywirus ma wspólnego
z grą?


To jest gra przez internet i często antywirusy spowalniają komputer nawet w zwykłych grach a co mówić przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować