Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Niewiem dlaczego w panelu na stronie neostrada.pl pisze że moja umowa wygasła w tamtym roku. ;)
Jak ja mam neostradę na 2 lata. ;)Chyba jakiś błąd popełnili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z neostradą coraz gorzej się dzieje, dlatego przeszedłem na DSL TP. Na łączu 2mb\512 kb mam lepsze transfery niż na neo 6mb :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem się pytać w tej sprawie.A chodzi tu oto,powstała możliwość oddzielenia neo od telefonu stacj.I można by oddzielić te 2 rzeczy i nic nowego jeżeli się zostaje na tych samych warunkach,a tylko dochodzi utrzymanie kosztu łącza cyfrowego około 36zł ale to tylko przy rezygnacji z telefonu stacjonarnego na rzecz utrzymanie tegoż łącza.Aha jak komuś się nie podoba można całkowicie zrezygnować z usługi TP.I chętnie bym to zrobił ale nie ma innej dla mnie możliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 20:58, adrvxv5 napisał:

Wczoraj byłem się pytać w tej sprawie.A chodzi tu oto,powstała możliwość oddzielenia neo od
telefonu stacj.I można by oddzielić te 2 rzeczy i nic nowego jeżeli się zostaje na tych samych
warunkach,a tylko dochodzi utrzymanie kosztu łącza cyfrowego około 36zł ale to tylko przy rezygnacji
z telefonu stacjonarnego na rzecz utrzymanie tegoż łącza.Aha jak komuś się nie podoba można
całkowicie zrezygnować z usługi TP.I chętnie bym to zrobił ale nie ma innej dla mnie możliwości....


Czyli jeśli nic nie zrobię w tej sprawie warunki pozostaną bez zmian?
Mam nadzieję, że to pewna informacja, bo jeśli moi rodzice zobaczą na rachunku dodatkowy koszt za utrzymanie łącza, zapewne zawisnę na kablu od Neostrady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 21:14, Pawcio87 napisał:

Ciekawe jak to będzie z TP jak huragan dojdzie do Polski:P


Jak by to pan Krzysio Kononowicz powiedział - "nie będzie niczego" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 21:13, adrvxv5 napisał:

Dla pewności kolego możesz zadzwonić lub pójść do punktu tp ja tak prostu zrobiłem i mnie
poinformowali także możesz spać spokojnie


Do dobra, powiedzmy, że ci zaufam. :) Ale jeśli nagle zniknę z forum bez żadnych wyjaśnień, to będziesz wiedział co się stało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Netia wprowadziła ostatnio bardzo ciekawą alternatywę dla wszystkich posiadaczy Neostrady.
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj:
http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html

Jest to internet bez limitów, cenowo także jest zdecydowanie lepiej - bardzo dobrze wypada opcja 1MB...

Dlaczego jest to promocja specjalnie dla abonentów Neo? Pewnie każdy ostatnio dostał pewne pismo, teraz może za free rozwiązać umowę, i przejść na Netię... ;)

Bardzo zainteresowała mnie to umowa - mieszkam na wsi (śmiejta się, śmiejta) i nie za bardzo mam możliwość podłączenia sobie Chello czy jakiegoś internetu osiedlowego. Ostatecznie mogę założyć sobie internet radiowy - ale każdy wie jak to z takim internetem bywa, ani w Guild Wars nie pograsz, ani dobrego demka nie zassiesz...

Niestety, ja nie skorzystam. Mieszkam w rejonie, w którym Netia ma wprowadzić swoje usługi od pierwszego marca (ci którzy już są w zasięgu Neti mogą przerzucać się na nią od lutego :). Niestety... Bezpłatnie umowę można rozwiązać tylko do połowy lutego :|. Dlatego wpadłem w bagno, albo będę miał neo przez następne pół roku, albo zrezygnuje teraz i będę bez internetu przez pół miesiąca - a to dla gracza ESL, użytkownika gram.pl i gracza Guild Wars OGROMNA przeszkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:52, KrisK91 napisał:

Firma Netia wprowadziła ostatnio bardzo ciekawą alternatywę dla wszystkich posiadaczy Neostrady.
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj:
http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html


hmm... powiem szczerze - zainteresowałeś mnie tym.
muszę się tylko dowiedzieć czy Netia będzie w stanie podciągnąć mi ''kabel'' do mojego... hmmm.. miejsca odosobnienia (mieszkam daleeko od centrum Krakowa ;)).
jeśli tak - to nie pozostanie mi nic innego, jak dowiedzieć się szczegółów i rozwiązać umowę z TP.

a tak btw - wie ktoś, jak ma wyglądać takie ''pisemne wypowiedzenie umowy'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że to ciekawa alternatywa dla posiadaczy Neostrady. Wcześniej nie widziałem o tej Netii. Sprawdziłem na ich stronie czy oferują swoje usługi w moim mieście i dowiedziałem się już można u mnie zawiązywać umowy. ;)
Musze się jeszcze dopytać jakie mniej więcej są pingi na tej Netii. Ale sądzę, że powinno być ok, jednak lepiej jest zaczerpnąć garść informacji co do tego neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc... Netia chciała byc sprytna i wykorzystała tę umowe... hmmm... po dokładnym przeanalizowaniu oferty netii stwierdziłem z ojcem bo oboje korzystamy z internetu, że na jedno wychodzi.. ;/ po doliczeniu wszystkich innych głupot bo na stronce netii wszystko jest Netto to wychodzi tyle samo co w TP tyle że więcej bajerów typu bez limity "przesyłanych plików"... w każdej reklamie jest haczyk trzeba tylko go przeanalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>... bo na stronce netii wszystko jest Netto ...

Hmm, jak dobrze patrze to pod ta tabelką z cennikiem pisze, że to są ceny brutto ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pier****** mam dziś pecha... niedoczytuje niektórych zdań... no to teraz gitarka

P.S. ma może ktoś z was internet z Netii bo chciałbym zdobyć informacje czy jakościowo jest lepsza od TP SA (chodzi mi o ty czy często sie haczy itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:11, ReWelot napisał:

ja pier****** mam dziś pecha... niedoczytuje niektórych zdań... no to teraz gitarka

P.S. ma może ktoś z was internet z Netii bo chciałbym zdobyć informacje czy jakościowo jest
lepsza od TP SA (chodzi mi o ty czy często sie haczy itp.)



Może dać ktos linka z cennikiem Chello

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko jest ono skierowane do znawców neostrady oraz gry America''s Army , mam nadzieję że ktoś będzie wstanie odpowiedzieć na to pytanie. Jak sami wiedzie na danym łączu występuje dany limit pobierania plików , przekroczenie go wpływa na wydajność łącza i wszystko chodzi duuuuzo wolnie. No właśnie ściągnąłem grę AA (2.8GB) , nie pierwszy raz gram w tą grę , ale tym razem grając ping przekracza 200 i nie wiem co robić , nie da się zbytnio grać na takim czymś. Czy jest to wina AA czy może neostrady ? Co mogę zrobić aby grać porządnie z dobrym pingiem ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować