Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Heroes of Might and Magic V po polsku już dostępne!

327 postów w tym temacie

ja wczoraj sciagalem demo hirosow 5 pl z www.gram.pl sciagnelem bez problemu z rzopakowaniem nie mialem problemow jak ktos ma to musi sobie sciagnac nowszy program do rozpakowania i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM ŚCIĄGAĆ HIROŁSÓW 5 PL Z IDG NA P2P I DLATEGO MAM DLA WAS KONKURS:
KTO ZGADNIE W JAKIM JEST JĘZYKU BĘDZIE MISTRZEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadne, po angielsku? :P

Ale mnie po prostu rozwala to polskie demko. Odpaliłem sobie z sejwa z wersji angielskiej przerywniki i się szczerze zawiodłem. Przerywnik włączył się jak należy - z polskim tekstem i polskimi głosami. Jednak nie jestem w stanie zrozumieć, czemu do jasnej *&^%$ znowu tekst pisany jest niezgodny z mówionym? Czemu w ostatnim przerywniku kampani przystani muzyka się wyłącza gdy któraś z postaci zaczyna mówić? I czemu nie ma praktycznie żadnych efektów dźwiękowych w kwestiach mówionych postaci? Jest nagrany tylko głos zgrany czysto z mikrofonu. Dajcie proszę jakąś wersje tych przerywników po obróbce bo szczerze się zastanawiam czy nie odwołać zamówienia polskie kolekcjonerskiej edycji na rzecz wersji angielskiej...

Oprócz tego są krzaki z niektórymi napisami w polskiej wersji (nie mieszczą się, np. wyraz umiejętności). Po zakończeniu kampani (być może to dlatego że wczytane z angielskiego sejwa) całe menu pojawiło mi się po angielsku. No i jest jeszcze pare cyrków w multiplayer (np. tryb rozgrywki zamiast Turowa/Czasu rzeczywistego wyświetla Tryb/Czas).

Wiem że to jest wersja 0.9 a nie 1.0 no ale zależałoby mi na informacjach czy wy jeszcze coś z tym robicie czy wypuszczacie tak jak jest? No i w angielskiej 0.9 głosy były dopracowane.

Aha - i jeszcze jeden błąd. Bardzo łatwo o to żeby w ostatnim przerywniku obraz rozsynchronizował się z dźwiękiem (na słabszych komputerach). Po prostu - po zacince ze strony grafiki, dźwięk nie próbuje nawet zaczekać aż obraz go dogoni. Wychodzi potem często zbyt duża różnica między głosem i obrazem.
No i moglibyście Elrath czytać jak w oryginale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ściągnąłem stąd za pomocą FlashGeta i wszystko leciało gicior z transferkiem 200-300 Kb/s :) :)
I sobie już pogrywam w to.
Okazuje sie ze BEDE MUSIAL sobie kupil pelna wersje :) Nie myslalem ze mi sie az tak spodoba, choc imo HoM&M III bylo lepsze i nic tego nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM DO WSZYSTKICH PYTANIE

JAK WŁĄCZYĆ GRANIE NA NECIE BO PRÓBUJE WPISAĆ LOGIN I HASŁO Z GRAM.PL I NIE DZIAŁA??????


PS: ROZWIĄZANIE KONKURSU BRZMI ]PO POLSKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rozpakowalem hirosow 5 winace ver2.5 ale ma inny problem bo ang demie na multipla sie bezproblemu laczlem z ubi i moglem w grac siec a w polskiej demie wywala mi komnikat ze zle podalem login lub/i haslo choc moje konto na ubisoft dziala . prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemik zassałem demo heroes v i mam problem z opcją "wielu graczy" zarejestrowałem się na ubi.com ale i tak pokazuje że błedny loogin bądź hasło reszta ok. prosze o pomoc ( mam modem routera ale to chyba nie przez niego prawda ? ) a pozatym gra super chodzi bez problemu pozdrawiam reszte fanów tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować grę do tego samego folderu co demo angielskie, czyli do

X:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\Demo

zamiast

X:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V Demo

Ja tak zainstalowałem i działą bez zarzutów (od samego początku zresztą - instalowałem tak tylko dlatego żeby mieć dostęp do sejwów z ang demo). Zaznaczam że nie jestem w stanie stwierdzić czy to rozwiązuje problem czy nie (nie miałem żadnych problemów :P).

P.S.: Erwin, nie krzycz bo ogłuchniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 17:39, Michal256 napisał:

Spróbuj zainstalować grę do tego samego folderu co demo angielskie, czyli do

X:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\Demo

zamiast

X:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V Demo

Ja tak zainstalowałem i działą bez zarzutów (od samego początku zresztą - instalowałem tak
tylko dlatego żeby mieć dostęp do sejwów z ang demo). Zaznaczam że nie jestem w stanie stwierdzić
czy to rozwiązuje problem czy nie (nie miałem żadnych problemów :P).

P.S.: Erwin, nie krzycz bo ogłuchniemy...



No dobra może tobie po tej operacji działa ale ja nie mam hirołsa po angielsku.

PS: OK nie będe krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mialem ze ktoregos tam dnia nie moglem sciagnac, ale przedwczoraj w nocy normlanie mi sciagnelo, szko z predkoscia 30 k i przez nocke sie sciagnelo. Wczoraj pocisnalem w ta wersje demo i powiem Wam ze te demo nie jest wcale takie latwe :). Zaczynalem od poczatku kilka razy bo nie dalo sie odbornic. Ogolnie meczylem je caly dzien.
Moge po tym co zobaczylem powiedziec ze grafika jest taka sama jak w Settlers 5. Cala reszta rozgrywki, sterowania, wygladu, rozkladu jest prawie 100% taka sama jak inne czesci Herosow. Wyglada na to ze jest to po prostu poprawiona graficznie wersja w stosunku do poprzednich.
W sumie ciekawie sie nawet gra, ale brakuje tego elementu zaskoczenia odnosnie jakis nowinek.
Pozostaje tylko czekac i miec nadzieje ze pelna wersja bedzie bardziej wciagajaca i ta wersja demo nie byla wszystkim co gra ma do zaoferowania.
Ja po wersji demo oceniam ja na punktow 7 w skali 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować