Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Testy Gimnazjalne

5 postów w tym temacie

LOL dzisiaj był już tes gimnazjalnyz humanistyki :( Test był dosyć łatwy ale ja szczeliłem jedna głupią gafę, a zatem godzina po rozpoczeciu testu zasłabłem i było mi nie dobrze wieć podnisłem ręke i egzaminator pozwolił wyjść poszłem od ubikacji otworyłem sobie okno i pooddychałem powietrzem, wracam do sali a egzaminator powiedział że już nie mogę wrócić do sali bo skończyłem (a nie skończyłem) pisać. Dopiero póżniej jak posłem do dyrektorki mogłem pisać est do konca. Na zakończenie egzaminator powiedział mi że jestem nie dzisijeszym chłopcem :/ Napiszcie co wam sie przytrafiło na testach, jak wam poszedł test i wogule coś o testac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie było wszystko w porządku :) pisalismy na hali sportowej a ja mając takie szczęście trafiłem na sam tył :D egzamitorzy wogule nie przejmowali się czy odpisujemy czy nie poprostu siedzieli i rozmawiali po cichu. Jeżleli jutro będzie taka sama ich postawa to pare zadań z matmy będzie można ściągnąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 11:57, Goten007 napisał:

u mnie było wszystko w porządku :) pisalismy na hali sportowej a ja mając takie szczęście trafiłem
na sam tył :D egzamitorzy wogule nie przejmowali się czy odpisujemy czy nie poprostu siedzieli
i rozmawiali po cichu. Jeżleli jutro będzie taka sama ich postawa to pare zadań z matmy będzie
można ściągnąć ;P

Są różne wersje testu nie radze sciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować