Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #5

14 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2011 o 18:15, spartan21 napisał:

A gdzie wiedźmin ?!


Był Wiesiek, nie ma Wieśka. Widać zainteresowanie graczy szybko zmalało - kto miał kupić, ten kupił, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwi , że ludzie kupują jeszcze fife 11 skoro mają zapewnienie , że 12 bedzie lepsza i będzie wyglądała jak na konsolach. Może warto odłożyć trochę pieniędzy.A zapomniałem o promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 19:28, maxkuba napisał:

Mnie osobiście dziwi , że ludzie kupują jeszcze fife 11 skoro mają zapewnienie , że 12
bedzie lepsza i będzie wyglądała jak na konsolach. Może warto odłożyć trochę pieniędzy.


To jest Wielka Brytania, tam większość ludzi żyje piłką. Do tego cena FIFY zapewne spadła tam jak i u nas, a w tej części globu seria jest bardzo popularna. Chyba tak dobrze FIFA nigdy się nie sprzedawała jak ostatnio. Cały czas plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się gier w WB, już od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 19:28, maxkuba napisał:

Mnie osobiście dziwi , że ludzie kupują jeszcze fife 11 skoro mają zapewnienie , że 12
bedzie lepsza i będzie wyglądała jak na konsolach. Może warto odłożyć trochę pieniędzy.


Mnie to jakoś specjalnie nie zaskakuje. Raz, że na pewno pewnej części ludzi nie chce się czekać, i chcą już teraz pograć. Dwa, że nie każdemu widzi się wydawanie 150 zł na nową część serii, w której zmiany są, jakby nie patrzeć, w dużej mierze kosmetyczne (choć oczywiście pewna liczba nowości jest, ale czy warta 150 zł?).

EDIT:

SongoX - ale zauważ, że ten ranking przedstawia sprzedaż w sklepie gram.pl. A nie sądzę, by ludzie z UK zamawiali sobie specjalnie Fifę z Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 19:31, SongoX napisał:

To jest Wielka Brytania, tam większość ludzi żyje piłką


Przepraszam, że się wtrącę, ale jaka Wielka Brytania?! O_o Zestawienie dotyczy sklepu gram.pl, a nie angielskich sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 19:33, Ring5 napisał:

Przepraszam, że się wtrącę, ale jaka Wielka Brytania?! O_o Zestawienie dotyczy
sklepu gram.pl, a nie angielskich sklepów...


Sorry, pomyliły mi się wątki :] Byłem pewny, że jestem właśnie w wątku o sprzedaży gier na wyspach ;P Wracając do tematu, to wychodzi na to, że u nas też jest ta gra dosyć popularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 18:15, spartan21 napisał:

A gdzie wiedźmin ?!


Wiedźmin jest na tyle specyficzną grą, iż szał jest w pierwszych tygodniach. Tak więc szybko się zwraca zysk, a ci którzy nie chcą kupować EK, kupują ES w empiku np. . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować