Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hard Reset - znamy wymagania sprzętowe oraz datę premiery

29 postów w tym temacie

Hm, chyba nie jest tak źle.
Jestem tylko ciekawy co spowodowało tak duży rozrzut pomiędzy wymaganiami minimalnymi i zalecanymi w kwestii procesora.

Ciekawe z jaką ceną produkcja trafi do polskich sklepów. 115 złotych i brak pudełka to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena dość mocno przegięta jak na stricte singlową, i to (z tego, co mi wiadomo) niespecjalnie długą i rozbudowaną produkcję. Planowałem kupić, ale chyba jednak poczekam, aż nieco stanieje.

EDIT:

@up: A to też - 115 zeta za cyfrową wersję to nieco dużawo. Spodziewałem się ceny w okolicach 75 zł. Niestety, za 115 zł mogę kupić dwa bardziej rozbudowane tytuły z multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:20, Tenebrael napisał:

Cena dość mocno przegięta jak na stricte singlową, i to (z tego, co mi wiadomo) niespecjalnie
długą i rozbudowaną produkcję. Planowałem kupić, ale chyba jednak poczekam, aż nieco
stanieje.

EDIT:

@up: A to też - 115 zeta za cyfrową wersję to nieco dużawo. Spodziewałem się ceny w okolicach
75 zł. Niestety, za 115 zł mogę kupić dwa bardziej rozbudowane tytuły z multi.

Normalnie nowe gry kosztują 45 euro, więc te 27 jest spoko - jak na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:34, Witka1995 napisał:

Normalnie nowe gry kosztują 45 euro, więc te 27 jest spoko - jak na Steam.


Wiesz, ale ja mieszkam w Polsce, i za większość gier (nowych, sprawdzonych, z multi) płacę po 100-120 zł. Może i jak na Steam to nie jest wiele, jednak ja patrzę z perspektywy swojej kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:48, Tenebrael napisał:

> Normalnie nowe gry kosztują 45 euro, więc te 27 jest spoko - jak na Steam.

Wiesz, ale ja mieszkam w Polsce, i za większość gier (nowych, sprawdzonych, z multi)
płacę po 100-120 zł. Może i jak na Steam to nie jest wiele, jednak ja patrzę z perspektywy
swojej kieszeni ;)

Każda gra na Steamie ma zawyżoną cenę, więc logicznie, że CDP wyda ją poniżej 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 20:53, Witka1995 napisał:

Każda gra na Steamie ma zawyżoną cenę, więc logicznie, że CDP wyda ją poniżej 100zł.


O tym się dopiero przekonamy. Ja na razie ustosunkowałem się do ceny w jedynym miejscu, gdzie została ona jak na ten moment podana. Kiedy CDP ustali swoją cenę - wtedy będę się odnosił do niej.

Swoją drogą jest to mocno dziwne. Premiera już za 3 tygodnie, a polski wydawca nie podał nawet ceny, za która ma zamiar sprzedawać grę? Może jestem przewrażliwiony, ale cuchnie mi tu coś takim nic nie wartym produktem bez perspektyw, na który nawet wydawca leje. Ale zupełnie możliwe, że to całkowicie mylne wrażenie, nie przeczę.

EDIT: Nie mówiąc o tym, że nie widzę nawet HR jeszcze w żadnej ofercie któregokolwiek z polskich sklepów z grami. Też dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 21:00, Tenebrael napisał:

> Każda gra na Steamie ma zawyżoną cenę, więc logicznie, że CDP wyda ją poniżej 100zł.


O tym się dopiero przekonamy. Ja na razie ustosunkowałem się do ceny w jedynym miejscu,
gdzie została ona jak na ten moment podana. Kiedy CDP ustali swoją cenę - wtedy będę
się odnosił do niej.

Swoją drogą jest to mocno dziwne. Premiera już za 3 tygodnie, a polski wydawca nie podał
nawet ceny, za która ma zamiar sprzedawać grę? Może jestem przewrażliwiony, ale cuchnie
mi tu coś takim nic nie wartym produktem bez perspektyw, na który nawet wydawca leje.
Ale zupełnie możliwe, że to całkowicie mylne wrażenie, nie przeczę.

EDIT: Nie mówiąc o tym, że nie widzę nawet HR jeszcze w żadnej ofercie któregokolwiek
z polskich sklepów z grami. Też dziwne...

Hard Reset na pewno nie sprzeda się w jakiejś dużej ilości egzemplarzy dlatego CDP nie wiąże z nim jakichś dużych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO killerem dla tej gry jest brak multi albo nawet co-opa. Żyjemy w takich czasach a nie innych, że jeśli gra jest FPSem i nie posiada multi od razu jest skazana na dość małą popularność. Szkoda bo uniwersum i wykonanie gry aż krzyczy o klasyczny tryb multi taki jaki był w Quake 3 czy UT ponieważ otoczenie gry strasznie mi się kojarzy z tym drugim.

Liczę na przed-premierowego newsa w stylu "będzie multi, klasyk (CTF, DM TDM), brak regeneracji życia i innych pierdół i pokażemy wam klasę" ale to tylko moje pobożne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.Tylko dystrybucja cyfrowa.Nie no lipa.115 zł lekkie przegięcie jak za wersje cyfrową.Hmm i tera się zastanawiam
czy ją kupić,poczekać czy wogle zrezygnować.Pożyjemy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko poprzez Steam? Na stronie gry widzę, że korzysta ona ze Steamworks, a przynajmniej części pakietu związanego z osiągnięciami etc. Wersji non-Steam nie będzie? Jeżeli tak, dlaczego? Przecież trybu MP nie ma, więc po co konieczność użerania się z klientem Valve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że singiel będzie świetnie zrobiony (ale słyszałem gdzieś coś ok. 9 godzin), to nie wróżę grze sukcesu. Bez multi, ani co-opa nie ma bata, żeby wielu przyciągnęła do siebie. Każdy chce zapłacić za produkt, przy którym spędzie dużo czasu, a w tym wypadku ma być inaczej. Więc aby przyciągnąć klientów muszą dobrze uregulować cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 23:15, SongoX napisał:

Mimo, że singiel będzie świetnie zrobiony (ale słyszałem gdzieś coś ok. 9 godzin), to
nie wróżę grze sukcesu. Bez multi, ani co-opa nie ma bata, żeby wielu przyciągnęła do
siebie. Każdy chce zapłacić za produkt, przy którym spędzie dużo czasu, a w tym wypadku
ma być inaczej. Więc aby przyciągnąć klientów muszą dobrze uregulować cenę.

Mafia II też nie posiada multi ani nic innego, a jakoś się dobrze sprzedała.Wolę gre bez multi, ale z dobrym singlem niż ze średnim multi i singlem. Popatrz na Aliens vs Predator - trzy kampanie wow - żadna nie jest interesująca, a do tego słabe multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 23:48, Witka1995 napisał:

Mafia II też nie posiada multi ani nic innego, a jakoś się dobrze sprzedała.Wolę gre
bez multi, ale z dobrym singlem niż ze średnim multi i singlem. Popatrz na Aliens vs
Predator - trzy kampanie wow - żadna nie jest interesująca, a do tego słabe multi.


Mafia II zyskała popularność na świetnej pierwszej części, która zapewniła sequelowi renomę na całym świecie. Aliens vs Predator także miał swoich poprzedników i zapowiadała się bardzo ciekawię. Szkoda, że spartolono ten tytuł, bo większość pokładało w nim duże nadzieje. Hard Reset dopiero zadebiutuje na rynku, do tego tworzy go małe, polskie studio, które nie jest jakąś wielką marką na rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować