Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy we wrześniu - najciekawsze premiery miesiąca

43 postów w tym temacie

Z tych gier interesuje mnie jedynie FIFA 12. 11 już troche mi się nudzi i fajnie byłoby pograć sobie nowymi składami w ulepszonej karierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po demie drivera wiedziałem ze będzie ona dobra grą szczególnie ze są licencjonowane samochody oraz przyjemny model jazdy i muscle car ;) a co do fify zobaczymy 30 wrzesnia wszystko się okaże do demo pesa jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielka ochotę na Trackmanie ale wersja cyfrowa mnie nie interesuje,więc odpada.Demo WH40K mnie kupiło,EK zamówione i byle do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym miesiacu interesuje tylko Dead Island. Preorder na edycje gore oczywiscie juz zlozony w gram.pl. Za to w pazdzierniku bedzie w czym przebierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuję tylko FIFA 12. Tak jak autor, przy poprzedniej odsłonie spędziłem wiele godzin (właśnie skończyłem meczyk;]), więc 12 napewno mnie nie zawiedzie.

Ciekawie wygląda jeszcze Dead Island i Space Marine, ale to jak stanieją;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówię na pre orderze po 13 września, najpierw muszę zagrać na PC i zobaczyć czy warto... kogo ja oszukuję, na 100% kupię, ale sprawdzę czy odpalę na full na moim laptopie (acer aspire 7552G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej bardziej mnie interesuje październik i listopad. na to odkładam kase.

Rage kupię na pewno. Ale nadal nie wiem jak będzie z wersja językowa, może Wy wiecie ?
Skyrim, and tym się będę zastanawiam, możliwe że poczekam an opinie po premierze.
Miałem chęć na LA. Noire ale angielska wersja językowa mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 13:31, Harpen napisał:

Sporadycznie wspominam o grach z XBLA/PSN/Steama.


Błąd. Powinieneś zacząć, bo Steam ma sporą ofertę. Ignorowanie tych gier jest po prostu nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować