Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 12 w pigułce – zobacz materiał wideo

6 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2011 o 12:55, barth89 napisał:

Fajny filmik. Ale myślicie, że zmienią coś w polskim komentarzu? Jakieś nowe nagrania
itp?


Co roku są nowe więc na pewno tym razem będą.
Ja osobiście liczę, że zostanie "Taaa....Pum,pum,pum,pum"
I że wywalą
"Jak mawiała moja babka - co za dużo to i świnia ze zeżre"

Co do materiału wideo - momentami przesadzony. Zwłaszcza końcówka. Nie mniej dobrze ujmuje zmiany względem FIFY 11. No i wreszcie
FIFA 12 PC taka sama jak na konsolach!
Wooohoo!

Dobra, koniec euforii. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:13, Leos8 napisał:

> Fajny filmik. Ale myślicie, że zmienią coś w polskim komentarzu? Jakieś nowe nagrania

> itp?

Co roku są nowe więc na pewno tym razem będą.
Ja osobiście liczę, że zostanie "Taaa....Pum,pum,pum,pum"
I że wywalą
"Jak mawiała moja babka - co za dużo to i świnia ze zeżre"

Co do materiału wideo - momentami przesadzony. Zwłaszcza końcówka. Nie mniej dobrze ujmuje
zmiany względem FIFY 11. No i wreszcie
FIFA 12 PC taka sama jak na konsolach!
Wooohoo!

Dobra, koniec euforii. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


A jak wyglądała ilość nowości i zmian w poprzednich częściach FIFA (chodzi o polski komentarz)? Nie wiem tego, bo FIFA 11 była pierwszą częścią od 2003, którą kupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam specjalnie za piłką nożną (prawdopodobnie przez polską jej odmianę), ale wczoraj miałem okazję zagrać sobie w demo nowej Fify na padzie i muszę przyznać że fajna zabawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komentarz to w 10 nie grałem. Ale względem 2009 pozmieniało się dużo tekstu i nawet były takie fajne wstawki jak "A wiecie, że Barcelona grała swój pierwszy mecz z Legią..." itd. Takie historyczne, statystyczne umilacze czasu.

Co do zmian w fizyce - trudno mi powiedzieć. 10 był stanem przejściowym między 09 a 11 więc powiedziałbym, że w 11 jest o wiele bardziej dopracowana fizyka i system kolizji, akcje rozgrywa się znacznie lepiej. Bardzo ładnie zrobiono przepychanki, niestety bramkarze i obrońcy byli za bardzo przypakowani. Fajny tryb be a goalkeeper.
Oczywiście mówię o konsolach. Na PCta nie grałem FIFE od 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować