Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi etap konkursu Gears of War 3 – wygraj Xboksa 360 i gry!

80 postów w tym temacie

Dajcie mu szanse ::P


A ja zapytuje xD czemu mi niechce zniknac ??:( Hasło dobrze ulozylem i wyslalem:/ Tzn jak klikne wyslij to znika ale pozniej spowrotem wchodze w te strone to znowu mam wyslij. Tak powinno byc ?? Prosze o odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić historyjkę o tym co dziej się podczas grania w multi gowa 2?Powiązanie z stylem gameplayu gowa ma więc myślę że mogę taki komiks zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznie się teraz milion pięćset sto dziewięćset pytań... Róbcie co uważacie za słuszne i tyle. Ma być ciekawie/zabawnie/kreatywnie. Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ECW_DOUBLE.

Wejdź w konkursy i sprawdź czy nie masz opcji wysłania pracy, jeśli nie to znaczy że nie przedostałeś się mimo tego, jeśli tak to powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 10:15, bosson1990 napisał:

Ej ja tez tak mam xD i jak odswiezysz strone to znowu pojawia cie sie formularz do wyslania
??


Twoje zgłoszenie doszło, nie musisz więcej przesyłać ;) Robimy małe poprawki, stąd pojawiający się formularz po wysłaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 19:23, Ne1than napisał:

Dlaczego ten obrazek może mieć tylko 3 MB. Czy nie było by możliwe powiększenie trochę
tego minimum przynajmniej do 5 MB lub porostu zrobić miejsce na by można było wkleić
obrazek z np. imageshack''a


Musimy robić takie ograniczenia, jakbyśmy dali 5 to za chwile byłoby pytanie czemu nie 10 - a tak naprawdę nie ma problemu ze zmieszczeniem się w limicie wysyłając prace w JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid_back - wysłałem Ci wczoraj prywatną wiadomość, ale mi nie odpisałeś, a mam bardzo ważne pytanie.
Czy można zrobić ten komiks w postaci prezentacji w power poincie albo spakować wszystkie screeny (mam ich aż 15, ale mieszczą się w limicie 3mb) i wysłać Wam spakowany plik? No bo jak ja mam niby 15 screenów upchać na jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 16:25, cydrodryg napisał:

To taki ma być komiks?? Myślałem, że coś na wzór takiego czasopismowego...

jaki chcesz, forma jest dowolna

Dnia 29.09.2011 o 16:25, cydrodryg napisał:

A i jescze jedno mozna skorzystac z gramowej galerii?

pewnie, że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:14, Pirek123 napisał:

Czy tak mała liczba komentarzy w porównaniu z I etapem jest związana z małym zainteresowaniem
w II etapie?


cisza, bo siedzą i główkują ;)

MiSiU3112 -wygrywają najlepsze wg naszego uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować