• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Shabranigdo

Jedi Academy Problem

Pytanie

Jak sciagam se nowe modele postaci do trybu multi player i chce wlaczyc jakas mapke to wyskakuje informacja NPC expansion is too LARGE, czy da sie cos zrobic zeby usunac limit NPC, prosze o linki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.04.2006 o 21:49, Shabranigdo napisał:

Jak sciagam se nowe modele postaci do trybu multi player i chce wlaczyc jakas mapke to wyskakuje
informacja NPC expansion is too LARGE, czy da sie cos zrobic zeby usunac limit NPC, prosze
o linki itp.


Internet Twoim przyjacielem - a GOOGLE w szczególności. Wystarczy nazwa gry i fragment opisu błędu by w pierwszych linkach znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.04.2006 o 22:02, kizi napisał:

> Jak sciagam se nowe modele postaci do trybu multi player i chce wlaczyc jakas mapke to
wyskakuje
> informacja NPC expansion is too LARGE, czy da sie cos zrobic zeby usunac limit NPC, prosze

> o linki itp.

Internet Twoim przyjacielem - a GOOGLE w szczególności. Wystarczy nazwa gry i fragment opisu
błędu by w pierwszych linkach znaleźć rozwiązanie.


Probowalem ale nic niema wiec zwracam sie tu, i darujcie sobie teksty w stylu internet twoim przyjacielem bla bla tylko dajcie linki albo konkretne odpowiedzi plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2006 o 10:16, Shabranigdo napisał:

Probowalem ale nic niema wiec zwracam sie tu, i darujcie sobie teksty w stylu internet twoim
przyjacielem bla bla tylko dajcie linki albo konkretne odpowiedzi plz


Napisałem powyższe, żeby pomóc - nie ze złośliwości - a odpowiedź naprawdę można znaleźć w pierwszych pięciu wynikach wyszukiwarki:

You''ve downloaded too many pk3s with NPC support. Find those pk3s, and delete some of them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.04.2006 o 10:55, kizi napisał:

> Probowalem ale nic niema wiec zwracam sie tu, i darujcie sobie teksty w stylu internet
twoim
> przyjacielem bla bla tylko dajcie linki albo konkretne odpowiedzi plz

Napisałem powyższe, żeby pomóc - nie ze złośliwości - a odpowiedź naprawdę można znaleźć w
pierwszych pięciu wynikach wyszukiwarki:

You''ve downloaded too many pk3s with NPC support. Find those pk3s, and delete some of them.


Wiesz ja idiota nie jestem i wiem ze jest ich za duzo. Ja chce wiedziec czy jest jakis sposob na obejscie tego limitu bo jak sciagam se modele z JK2 to niemaja limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jedyne wyjście to grać na cheat''ach (w singlu). Natomiast na multi część serwerów jest ustawionych w trybie dev_map i mają właśnie takie funkcje jak ten jetpack odblokowane. Drugie wyjście to gra na serwerach z zainstalowanym modem JA+. Osobiście unikałem ich- nowe przegięte ataki oraz miecze o czterech ostrzach to rzeczy stanowczo nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.05.2006 o 23:42, shinian napisał:

Jedyne wyjście to grać na cheat''ach (w singlu). Natomiast na multi część serwerów jest ustawionych
w trybie dev_map i mają właśnie takie funkcje jak ten jetpack odblokowane. Drugie wyjście to
gra na serwerach z zainstalowanym modem JA+. Osobiście unikałem ich- nowe przegięte ataki oraz
miecze o czterech ostrzach to rzeczy stanowczo nie dla mnie.


Hmmmm wiec na multi to jetpack powinien byc widoczny? Niewiem ja go niewidze, moze dlatego ze gram z botami bo prze neta niemoge bo niemam nowego patcha (z powodow osobistych niemoge sciagnac). Wiec jak to jest jak gram z botami to powiniennem widzec jetpacka czy nie? Moze powinienem zaladowac gre z cheatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli mówimy o rozgrywce przez multi, to jak ktoś będzie używał jetpack''a to napewno będziesz to widział. Jetpack może używać każdy model, a nie tylko Jango Fett. Większość serwerów ma uruchomione wyszukiwanie komend. Wystarczy włączyć tyldę i wpisać !info lub !commands. Jeżeli stawiasz serwer na swoim PC to musisz wcisnąć tyldę. Wpisać devmapall lub helpusobi1. Tą komedną aktywujesz cheaty i teraz powinna ci się mapa zacząć ładować od początku. Potem już tylko wpisujesz kod na jetpack''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 11:54, Lamb3rt napisał:

Ja mam pytanie odnośnie Jedi Academy : czy można grać w tryb Siege tylko z botami? Bo BARDZO
bym chciał :)


PS Proszę o bardzo szybką odpowiedź ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Raczej nic to nie pomoże że chciałbyś grać na mapach siege z botami. Nie ma takiej możliwości. Muszą być conajmniej dwaj żywi gracze. Do nich można dopiero boty dorzucić. O ile dobrze pamiętam to twórcy w jednym z swoich oświadczeń tłumaczyli to tym, że boty mogłyby się gubić/ nie wykonywac zadań na tych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sciagam se jakis model zakaldamy ze jest to maulVM, no i tam sa trzy modele, uzywam takiego programu co nazywa sie Pk3 Manage Editor, tworze wlasne pk3 i robie export plikow z tego maulVM do tego mojego pk3. Jak chce uzyc mojego pk3 w grze to niewidze ikonek ale boty i wszystko inne dziala. Co mam zrobic zeyb widzec te ikonki? Prosze o pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponieważ nie ma innego tematu i JK: JA, dopisuję się tutaj.

Mam problem w pierwszej misji 3 etapu, gdzie po przedarciu się przez teren z kwaśnym deszczem dotarłem do jakiejś dziwnej bazy. Po uniknięciu zgniecenia przez urządzenie do prasowania śmieci oraz stoczeniu z Kyle''m walki z trzema dark-jedi doszedłem do momentu, gdzie urwała się rura będąca pod napięciem.

Moje pytanie brzmii - co mam robić dalej? Jedyne sensowne rozwiązanie to, zdaje się, wskoczenie przez dziurę w suficie obok rury. Jednak bez względu jak się ustawiam i tak nie mogę doskoczyć, a elementy otoczenia nic mi nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm i ten twój kumpel swoją siłą umysłu podtrzymuje rure nie ??? to w tym pomieszczeniu co jestes jest woda więc musisz ją wypompować, a zrobisz to tym sposobem na ścianach są takie jakby wajchy czerwony czy jakoś tak takie maszyny małe nie pamiętam bo dawno nie grałem ale 3 nie są włączone i się świecą na czerwono znajdz je i użyj mocy wtedy sie woda wypompuje tamten pusci rure a ty wejdziesz po niej na góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak znalźć serwery o małym pingu? Mam triala All-Seeing Eye i znajduje mi on raptem kilka zagranicznych serwrów o jakiś gigantycznych pingach. Pomocy, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej.Mam problem.Na poczatku gry Singplayer nie wiem co zrobic gdzie mam isc??Obok statek rozwalony a ja stoje jak ten kolek...Jakies dzwi sa dalej ale nie moge przez nie pzejsc jakas blokada jest...Co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.08.2007 o 16:56, Darth Moul napisał:

Hej.Mam problem.Na poczatku gry Singplayer nie wiem co zrobic gdzie mam isc??Obok statek rozwalony
a ja stoje jak ten kolek...Jakies dzwi sa dalej ale nie moge przez nie pzejsc jakas blokada
jest...Co mam zrobic??


Z tego co pamiętam to musisz ściąć drzewo za pomocą miecza i po nim przejść przez rzekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po co mam scinac jak mozna przeskoczyc rzeke.Sa jakies dzwi ale nie moge przez nie przejsc,a jak przy nich stoje to cos mnie atakuje jakby krzykiem i trace powoli zycie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować