Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: 10 rzeczy, ktore najbardziej zszokowały mnie w FIFA 12

20 postów w tym temacie

gram.pl

Po rozegraniu kilkudziesięciu meczów w FIFA 12 można stwierdzić, że gra znacząco różni się od FIFA 11 pod niemal każdym względem, mimo iż na pierwszy rzut oka wygląda, jak jej kalka. Gameplay został całkowicie przebudowany, więc mamy do czynienia z rewolucją.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: 10 rzeczy, ktore najbardziej zszokowały mnie w FIFA 12" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie najbardziej ucieszyl fakt, ze po dosrodkowaniu napastnicy chetniej probuja strzelic noga! tak wlasnie noga! Nie raz w 11 i 10 razil mnie fakt ze spoza pola karnego strzelali glowa, teraz sa to nozyce, czasem przewrotka! Wielki plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa FIFA jest super fakt przyda sie jeszcze troche poprawek. Najbardziej mi sie podoba ze zrobili gre fair play np. jak jest rzut sedzowski to komputer oddaje pilke a nie biegnie na bramke, i wlasnie rzut sedziowski wkoncu jest. Mala rzecz a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 10:20, Deadmans napisał:

nowa FIFA jest super fakt przyda sie jeszcze troche poprawek. Najbardziej mi sie podoba
ze zrobili gre fair play np. jak jest rzut sedzowski to komputer oddaje pilke a nie biegnie
na bramke, i wlasnie rzut sedziowski wkoncu jest. Mala rzecz a cieszy.


tylko szkoda ze nawet tego nie potrafią dopracować, rywal leży ja jestem zmuszony przerwać akcję a i tak ja oddaję piłkę przeciwnikowi. W dodatku w rzeczywistości rzut sędziowski jest wykonywany bardzo rzadko a w tej grze jest wykonywany przy każdej sytuacji tego typu jakby nie mogli zrobić normalnego oddania fair play...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Napisałem już, że w FIFA 12 można trzymać piłkę przy nodze, a zawodnik potrzebuje znacznie mniej więcej na obrót z futbolówką niż w FIFA 11." wypadałoby to poprawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością dlatego teraz, gdy użyjemy przycisku odpowiedzialnego w FIFA 11 za sprint, nasz piłkarz pobiegnie szybszym truchtem, a dopiero, gdy wciśniemy drugi, popędzi niemal tak szybko jak Usain Bolt.

Czyli co ? W Fifie 12 odp. dwa przyciski za sprint ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 12:51, Swooneb napisał:

"Napisałem już, że w FIFA 12 można trzymać piłkę przy nodze, a zawodnik potrzebuje znacznie
mniej więcej na obrót z futbolówką niż w FIFA 11." wypadałoby to poprawić :-)


Babol poprawiony ;) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 14:53, WiK1992 napisał:

Z pewnością dlatego teraz, gdy użyjemy przycisku odpowiedzialnego w FIFA 11 za sprint,
nasz piłkarz pobiegnie szybszym truchtem, a dopiero, gdy wciśniemy drugi, popędzi niemal
tak szybko jak Usain Bolt.

Czyli co ? W Fifie 12 odp. dwa przyciski za sprint ?


Dokładnie :) Ale nie jest to tylko czysty wymysł twórców. Jest to uzasadnione tym, że teraz piłkarze szybciej się meczą, a gracze (w tym np. ja) są przyzwyczajeni do częstego używania sprintu, dlatego teraz pod RT (na XBoksie 360) jest szybszy trucht, a po dodaniu LT mamy pęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:17, Harpen napisał:

Dokładnie :) Ale nie jest to tylko czysty wymysł twórców. Jest to uzasadnione tym, że
teraz piłkarze szybciej się meczą, a gracze (w tym np. ja) są przyzwyczajeni do częstego
używania sprintu, dlatego teraz pod RT (na XBoksie 360) jest szybszy trucht, a po dodaniu
LT mamy pęd.

No lol, a ja się czasem zastanawiałem dlaczego mój zawodnik nie może jakiegoś leszcza z drużyny przeciwnej dogonić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 19:32, v_maly napisał:

Z tym komentarzem to autor dal ciala, przeciez jest dostępny angielski/polski i rosyjski
:)


W którym miejscu można wybrać ang. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby zmienic jezyk komantarza: wchodzimy do konfiguracja gry -> ustawienie -> ustawienie gry -> (przewijamy pare zakladek ) dzwięk - przynajmniej dziala to na wersji pudelkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest. Jeżeli ustawisz "zagranie ręką" w ustawieniach zasad FIFA 12.
---
TURNIEJ FIFA 12...DO WYGRANIA SĄ NAGRODY!!! ZAPISY NA www.troofeum.blogspot.com ("TROOFEUM ZAPISY")

20111010002801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, kopiłem dzisiaj oryginalną fife 12 wkładając ją do napędu wyskakuje mi "wybierz język : Polski (Niezbędna aktualizacja języka)" daje dalej zaczyna się instalacja programu "Oigin" daje dalej i nic! wkładam ponownie płytę i jest to samo tylko że jest akutualizacja programu orgin... ściągałem ta aktualizacje i nic się nie dzieje ! jak mam zainstalować fife?? POMOCY hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:17, Harpen napisał:

Dokładnie :) Ale nie jest to tylko czysty wymysł twórców. Jest to uzasadnione tym, że
teraz piłkarze szybciej się meczą, a gracze (w tym np. ja) są przyzwyczajeni do częstego
używania sprintu, dlatego teraz pod RT (na XBoksie 360) jest szybszy trucht, a po dodaniu
LT mamy pęd.


Na PC jest tylko jeden klawisz sprintu, prawda :) ? Gram już całkiem długo, ale nie odkryłem żeby był jakiś dodatkowy dopalacz :) ( chyba że chodzi o prawą gałkę ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować