Krzycho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3145
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Krzycho

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. >gry będą jeszcze mniejsze. No chyba że wprowadzą Wystarczy bluray
 2. No to obrodziło w te gry. Plants vs Zombies jest na każdej platformie a Max Payne i GTA 3 każdy przeszedł 10 lat temu.
 3. Jeśli w ogóle wyjdzie kupi to 5 osób, po dwóch miesiącach trafi do CDA, potem do koszyków w biedronce a twórcy polecą na bruk.
 4. >Większą sensacją byłby MGS4 na X360... Kojima nie wypłaciłby się Microsoftowi przez haracze za ilość płyt. ;p
 5. A ty co, nadal w nic nie grasz bo nic nie wychodzi na PC a jak coś przeportują to grać się nie da? ;(
 6. Właśnie nikim szczególnym. Gdyby był kimś wartym uwagi to nie szedłby do CI.
 7. Infinity Blade może ładnie wygląda ale to nadal losowe smyranie po ekranie na szynach. Zawsze gdy ktoś wieści koniec konsol przenośnych chcę aby pokazali mi coś na poziomie Uncharted, startowej gry Vity i jeszcze nikt mi nie pokazał. To jeśli chodzi o grafikę. Fabularnie też nie ma na telefony nic ciekawego. Nie ma i nie będzie rozbudowanych nowych gier na telefony, możecie liczyć jedynie na porty sprzed 15 lat. W gry w 3D nie sposób grać samym ekranem dotykowym a i w 2D bez przycisków nie ma tego czucia, powodzenia w platformówkach i bijatykach.
 8. Krzycho

  Final Fantasy VII wydane

  Za to na PC jest mod z remastered soundtrackiem.
 9. Przyznał, że nikt nie czepia się Nintendo, które rokrocznie wydaje odświeżone wersje swoich tytułów i nie rozumie, czemu dziennikarze lepiej oceniają japońskie gry, w których fabuła jest do niczego. Czy on oczekuje fabuły od platformówki...? Wystarczy pomyśleć, jak dużo wydaje się japońskich gier, w których fabuła jest totalnym bełkotem. Dosłownie bełkotem. Bo nie ma w nich sztucznej powagi i napinki? No i co do tego oceniania japońskich gier to myślę że jest odwrotnie.
 10. Najpierw powinni swoje marki (Uncharted, Resistance) robić w zespołach robiące je na duże konsole a nie oddawać je innym studiom. Nintendo robiąc swoje Mario czy Zeldy, robi je w głównych studiach więc nie są to jakieś "ścinki z taśmy" tylko gry pełnojakościowe. Jeśli ktoś wydaje na swoje konsole gry do których się nie przykłada, ludzie nie będą kupować konsoli. Jeśli ludzie nie kupują konsoli, studia 3rd party nie będą robić na nią gier.
 11. Jeszcze Natsume powinno ich pozwać za sklonowanie Harvest Moon. No i Rovio powinno dostać jakiś proces za Angry Birds i tą ich nową grę identyczną do Crazy Machines. Gry społecznościowe i na telefony to jeden wielki clone-fest.
 12. "Na tę chwilę możemy się skupić wyłącznie na grach akcji i shooterach - te gry pasują obecnie do konsol." Bo takie się sprzedają? Nikt nie zabrania tworzenia rpgów i reszty. Wszystkie gatunki zostały już wymyślone, pozostaje łączenie obecnych.