Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łezka się kręci w oku – GTA III ma już dziesięć lat!

12 postów w tym temacie

Mam podobne odczucia, GTA to zawsze było dla mnie przede wszystkim wielkie miasto, autka i niesamowita frajda z połączenia jednego z drugim i totalny free ride :) fabuła swoją drogą oczywiście, ale ta gierka po prostu dawała czystą frajdę :) Z ostatnią odsłoną jest zresztą identycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj grało się grało. Ale ja bardziej wspominam Vice City. Dopracowali silnik, mnóstwo pojazdów no i sama gra była zrobiona z przymrożeniem oka (Love Fist :D). No i ta atmosfera - jazda na skuterku w hawajskiej koszuli z uzi i rege w radiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też lubiłem się bawić zamiast wykonywać zadania. Pamiętam jak próbowałem przeskoczyć z miasta do miasta na samym początku gry kiedy most był zniszczony. Jakimś cudem mi się udało, to był sukces :P. Niestety powiem szczerze, że nigdy tej części nie ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami, osobiscie od zawsze bylem wielkim fanem GTA - juz na psx gralem w pierwszą część i bawilem sie w tzw. cywila. Gral ze mna wtedy tez moj kuzyn :P. Pozniej pojawilo sie GTA 3, ale jako, ze nie mialem kompa to ogladalem obrazki w czasopismach, czytalem 10 razy recenzje, raz czy dwa mialem okazje zagrac u kuzyna - w grze sie poprostu zakochalem. Kilkanascie miesiecy pozniej dostalem wlasny komputer... no i juz isnialo tylko gta 3 - wolnosc, swietna muzyka i miliony mozliwosci :). Przyznaje jednak, ze najwieksze wrazenie jesli chodzi o serie zrobilo na mnie Vice City - to jedna z moich ulubionych gier, czesto do niej wracam. Klimat i fabula miodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Kumpel zajrzał do mnie z pudełeczkiem a w środku świeżutka instrukcja i sama gra :D. Byłem jeszcze gówniarzem więc największą frajdę sprawiała mi jazda i zabijanie przechodniów. Samej fabuły nie udało mi się ukończyć aż do dzisiaj nad czym ubolewam, jednak mam nadzieję, że R* pomyśli o moim SGSie i da mi możliwość odpalenia tej gry nawet ze słabszymi detalami niż na dwurdzeniowcach. Cieszę się, że ponad 10 lat temu Ci ludzie spróbowali stworzyć coś nowego, wielkiego czym było właśnie GTA3, chociaż mogło się to nie udać z różnych powodów. Darzę wielkim sentymentem całą serię GTA, chociaż były świetne części jak i jedynie bardzo dobre to mam nadzieję, że R* nie spocznie na laurach i dalej będzie nam serwowało takie gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda z GTA? NAJLEPSZA GRA ŚWIATA moja ulubiona z ulubionych!!! co do serii:

1. GTA 3 - przeszedłem 14 razy w tym 6 razy na 100%
2. GTA VICE CITY - przeszedłem 12 razy w tym 5 na 100%
3. GTA SAN ANDREAS - przeszedłem 7 razy w tym 3 na 100%
4. GTA 4 - przeszedłem tylko raz - chcialem zagrac drugi na 100% ale po zmianie karty graficznej mam blad resc10 i nie moge zagrac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak się tym jarałem. Starzeję się... ;) Zastanawiam się tylko nad sensem robienia takich "wspominkowych" klipów przez autorów gry. Widać sami muszą uważać swoje dzieło za kamień milowy gatunku. Ile by prawdy w tym nie było - trochę to... zabawne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować