Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z serią Battlefield - Battlefield Heroes, Battlefield Play 4 Free i Battlefield 1943

7 postów w tym temacie

"Z powyższych opisów jednoznacznie wynika, że Battlefield Play4Free i Battlefield Heroes, pomimo iż są drugowojennymi shooterami"

Battlefield Play4Free nie jest "drugowojenny" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes kompletnie mi nie podszedł, niby jest fajna oprawa, darmo, ale te wszystkie dodatki, stroje z innych światów i sztywny gameplay kompletnie mnie odrzuciły od tego BFa. Play4Free jest bardzo fajne, betą się zachwycałem, ale później przestałem w niego grać. Powód? BC2 i nadchodzący BF3 to jednak wyższa szkoła frajdy z rozgrywki. Natomiast w 1943 dość długo się już zagrywam, czasami fajnie jest odejść od współczesnego pola walki i przenieść się do 1943. Myślę, że nawet przy dobrej zabawie w BF3 będę wracał do 1943.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba drobna pomyłka przy obrazku 4 i 5 - obrazki niezbyt pasują do tekstu (a przynajmniej podpisy) - chyba miało być na odwót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pograłem co nieco w BF: P4F i muszę powiedzieć, że to były całkiem miło spędzone godziny. Szczególnie spodobały mi się walki powietrzne, bo ich poziom jest duuużo niższy niż w BF2 i nawet takie samolotowe antytalencie, jak ja się w tym odnalazło, co ciekawsze - wykręcałem nawet najlepsze wyniki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować