Fang

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2988
 • Dołączył

 • Ostatnio

Fang ostatnio wygrał w dniu: 7 Wrzesień 2017

Fang miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Fang

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

952 wyświetleń profilu
 1. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieje że sprzedaż będzie na zadowalającym dla nich poziomie. Mają bardzo mocną konkurencje w postaci Battlefield-a i Call of Duty ale sądzę że znajdzie się odpowiednio wielu graczy którzy dadzą jej szanse.
 2. "Pracujemy ciężko, ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że te opowieści o 100 godzinach tygodniowo są całkowicie nieprawdziwe." - Czyli che powiedzieć że ich szef kłamie? :D
 3. A na ramieniu ptaszek z loga Redów ;)
 4. Warcraft III: Reign of Chaos Warcraft IV: Reign of Terror Ech zawsze można pomarzyć
 5. Przeszedłem wszystkie C&C prócz dodatku do Red Alert-a 3. Prócz fatalnego Tiberian Twilight wszystkie części uważam za co najmniej dobre i nie pogardził bym nową częścią w którymkolwiek uniwersum już tak dawno nie było żadnego dobrego RTS-a.
 6. Yhm i mówi to firma która każe sobie płacić za cheaty w swoich grach (chociażby surowce w Assassin's Creed). Odrazu przypomina mi się mem ze Spider-Manami.
 7. Akurat mógłby wrócić coop to była jedna z jaśniejszych stron Unity.
 8. "Przykładowo, ukończenie misji we współczesności byłoby obowiązkowe w momencie, gdy otrzymywaliśmy do nich dostęp" Przecież tak jest...
 9. "W Hitmanie 2 pojawią się nowe typy lokacji - jedną z nich będzie gęsta, kolumbijska dżungla." "Agent 47 będzie tym razem mógł wykonywać misje w gęstych lasach deszczowych w Ameryce Południowej, co jest sporą nowością w serii." Kolumbijska dżungla była już w pierwszej części z 2000 roku w misjach: Find the U'wa Tribe The Jungle God Say Hello to My Little Friend PS. Wywaliło błąd jak pisałem poprzedniego posta i nie mogłem go już edytować.
 10. "W Hitmanie 2 pojawią się nowe typy lokacji - jedną z nich będzie gęsta, kolumbijska dżungla." "Agent 47 będzie tym razem mógł wykonywać misje w gęstych lasach deszczowych w Ameryce Południowej, co jest sporą nowością w serii."
 11. Fang

  Hitman 2 z nowym wideo

  Czy tylko dla mnie grafika i animacje wygląda gorzej niż w poprzedniej części?
 12. Fang

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Wielkie dzięki EDIT: Właśnie sprawdziłem i już działa. Jeszcze raz wielkie dzięki!
 13. Fang

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  O te ogólne: https://static0.gram.pl/rss/newsy.xml - ostatnia aktualizacja Thu, 09 Aug 2018 22:44:52 +0200 https://static0.gram.pl/rss/artykuly.xml - ostatnia aktualizacja Wed, 08 Aug 2018 12:00:18 +0200 PS. Dzięki za zainteresowanie