Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order Grand Theft Auto V w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 15:14, Arczir2d2 napisał:

To jakaś parodia i głupota ze strony CD Projekt... albo skok na kasę?
Gra nie ma nawet przybliżonej daty premiery a tu już można składać pre-order...
To jest karygodne!


Z tego co wiem kilka sklepów tez tak zrobilo, dlaczego GRAM mialby tracic klientów juz na starcie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 15:32, Afro69 napisał:

Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild
Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2! Guild Wars 2!


Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, może trochę oczywiste ale kto pyta nie błądzi :)
Czy starty pre-orderów są uzgodnione wcześniej z wydawcą czy to po prostu sklep startuje z pre ordererm według własnego uznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dawać pre-order gry której mało tego, że nie ma daty premiery to dodatkowo nie została jeszcze ustalona cena ani okładka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam za to ufam i wiem, że mnie nie wykiwacie. Wersja na PC ma być wydana na 100 procent, tylko trochę później - tyle. Złożyłem zamówienie na komputer, teraz tylko czekać. Pozdrawiam. ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja tam w gramie nic nie kupię dopóki nie będzie promocji z prawdziwego zdarzenia. A nie pseudoobniżka 20 zł, którą prawie w całości niweluje opłata za kuriera. Wolę poczekać aż będzie na muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować