• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Blackhorseman

Starcraft 2 - po czym poznac, ze to wydanie CD PROJEKT ?

Pytanie

Witam,

Jak w temacie - po czym poznac, czy zakupiona przeze mnie wersja gry jest wydana przez cd projekt, czy to starsze wydanie. Czy jest jakies logo CD PROJEKT ? Gre zakupilem 09.11.2011.

Pozdrawiam
Blackhorseman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.11.2011 o 18:36, Blackhorseman napisał:

Witam,

Jak w temacie - po czym poznac, czy zakupiona przeze mnie wersja gry jest wydana przez
cd projekt, czy to starsze wydanie. Czy jest jakies logo CD PROJEKT ? Gre zakupilem 09.11.2011.

Pozdrawiam
Blackhorseman


A czy to ma jakiejś znaczenie ? Jeśli zakupiłeś teraz to chyba jest to wydanie CD Projekt bo właśnie teraz znów zaczęło wypuszczać. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2011 o 21:36, kryst90 napisał:

> Witam,
>
> Jak w temacie - po czym poznac, czy zakupiona przeze mnie wersja gry jest wydana
przez
> cd projekt, czy to starsze wydanie. Czy jest jakies logo CD PROJEKT ? Gre zakupilem
09.11.2011.
>
> Pozdrawiam
> Blackhorseman

A czy to ma jakiejś znaczenie ? Jeśli zakupiłeś teraz to chyba jest to wydanie CD Projekt
bo właśnie teraz znów zaczęło wypuszczać. Tak mi się wydaje.


A to nie jest tak, ze cd projekt daje wieczysta gwarancje na swoje plyty ? Gdzies tak slyszalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2011 o 11:08, Blackhorseman napisał:


A to nie jest tak, ze cd projekt daje wieczysta gwarancje na swoje plyty ? Gdzies tak
slyszalem...


Nie wiem tego ale płyta jest potrzeba tylko do instalacji więc chyba nic ci się z nią za bardzo nie stanie btw lepiej ściągać klienta bo sporo patchów wyszło i tak to by ci się ściągnęło wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.11.2011 o 11:15, kryst90 napisał:

btw lepiej ściągać klienta bo sporo patchów wyszło i tak to by ci
się ściągnęło wszystko na raz.

Niektórym pewnie wygodniej jest dociągnąć same patche, które ważą te 1-2GB, niż całą grę, zajmującą 10GB.

Ale fakt, *wszystkie* gry Blizzarda można ściągnąć z Battle.net''owego konta. Sam ostatnio ściągałem W3, bo byłem zbyt leniwy, żeby poszukać płytek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować