Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na PlayStation 3 już wkrótce obejrzymy "Na Wspólnej" - TVN Player zmierza na konsole Sony

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Na PlayStation 3, urządzenia z systemem iOS oraz smartfony i tablety z Androidem zmierza nowa aplikacja - TVN Player. Darmowe "wideo na życzenie" z polskimi programami? Proszę bardzo.

Przeczytaj cały tekst "Na PlayStation 3 już wkrótce obejrzymy "Na Wspólnej" - TVN Player zmierza na konsole Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy na TVN jest jeszcze cokolwiek wartego zużycia prądu przez PS3 i TV.
Na Ipli (Polasat) chociaż są Kiepscy i Władcy much (szkoda że uśmiercili 1000 złych uczynków po pierwszym sezonie).

Dałoby TVP M jak Miernota do PS3 i miałbym z głowy suszenie głowy przez Żonę. Przecież te pasożyty z TVP żyją za nasze pieniądze z abonamentu wiec ich programy powinny być za free wszędzie. Na TVP to już chyba tylko Cejrowski i Wiadomości zostały. Reszta dno i dziesięc ton mułu. Daliby chociaż Smerfy na dobranocke. W latach 90 telewizja Polska miała 100x wyższy poziom niż dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN? Nie, dziękuje.
Po tym, co odwalili podczas premiery Transformers RotF na ich stacji, nie ufam im w ogóle.

Dla niewtajemniczonych:

Żeby się wyrobić w wyznaczonej ramówce jaką podali (20:35-23:30), to nie dość, że napisy końcowe prawie że olali, to jeszcze sam film był emitowany gdzieś tak 1,5-2x szybciej, niż prawidłowe tempo filmu.
Byście to widzieli, jak to żenująco wyglądało.

A wszystko przez to, żeby móc umieścić te 50 minut reklam. W normalnej prędkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fimbulvinter, jak tam u ciebie czytanie ze zrozumieniem? TVN Player to nie zwykły TVN tylko miejsce w którym można obejrzeć wyemitowane już odcinki nie szukając ich w powtórkach w telewizji...

Ogólnie im większa oferta tym lepsza. Nikt nie zmusza do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cię kręcę, daj Polakowi coś za darmo to jeszcze będzie narzekał. Ostatnio widzę, że taki statystyczny Polak to
- nie ma konta na facebooku
- nie oglada tvn
- hejtuje apple, bo ma samsunga
- posiada pc, bo konsola to dla każułali

Na ipli teraz trzeba zabulić żeby oglądnąć coś w HD, a do niedawna można było oglądać seriale w bdb jakości. Teraz wyglądają jak nagrywane pralką. Zresztą nigdy nie przepadałem za Polsatem i ich 5 godzinnymi maratonami filmowymi (dzięki 20 minutowym reklamom), a ich seriale też najwyższych lotów nie były. Na TVN przynajmniej mają fajne seriale i mam nadzieję, że będę mógł sobie od początku obejrzeć 39 i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 09:46, wide napisał:

Ja cię kręcę, daj Polakowi coś za darmo to jeszcze będzie narzekał. Ostatnio widzę, że:
bla bla bla itd itp


Po prostu się nam takie /v/ robi ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam TVN, ogólnie telewizji nie oglądam. Nawet Lis powiedział9za którym nie przepadam) jestem na tyle inteligenty, żeby pracować w telewizji i jej nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować