Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 ogromnym sukcesem finansowym; gracze konsolowi już mogą pobrać najnowszego patcha

26 postów w tym temacie

Jaja jak berety. Miał być nowy król sieciowych fps a tu prosze: "gra nie powinna już nagle tracić połączeń z serwerami"... No masakra. Koszt powrotu do karkand też z czterech liter wzięty. Oj stacza sie ta seria w tym samym kierunku co CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie konsole obchodzą ?! To jest smieszne... konsole które mają głupią i długą certyfikacje, dostają patch''a szybciej od PC? DICE BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 10:09, LOSEK92 napisał:

Co mnie konsole obchodzą ?! To jest smieszne... konsole które mają głupią i długą certyfikacje,
dostają patch''a szybciej od PC? DICE BRAWO!!!


Przecież patch o którym mowa to ten który na PC ukazał się już tydzień temu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoity wynik. Jednak zamiast próby nawiązania konkurencji pod każdym względem z Call of Duty mogli skupić się na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Ta gra i tak znalazłaby masę odbiorców, bez względu na datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 10:09, LOSEK92 napisał:

Co mnie konsole obchodzą ?! To jest smieszne... konsole które mają głupią i długą certyfikacje,
dostają patch''a szybciej od PC? DICE BRAWO!!!


Tak to jest jak nie gra się w BF3, później przyjdzie jeden z drugim nie mając o niczym pojęcia i myśli że zabłyśnie gdy napisze Brafo Dice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu GTA IV na PC nie przypominam sobie gry z którą miałem więcej problemów. Ostatni patch w moim przypadku tylko pogorszył sprawę - już nie mogę być pewny że w ciągu pół godziny uda mi się wejść na jakiś serwer. Natomiast kiedy już dostanę się do gry, mogę tylko się modlić żeby gra się nie zawiesiła. Liczę że DICE nie oleje sprawy jak miało to miejsce z Bad Company 2, i systematycznie będzie poprawiać działanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 10:14, MaZZeo napisał:

> Co mnie konsole obchodzą ?! To jest smieszne... konsole które mają głupią i długą
certyfikacje,
> dostają patch''a szybciej od PC? DICE BRAWO!!!

Przecież patch o którym mowa to ten który na PC ukazał się już tydzień temu -_-


Nie.... patch który wyszedl na PC to nie jest ten patch... na PC nie ma INRV nerf,flashlight itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@90388315
Obvious troll is obvious. Kto miał choć trochę oleju w głowie i nie przesiedział całego roku pod kamieniem to kupił grę w pre-orderze i to DLC ma absolutnie za darmo. A sam dodatek nie jest taki drogi zważywszy na zawartość.

A reszta to chyba zapomina, że wersje konsolowe od PCtowej mogą się "nieco" różnić i borykać z innymi problemami. Po za tym wersja konsolowa jest mocno okrojoną wersją PC (grafika, mniejsza ilość graczy) "fachowcy" jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie podali, jakie były koszty produkcji i marketingu, a jaki przychód ze sprzedaży. Bo wiecie, gra może się sprzedać w 5 mln sztuk, a wydawca ledwo wyjść na zero. Na tym polega magja liczb w pi-arze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:16, towarzysz90 napisał:

Kto miał choć trochę oleju w głowie i nie przesiedział całego roku pod kamieniem to kupił grę w pre-orderze i to
DLC ma absolutnie za darmo.

Kto ma trochę oleju w głowie, poczeka pół roku i kupi BF3 w Classics, a dodatek dokupi na Allegro za pół ceny.. Przynajmniej będzie już popatchowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:51, Dared00 napisał:

> Kto miał choć trochę oleju w głowie i nie przesiedział całego roku pod kamieniem
to kupił grę w pre-orderze i to
> DLC ma absolutnie za darmo.
Kto ma trochę oleju w głowie, poczeka pół roku i kupi BF3 w Classics, a dodatek dokupi
na Allegro za pół ceny.. Przynajmniej będzie już popatchowana.


Kto ma trochę oleju w głowie w ogóle nie kupuje gier które chcąc nie chcąc odmóżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 18:03, ww3pl napisał:

Kto ma trochę oleju w głowie, ten jest Transformersem.


Transformerem.
Nie mnoży się liczby, która jest już liczbą mnogą.

" Przecież nie mówisz ''żółtkówków''! " (Jaja w Tropikach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:16, towarzysz90 napisał:

@90388315
Obvious troll is obvious. Kto miał choć trochę oleju w głowie i nie przesiedział całego
roku pod kamieniem to kupił grę w pre-orderze i to DLC ma absolutnie za darmo. A sam
dodatek nie jest taki drogi zważywszy na zawartość.

A reszta to chyba zapomina, że wersje konsolowe od PCtowej mogą się "nieco" różnić i
borykać z innymi problemami. Po za tym wersja konsolowa jest mocno okrojoną wersją PC
(grafika, mniejsza ilość graczy) "fachowcy" jedne.

Wyraziłem inną opinie niż Ty to od razu jestem trolem? No gratulacje. Kolego BF 3 miałem zamówionego w preorderze ale zrezygnowałem z powodu origin. Ten gniot z tego co widze cały czas boryka sie z jakimiś problemami. Nie żałuje, że nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować