Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Duke Nukem 3D

44 postów w tym temacie

Zakładam ten temat bo znalazłem tylko tematy o Duke Nuke: Manhatan Project i Duke Nukem Forever.
Według mnie Duke Nukem 3D jest bardzo dobry. Można robić dużo żeczy, więcej chyba niż w niektórych współczesnych grach akcji czy strzelankach. Można na przykład: grać w bilard, wejść do kina i puścić film na ekranie i wiele innych żeczy. Rodzajów broni i przeciwników jest również dużo. Poziomy są tylko trzy ale wszystkie są długie i fajne. A co wy sądzicie o Duke Nukem 3D?

PS. Obecnie tester (czyli narazie tylko ja :)) testuję dodatek zatytułowany Duke Nukem 3D: Koszmar w Labolatoriach. Autorem tego dodatku jest użytkownik Seru?. Więc po fazach testu Seru? może się zgodzi przesyłać chętnym dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak na tamte czasy była super (i jest nadal) ale wyszła tylko troche przed quakiem i graficznie była bardzo opóżniona ale interakcja z otoczeniem rulezzz (chyba tylko GTA:SA ją przebije 8 lat po prenierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmniejszarka rządzi ! w żadnej innej grze nie można było osobiscie rozdeptać przeciwnika (o ile dobrze pamiętam to nawet stosowna animacja przy tym była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 09:34, sig. napisał:

zmniejszarka rządzi ! w żadnej innej grze nie można było osobiscie rozdeptać przeciwnika (o
ile dobrze pamiętam to nawet stosowna animacja przy tym była)


Oooo tak... Zmniejszarka to dopiero było coś! Do tej pory nie było to zastosowane w żadnej innej grze i dzięki chociażby tej broni nie mozna zapomnieć o Duke Nukem 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, jak ja to przeżywałem :].
Nic dziwnego - dziesiątki świetnie zaprojektowanych poziomów, niezłe animacje, cała gama potworów, broni i gadżetów, tajne przejścia no i ten niepowtarzalny klimat :], słowem "Shake it baby!" ;).

Tymbardziej było fajnie, że miałem wersję Atomic i dodatek Out of DC. A kumpel mi zdawał sprawozdanie z dodatku Life is a Beach :].

To było jednak jakieś 6-8 lat temu. Teraz przyzwyczaiłem się do CS''a i innych fpp''ków o współczesnej klawiszologii i trudno jest mi przywyczaić się do starych strzełek + ctrl.

Cóż, czekajmy na DNF :D.
Pzdr dla wszystkich olskulowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 08:40, Robek 009 napisał:

PS. Obecnie tester (czyli narazie tylko ja :)) testuję dodatek zatytułowany Duke Nukem 3D:
Koszmar w Labolatoriach. Autorem tego dodatku jest użytkownik Seru?. Więc po fazach testu Seru?
może się zgodzi przesyłać chętnym dodatek.


Następny dodatek - Duke Nukem 3D: Macabra Revolution. Dla polepszenia efektu ściągnij sobie Duke Nukem 3D: High Resolution Pack XTR. Grafa jak w RTCW. Prześlę ci jak odpiszesz :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 17:38, Zebius napisał:

Mega gierka, polecam High Resolution Pack - nowy engine, nowe tekstury i modele 3D, wszystko
na razie w fazie beta, ale już wygląda świetnie. :)
http://hrp.planetduke.gamespy.com/


A to tylko jest zestaw nowych tekstur do Duke Nukem 3D czy pełna wersja z nieco odświeżoną grafiką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak na to patrzeć ;D .
To po prostu stary Duke z nową grafiką. Nawet modele postaci i broni (wszystko) jest 3D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam malo takich gier (z lepszych tylko gothic 3), ale jezeli juz to lepszy jest chyba Crysis albo wlasnie Gothic 3? Interakcja z otoczeniem jest tam znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorszej gry nie widziałem !!!A grafa !Beznadziejna !!!! Grafika jest taka że trzeba się domyśleć czy to człowiek czy zniekształcony potwór !!! Jednym słowem BEZNADZIEJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:26, Gothic 12 napisał:

Gorszej gry nie widziałem !!!A grafa !Beznadziejna !!!! Grafika jest taka że trzeba się domyśleć
czy to człowiek czy zniekształcony potwór !!! Jednym słowem BEZNADZIEJA !!!

Co sie burzysz jesteś dzieckiem neostrady który uważa że nowe gry to coś najlepszego stare gry też są spoko grafika na tamte czasy nie była ważna, ja pamiętam jak patrzyłem jak mój kolega grał bo mnie strzelanki nigdy nie wciągały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Duke będzie zawsze królem gier fps. Wszystkie te doomy i halfy lifey :P nie mogą się równać grywalnością i humorem z Dukem. Szkoda że na kontynuację będziemy jeszcze czekać parę lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:18, Gothic 12 napisał:

Tak uważam że nowe gry są lepsze !!!!

Po twoim nicku widać że masz 12 lat ja mam 13 i nic nie mam do starych gier np.Wormsy też zaliczamy do starych gier gdyż ponieważ są stare. Te gry są poprostu fajne. Chłopie a co ci z np.Tomb Raider:Legend którego przejdziesz w 8 h, starych gier byś tak szybko nie przeszedł, Duke Jest spoko;)PoZdRaWiAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:18, Gothic 12 napisał:

Tak uważam że nowe gry są lepsze !!!!


Dobra, więc uważasz, że Heroes IV jest lepszy niż Heroes III bo ma lepszą grafikę, czyż nie?
A przy okazji, jaki masz sprzęt? Bo wiesz, najnowsze gry nie chodzą w maksymalnych detalach na byle czym. A na minimalnych upodabniają się do tych sprzed wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ten High Resolution Pack wymaga normalnego Duke Nukem 3D. Bo kiedyś gierkę miałem, ale niestety gdzieś zginęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 17:26, Gothic 12 napisał:

Gorszej gry nie widziałem !!!A grafa !Beznadziejna !!!! Grafika jest taka że trzeba się domyśleć
czy to człowiek czy zniekształcony potwór !!! Jednym słowem BEZNADZIEJA !!!

Dnia 03.02.2007 o 17:26, Gothic 12 napisał:

Tak uważam że nowe gry są lepsze !!!!


Jedna z osób, dla których takie magiczne słówko jak "klimat" nie mają żadnego znaczenia.

W sumie świetnie ją wspominam. Interakcja była świetna, ten klimat, bronie, nawet polatac można było jetpackiem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować