Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake trafi na PC?!

44 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 11:34, Lordpilot napisał:

Ja już to przerabiałem (przy DoW 2 i Chaos Rising) - nigdy więcej ;-)

Ja mam podobne doświadczenia. Jednak marka Alan Wake należy do M$ i wątpię żeby porzucono GfWl w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny konsoli, nowych, lecą w dół ale po co mi coś co za 2-3 lata będzie przestarzałym badziewiem (o ile już nie jest) bo wyjdzie xbox 720 albo inne playstation 137. Założę się że jakby skończyło się wydawanie gier ekskluzywnie na konsole ten rynek miałby kryzys. Szkoda tylko że taki np. Epic nie pójdzie po rozum do głowy i nie wyda Gears of War, na Killzone od Sony nie ma co liczyć, mogę jeszcze wymieniać serie Halo, Uncharted i w końcu Tekken który wg. mnie powinien wręcz wyjść na PC bo nie ma gier tego gatunku prawie w ogóle... Tyle ode mnie. Pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 11:32, byverter napisał:

A to czemu? PCtowcy lubią dobre gry :)


No ba! I nie tylko oni. ;)

Dnia 14.12.2011 o 11:32, byverter napisał:

Z tak kiepskimi wynikami na X podejrzewam, że wersja PC może się sprzedać lepiej niż na Xa. Oile nie będzie limitu > 30 FPS jak w LA NOIR


Ile to miał AW sprzedanych egzemplarzy? Niedawno gdzieś czytałem, ale nie pamiętam już. Chyba trochę ponad 300k + drugie tyle sprzedało się w zestawach z samą konsolą? Wynik słaby i jak najbardziej do pobicia, z tym że wiemy jak to często bywa ze sprzedażą gier na PieCa :/. Niemniej życzę Remedy jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować