Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszy beta Command & Conquer: Tiberium Alliances - jest pierwszy trailer

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zapowiedziana przed kilkoma dniami gra przeglądarkowa Command & Conquer: Tiberium Alliances jeszcze dziś wejdzie w fazę betatestów. Cały czas można się na nie zapisywać na oficjalnej stronie.

Przeczytaj cały tekst "Dziś ruszy beta Command & Conquer: Tiberium Alliances - jest pierwszy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:29, Undertaker napisał:

Uhuhu, nie wiecie skąd wziąć beta klucz? Miło widzieć, że rynek F2P tak prężnie się rozwija,
te przeglądarkowe gry wyglądają coraz lepiej.


Wiemy - ze skrzynki mailowej. :) Zarejestruj się i czekaj cierpliwie na maila od EA z kodem i informacją kiedy dokładnie startuje beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 12:15, Imeilic napisał:

Ja jakoś nie jestem przekonany co do tego. A znając życie gameplay będzie zamordowany
przez konta premium.


Możliwe, że panowie i panie z Phenomic jakieś wnioski z LoU wyciągnęli i aż tak źle nie będzie. Mi osobiście nie chce się znowu pilnować, żeby kolejka budowy bądź ulepszeń bazy/miasta/kolonii przez noc nie była pusta i takie tam. Inna sprawa to to, że w LoU było wykładnicze tempo ekspansji a zarządzanie ponad 6 miastami było uciążliwe. A jak nie zakładałeś miast w odpowiedni tempie to zostawałeś w tyle za konkurencją i nici z PvP. PvE odpada bo budowanie miast dla samego budowania miast to jest dobre w simcity.

Ja chyba jestem za stary na tego typu pożeracze wolnego czasu. Ale jak ktoś cierpi na przewlekły nadmiar wolnego czasu to może spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 12:19, MATEmasagrator napisał:

Wiemy - ze skrzynki mailowej. :) Zarejestruj się i czekaj cierpliwie na maila od EA z
kodem i informacją kiedy dokładnie startuje beta.


Przecież pisaliście, że dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 16:54, Undertaker napisał:

> Wiemy - ze skrzynki mailowej. :) Zarejestruj się i czekaj cierpliwie na maila od
EA z
> kodem i informacją kiedy dokładnie startuje beta.

Przecież pisaliście, że dziś...


Owszem, ale świat jest już tak jakoś dziwnie ułożony, że wszystko dzieje się o określonej godzinie i start bety najnowszego C&C nie jest tu wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować