• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
El_Zabbul

Zmiana konta email + gram.pl

Pytanie

Mam dośc poważny problem. Mianowicie moje konto mailowe, na którym jestem zarejestrowany w sklepie gram.pl zostało zhackowane i usunięte. Kiedy chcę zmienić sobie tutaj mail, dostaję informację, że zostało wysłane powiadomienie na mój stary nieistnięjący już mail. Co mam zrobić by dokonać zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.05.2006 o 12:30, El Zabbul napisał:

Mam dośc poważny problem. Mianowicie moje konto mailowe, na którym jestem zarejestrowany w
sklepie gram.pl zostało zhackowane i usunięte. Kiedy chcę zmienić sobie tutaj mail, dostaję
informację, że zostało wysłane powiadomienie na mój stary nieistnięjący już mail. Co mam zrobić
by dokonać zmiany?



Hej,

Napisać do mnie :) Pomogę.

ekipa@gram.pl :>

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisałam na powyzszy adres email z prosba o zmiane adresu 6 maja - do dzis nie otrzymalam odpowiedzi.

Mam wrazenie ze wszelkie moje wiadomosci kierowane do @gram.pl droga mailowa sa ignorowane. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.05.2006 o 13:19, Ilona napisał:

Pisałam na powyzszy adres email z prosba o zmiane adresu 6 maja - do dzis nie otrzymalam odpowiedzi.


Mam wrazenie ze wszelkie moje wiadomosci kierowane do @gram.pl droga mailowa sa ignorowane.
Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu.



O ile dobrze kojarzę Twojego maila .. Odpowiedź z dalszymi instrukcjami została wysłana w dniu wczorajszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dokladnie ta sama sytuacje.. stara domena wygasla i nie moge teraz zmienic adresu email. wyslalem maila do CDP w sobote, czyli powinieem otrzymac odpowiedz w poniedzialek, tak sie nie stalo.. Jesli ktokolwiek z CDP to czyta, prosze o kontakt na dreed@in.net.pl !! Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.01.2007 o 08:24, pgrzyb napisał:

Mam dokladnie ta sama sytuacje.. stara domena wygasla i nie moge teraz zmienic adresu email.
wyslalem maila do CDP w sobote, czyli powinieem otrzymac odpowiedz w poniedzialek, tak sie
nie stalo.. Jesli ktokolwiek z CDP to czyta, prosze o kontakt na dreed@in.net.pl !! Dzieki.



Napisz do nich jeszcze raz maila i tak do skutku aż odpowiedzą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem.

Zapomniałem hasła do mojego starego konta Tomi_323. Adres e-mail jest nieaktualny. Nie posiadam żadnych kluczy rejestracji elektronicznej (pozbyłem się ich po zarejestrowaniu gier). Większość gier odsprzedałem.

Czy moje stare konto Delegata przepadło na zawsze?

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować