Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Rynek Xbox Live - w co warto zainwestować punkty?

20 postów w tym temacie

gram.pl

Wielu z nas ma swoje konsolowe nawyki przy korzystaniu z konsoli, a idę o zakład, że jednym z nich dla sporej grupy graczy jest wpływanie na szeroki przestwór Rynku w usłudze Xbox Live w celu złowienia jakiegoś dobrego tytułu, tudzież wzbogacenia czegoś ze swojej biblioteki gier. Moja misja na dziś: pomóc Wam w poszukiwaniach.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Rynek Xbox Live - w co warto zainwestować punkty?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że rynek gier Arcade na Xie to nic specjalnego. Jak ktoś lubi takie "małe" gry to PC tutaj króluje.
Miałem 4800 pkt MS, kupiłem Season Pass do Forzy i "coś tam planet" (z tym stateczkiem), a reszty nie miałem na co wydać choć przeszukałem dosłownie cały marketplace...
W ogóle praktycznie nie ma ciekwaych gier na Xa, któych nie ma na PC. Bijatyki, Forza, RDR, Rayman i Gearsy.
Jak chcecie kupować Xa to lepiej pożyczcie od kogoś na miesiąc i przejdziecie wszystko to co ciekawe. Ja mam Xa za darmo, ale zdecydowanie ciekawsze gry jak na konsolę to są na PS3. Może właśnie też zamienię się z kimś na miesiąc kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnieliście dodać że DLC do gta 4 nie jest dostępne na polskim XBL a jesli chcemy sciagnac z konta zarejestrowanego na stany albo wielką brytanię, DLC to posiada blokade regionalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne priorytety jeśli chodzi o gry na xbox live.
Najpierw szukam czegoś co trafi w moje gusta,
potem oglądam cenę
i czy warto tyle wydać (nie będę marnował ok. 200 zł na grę sprzed 4 lat lub jakiegoś nieudanego gniota).
Dodatkowo mam 1 nadrzędną regułę: nie kupuję arkadówek powyżej 800 MSP i demandów powyżej 2000 MSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni właśnie piszą o stanie faktycznym ale niestety, zagranicznego marketplace... Chociaż byście dodali adnotację przy tym GTA czy tym Carcassonne, że w polskim go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:14, sznajder23 napisał:

zapomnieliście dodać że DLC do gta 4 nie jest dostępne na polskim XBL a jesli chcemy
sciagnac z konta zarejestrowanego na stany albo wielką brytanię, DLC to posiada blokade
regionalną


To dziwne, bo ja mam konto na US, a grałem w obydwa DLC bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na gram.pl pisali o dostepnym i darmowym TR: Underworld na abonentow PS Plus na PS3. I choc byl de facto dostepny, to dla abonentow w USA. myslisz, ze doczekalem sie poprawionego newsa?

Underworld na EU graczy pojawil sie jakos 2-3 tygodnie pozniej dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 17:06, byverter napisał:

Jak chcecie kupować Xa to lepiej pożyczcie od kogoś na miesiąc i przejdziecie wszystko
to co ciekawe. Ja mam Xa za darmo, ale zdecydowanie ciekawsze gry jak na konsolę to są
na PS3. Może właśnie też zamienię się z kimś na miesiąc kiedyś.


Trochę racji na pewno masz ale nie zgadzam się jakoby xbox miał słabe tytuły ... fakt jest taki iż ja na piecu nie gram(znudziło mi sie ciągłe upgradowanie) więc jest to troche inna sytuacja patrząc na to co jest na rynku wolę x360 do gry po sieci niż ps3 - shootery lepiej wypadają na x''ksie ...no i na ps3 nie ma Gears of War 1,2,3 - multi w Gearsach rządzi ! ;]

Co do artykułu przymierzam sie do zakupu pierwszego Crysis'a ale dopiero jak dokończę część 2(btw. świetna gra!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą inwestycją byłoby kupienie DLC do Gears of War 2, lub jeśli są w 3. Kupowanie arcade to polecam Trials HD, ale ja kupiłem za 800 MSP, więcej bym nie dał, bo jeszcze życzą sobie jakieś głupie DLC, kolejne ileś MSP się leci. Ale przyznam,że się nieźle bawiłem przy niej.
Super MEAT Boy byłby niezłą inwestycją.
Krysia? Nie wiem za ile sobie to proszą? Więcej niż 2400 MSP? NO WAI. Jeśli mniej, to czemu nie?Przy PC się dobrze bawiłem.-Podobno na jednym przejściu gry na dobre ma się 1000/1000 G.
Edit: 1360 MSP. Fajna cena, brać i nie czekać!
L.C to ja się zawsze zawiodłem, lubiłem filmy z Angeliną ,ale nie tej gry...
Natomiast jak ktoś ma Red Dead Redemption to polecam kupić DLC, albo poprostu kupić też sobie Undead Nightmare, uwielbiam ten DLC. Jeden z lepszych.
Płacenie 35zł za Back to Karkand? NO WAI! Czuję już zapach robienie EA graczy w konia, bo oni to do szanownych ludzi u mnie nie należą. No i nie cierpię u nich tłumaczenia "A trza było kupić grę na pre-order"...

Tyle w temacie. Tak, wiem. Kilka rzeczy nie w temacie, ale napisałem swoje zdanie to co mi utkwiło w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 21:46, maXan napisał:

Trochę racji na pewno masz ale nie zgadzam się jakoby xbox miał słabe tytuły ...

Piszę z perspektywy gracza PC. Xbox to po prostu taki słabszy PC z zamkniętą architekturą.
Tak się mówi jak to niby PC umiera nic na niego nie wychodzi, a patrząc na spis tytułów wychodzących na Xboksa wcale nie jest lepiej, a nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:14, sznajder23 napisał:

zapomnieliście dodać że DLC do gta 4 nie jest dostępne na polskim XBL a jesli chcemy
sciagnac z konta zarejestrowanego na stany albo wielką brytanię, DLC to posiada blokade
regionalną

Instalujemy Hotspot shield, wchodzimy na xbox.com , logujemy się na konto US będące na naszej konsoli,"kupujemy" zablokowane regionalnie DLC/demo, dodajemy do kolejki ściągania, uruchamiamy konsolę, PROFIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@paulen23 - dzięki chłopie za info! Czytając artykuł również zwróciłem uwagę na Crimson Alliance, ale że jest za free to mnie zastrzeliłeś, pobieram! :)
A z tego gatunku polecam z całym przekonaniem Torchlight na Xboxa, kupiłem jak była w promocji za bodajże 800MP. Jest jak dla mnie rewelacyjna. Przyjemnie się spędza przy tym H''n''S czas.
A podsumowując - niech Blizzard nie pitoli że się nie da na konsole ich Diablo zrobić, bo jak widać coraz więcej tytułów obala ich gównianą teorię, o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest za darmo ale pełny unlock (czyli normalne skille etc.) jest płatny. Domyślnie każda postać to postać trail więc gra nie jest całkiem za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że gdzieś będzie kruczek :P Popatrzyłem i rzeczywiście wszystkie postacie są za 1200 msp. Ale chyba i tak się skuszę. W Torchlighta grałem i bardzo mi się podobał. Myślę jeszcze nad Dungeon Siege 3 ale na razie nie jestem przekonany. Oczywiście, że da się zrobić dobrego H''n''S na konsole, w sensie na pada. Wspomniany Torchlight to doskonale potwierdza tak więc myślę, że D3 w przyszłości również zagości na xie i ps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 11:19, L33T napisał:

Jest za darmo ale pełny unlock (czyli normalne skille etc.) jest płatny. Domyślnie każda
postać to postać trail więc gra nie jest całkiem za free.

Innymi słowy gra kosztuje 4800 MSP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować