Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesiąty dzień promocji na Xbox Live – dziś w menu Red Dead Redemption i dodatki

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rozszerzenia do Red Dead Redemption przeceniono o połowę, natomiast cena podstawowej wersji gry zależy od regionu. Po punkty Microsoftu tradycyjnie odsyłamy do naszego sklepu, gdzie możecie je kupić w promocji.

Przeczytaj cały tekst "Dziesiąty dzień promocji na Xbox Live - dziś w menu Red Dead Redemption i dodatki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena świetna. Sam kupiłem 4200 punktów. Tylko za bardzo nie ma co kupić. RDR oczywiście dawno ograne. Kupiłem Bastion i Trine 2. Bardzo fajnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Szkoda, że z równym entuzjazmem nie zapowiadasz promocji na Steamie, które to graczy

Dnia 30.12.2011 o 01:48, Vojtas napisał:

pecetowych niezmiernie cieszą.


Harpen nie ma sentymentów kiedy idzie o biznes ;-)

Za co się kupuje na Steam ? Za dolary i euro.

Za co się kupuje na xbox marketplace ? Za MS Points. Gdzie możesz nabyć owe MS Points ;) ? Cóż, w różnych miejscach, ale najlepiej:

Po punkty Microsoftu tradycyjnie odsyłamy do naszego sklepu, gdzie możecie je kupić w promocji.

Czy coś jeszcze trzeba dodawać :D ? Nie jest to jakaś zbrodnicza dzialalność i nie mam pretensji, choć jednak wypadałoby napomknąć także o steamowych promocjach - wiem, konkurencja, ale czy to byłaby aż taka krzywda dla gramu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować