Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe Back to the Future: The Game kusi do zakupu abonamentu PlayStation Plus w styczniu

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Back to the Future: The Game, Rally Cross, Arc the Lad, VooDoo Dice i kilka innych pozycji zupełnie za darmo otrzymali subskrybenci PS Plus już w styczniu. Zobaczcie pełną listę "pyszności", które udostępniło dla nich Sony.

Przeczytaj cały tekst "Darmowe Back to the Future: The Game kusi do zakupu abonamentu PlayStation Plus w styczniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz bo miałem i wiem :P Miałem kupione PSPlus i ściągnąłem Burnout Paradise i parę innym miniowek dostępnych za free dla subskrybentów. Zaraz po skończeniu się abonamentu wszystkie gry zostały zablokowane, nawet odłączanie od internetu nie pomagało.

@EDIT: I nie "zkąd" tylko "skąd".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragoon1, ale nawet jak dostawałeś miesiąc PS+ w ramach Welcome Back to dostawałeś pełnoprawny produkt. Zresztą Sony same mówiło, że po wygaśnięciu sybskrypcji dostęp do darmowych contentów jest blokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Back to the Future: The Game było całkiem miłą gierką (grałem w pierwszy odcinek), szkoda, że Jurassic Park to klapa, której zresztą się spodziewałem - ponoć bardzo dobry scenariusz został pogrzebany przez grę będącą zlepkiem durnych QTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorrki faktycznie. Gdy aktywne było welcome back to wziąłem ps plus poścągałem gry i śmigają mi do dzisiaj ale jak widać w innym przypadku to tak nie działa. Przepraszam
za wprowadzenie w błąd. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 18:49, papadorson napisał:

Warto też wspomnieć, że grę będziesz miał tylko tak długo, jak długo będziesz miał Playstation
Plus. Potem nie pójdzie jej uruchomić.

I tak do większości gier się nie wraca. Sporadyczne, najlepsze odpalimy jeszcze kiedyś - ale przy dzisiejszym tempie życia gier i to jest coraz mniej powszechne. Ale może tylko ja tak mam - interesuje się grami dla nowych doświadczeń i więcej niż 2 miesiące/grę to dla mnie coś niespotykanego raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w wiekszosci przypadkow tak samo. Jest jednak kilka pozycji do ktorych wrocilem po dlugim czasi:

NFS: Shift 1
PoP z 2008 (ten z Elika)
Uncharted 1/2

Reszte gier przechodze i po kilku miesiacach sprzedaje, bo zal mi je trzymac, a wtedy moge sobie kupic inne pozycje, ktore od premiery sporo tanialy wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować