Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Asura`s Wrath - wrażenia z dema

8 postów w tym temacie

"żądny zemsty bohater obrażony na cały świat posiadający unikatowe moce, dzięki którym jest w stanie stawić czoła najpotężniejszym z najpotężniejszych." mogą sobie z Kratosem rączki podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wyszedłem z założenia, po przejściu dema, że Asusra''s Wrath nie uderza w ten sam segment, co GoW, ale będzie niemal bezpośrednią konkurencją dla Heavy Rain. I z tej perspektywy gra zapowiada się IMO znakomicie.
Trochę nie bardzo rozumiem w czym tu monotonność. Trochę nie ma zaskoczenia, bo te fragmenty już widzieliśmy, ale skaczemy z księżyca na Ziemie... która zostaje przebita mieczem... Do tego scenki są dynamiczne i efektowne, więc, jak wspomniałem wcześniej, jeżeli nie spodziewa się GoWa ale Heavy Rain gier akcji, nie będzie zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"po zadaniu określonej liczby ciosów napełniamy specjalny pasek, a po wciśnięciu odpowiedniego przycisku, wprowadzamy bohatera w tryb szału, podczas którego siła naszych ataków się zwiększa"

Gracze doświadczyli tego rozwiązania w tylu grach ile jest odcinków Mody na sukces (no prawie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przypomina mi trochę GoW, mam nadzieję, że w jakimś stopniu mu dorówna, chociaż w to wątpię ale tytuł jest dosyć ciekawy i raczej skuszę się na kupno tej gierki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o zacnym zdaniu "coś za coś" Capcom to firma która wie co robi i jeżeli oprawa graficzna nie zachwyca to za to bedą inne czynniki które wybiją tą grę wyżej niż inne.
Zawsze tak było albo chcesz mieć fajna grafikę i grać 3h albo odwrotnie, cieszę się że wkońcu jakaś firma wyszła z tego założenia co ja od dawna.Asura będzie grą która przebije sterotypy gier grywalnych ze względu na grafikę.
Poza tym największą zaletą tej gry są cut scenki które naprawde wbijają w krzesło.
Czekam na premiere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra miodzio, lepsza niż myślałem , mam nadzieję że będzie w pełnej wersji do wyboru poziom trudności bo demo za łatwe. Każda walka się nudzi po paru razach przejścia, ale na pierwszy raz gra genialna , prawie jak oglądanie odcinków anime, lub serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować