Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 20:04, Phoenix505 napisał:

Cześć jestem tu nowy i mam pytanie czy w gothicu 3 beda wkoncu tarcze czy tez nie ??


Tak będą tarcze i można będzie władać dwoma mieczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty naprawde jestes powalony
ktos zadal zwykle proste pytanie i nalezy mu odpowiedziec a nie pisac zeby czytal cos co zajmie mu 5-6 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:05, kepny napisał:

> Cześć jestem tu nowy i mam pytanie czy w gothicu 3 beda wkoncu tarcze czy tez nie ??


Tak będą tarcze i można będzie władać dwoma mieczami :)

hehe o mieczach wiem ale nareszcie sprawdze jak się będzie władało tarczą w gothicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto tu jest powalony - nie po to jest 250-300 stron dotyczacego tematu, zeby to samo pytanie powtarzac 1000 razy - jak ja jestem powalony to prosze zadaj takie pytanie na mmorpg.pl :) - beka murowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:11, nitz napisał:

kto tu jest powalony - nie po to jest 250-300 stron dotyczacego tematu, zeby to samo pytanie
powtarzac 1000 razy - jak ja jestem powalony to prosze zadaj takie pytanie na mmorpg.pl :)
- beka murowania ;)

No to siedz se tam a tu nam daj spokój ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 19:51, ...TrzCIna... napisał:

taa mozna chodzic ale jak idziesz ta sama droga poraz 100 i nie ma tam zadnych potworow a idziesz
na bo masz na koncu mapy podniesc jeden kamien to jest to meczace i jak juz tu ktos napisal
beda teleportery ( podobne do tych z NK ) i miksturki szybkosci

Ja nie pisałem ze ich nie bedzie tylko ze ja i tak wole wszystko na piechote, nawet 100 raz :D Dla mnie ta gra jest nie nudzaca moge grac i grac i grac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:35, nitz napisał:

bajuj oj jak bedzie trza 20 minut zeby dostac sie z miasta do miasta to bedzie dobrze =)

W gothic1 to latałem z 1 Punktem Życia do Starego Obozu by sie przespac :P (oczywiscie jak grałem w gothica pierwszy raz :D) to i to mi nie straszne :D Wole pochodzic ;D szczególnie przy pieknych widokach i swietnej muzyce (o ile taka w g3 bedzie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:37, Bajuj napisał:

> bajuj oj jak bedzie trza 20 minut zeby dostac sie z miasta do miasta to bedzie dobrze
=)
W gothic1 to latałem z 1 Punktem Życia do Starego Obozu by sie przespac :P (oczywiscie jak
grałem w gothica pierwszy raz :D) to i to mi nie straszne :D Wole pochodzic ;D szczególnie
przy pieknych widokach i swietnej muzyce (o ile taka w g3 bedzie ;p)


Ja gdy pierwszy raz grałem w ghotic 1 to wyłożyłem się na pierwszym młodym ścierwojadzie napotkanym na drodze:) Po prostu nie potrafiłem jeszcze walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:43, pawlo131 napisał:

> > bajuj oj jak bedzie trza 20 minut zeby dostac sie z miasta do miasta to bedzie dobrze

> =)
> W gothic1 to latałem z 1 Punktem Życia do Starego Obozu by sie przespac :P (oczywiscie
jak
> grałem w gothica pierwszy raz :D) to i to mi nie straszne :D Wole pochodzic ;D szczególnie

> przy pieknych widokach i swietnej muzyce (o ile taka w g3 bedzie ;p)

Ja gdy pierwszy raz grałem w ghotic 1 to wyłożyłem się na pierwszym młodym ścierwojadzie napotkanym
na drodze:) Po prostu nie potrafiłem jeszcze walczyć:)


Zdarza się ;) ja wyskoczyłem na wilka i padłem po 1st strzale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja pierwszy raz gralem to odrazu odkrylem ten ukryty poziom na ktory wchodzi sie po skalach z ktorych rozciaga sie widok na stary oboz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować