Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2006 o 15:24, Wojtas7 napisał:

Kto wie ile będzie kosztował?


ja tak mysle ze do 100-120zł zwykła wersja a 150-180zł limitowana kolekcja ;] ale oczywiscie bez wPLN bo znimi bedzie taniej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:25, TTBoS napisał:

> Kto wie ile będzie kosztował?

ja tak mysle ze do 100-120zł zwykła wersja a 150-180zł limitowana kolekcja ;] ale oczywiscie
bez wPLN bo znimi bedzie taniej ^^

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak widać na jednym z nowych screenów orkowie są dość inteligentni z fajeczką se siedzi kozak jeden, ale niech poczeka jak mu tą fajke Bezio z ust toporem wyciągnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko nie wiem czy pustynie będą trzymać klimat. Bo patrząc na screeny z pustyni to jakieś nie Gothicowe niektóre mi sie wydają. Mam nadzieje, że sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:57, Rafcio Master napisał:

Wszystko fajnie tylko nie wiem czy pustynie będą trzymać klimat. Bo patrząc na screeny z pustyni
to jakieś nie Gothicowe niektóre mi sie wydają. Mam nadzieje, że sie mylę.

też sie jakoś bałem i mi sie średnio podobały ;) Jednak teraz zmieniłem zdanie :D Skad wiemy moze bedzie lepiej niz dotychczas. poza tym na pustyni mało do wyświetlania mniej sie bedzie cieło (no chyba ze kazde ziarenko piasku bedzie rzucac cień ;)). Teraz to sie najbardziej tych tarcz boje, ale za to strasznie spodobały mi sie niektóre szaty/zbroje z taka peleryna z tyłu cudeńka poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:34, Bosper napisał:

Czyli znowu CDP nie może sie dogadać z JoWoodem i G3 bedzie za rok to naprawde żałosne jezeli
tak się stanie, gdyż popełniać ten sam bład z koleji tym bardziej że Pirania i JoWood zapewniają,
że obcojęzyczne wersje wyjdą niewiele póxniej niż ich rodzima wersja to może oznaczać tylko
jedno wina leży po stronie CDP jeżeli gra nie wyjdzie do końca roku.



a kto powiedzial ze nie dogadal sie??^^
premiera pl ma byc w tym samym czasie co w niemczech lub 1-3 tygodnie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 17:15, diablolod napisał:

> Czyli znowu CDP nie może sie dogadać z JoWoodem i G3 bedzie za rok to naprawde żałosne
jezeli
> tak się stanie, gdyż popełniać ten sam bład z koleji tym bardziej że Pirania i JoWood
zapewniają,
> że obcojęzyczne wersje wyjdą niewiele póxniej niż ich rodzima wersja to może oznaczać
tylko
> jedno wina leży po stronie CDP jeżeli gra nie wyjdzie do końca roku.


a kto powiedzial ze nie dogadal sie??^^
premiera pl ma byc w tym samym czasie co w niemczech lub 1-3 tygodnie pozniej ;)


oby była jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze bedzie chodził mi płynnie skoro oblivion na srednich smiga (w 800x600 cxzasem ale żadko w niektorych zamknietych pomieszczeniach tnie) najwyzej upgradne grafe i bedzie smigał na high:D(sprzęt macie pod spodem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:10, Solstheim napisał:

mam nadzieje ze bedzie chodził mi płynnie skoro oblivion na srednich smiga (w 800x600 cxzasem
ale żadko w niektorych zamknietych pomieszczeniach tnie) najwyzej upgradne grafe i bedzie
smigał na high:D(sprzęt macie pod spodem)

:< niema edita oczywiscie chodzilo mi czy plynnie bedzie na low

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekania ciąg dalszy. Jeszcze 2 dni do GC, na chwile obecną dowiedzieliśmy się że niebędzie dema G3 szkoda ale mam nadzieje że ta poniekąt strata zostanie nam zrekompensowana. Mam nadzieje że w G3 ujrzymy Króla Rhobara II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po premierze demo mi nie potrzebne :/ Mam nadzieje że CDP poda niedługo informacje o cenie i o zawartości pudełka z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:25, TTBoS napisał:

> Kto wie ile będzie kosztował?

ja tak mysle ze do 100-120zł zwykła wersja a 150-180zł limitowana kolekcja ;] ale oczywiscie
bez wPLN bo znimi bedzie taniej ^^


Edycja zwykla na 100% bedzie po 99zl niewiadomo czy z uzcyiem wirtualnej kasy czy nie a EK pewnie po 159 a z uzyciem wpln 129 tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 00:30, SD4HJ napisał:

Edycja zwykla na 100% bedzie po 99zl niewiadomo czy z uzcyiem wirtualnej kasy czy nie a EK
pewnie po 159 a z uzyciem wpln 129 tak mi sie wydaje

To też zależy od tego co się znajdzie w ek co jest zresztą oczywiste :) Ale mam nadzieje że znajdzie się tam jakaś figurka obojętnie kogo, wtedy bym zamówił ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować