Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

nadol wejdz na strone PB i zobaczysz :P - ludzie co wy chcecielepsza grafike, reakcje z NPC''ami itd i coraz mniejsze wymagania --__--
ja tam musze wydac ok 330 zl (dvd+512) zeby chodziolo mi to na medium ;)

@misiek ---___--- - ta dodadza jeszcze low low''elow i bedzie system graficzny z g1 2 i nk --__-- - od kiedy na poltora miesiaca przed premiera sie zmienia wymagania :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze tworcy nie podaja tego ze np.: do tego questa trzeba bedzie item z innego itd itd
cinus - ww3pl ma racje - patrz ile sie gralo w porzednie czesci gry jak g1 2 i nk - zadan glownych bylo tyle ze mozna byloby policzyc je na plach jednej reki a tu patrz 25zadan bez ktorych sie nie da przejsc gry a jezeli ktos zobaczy (np.: fan gothica) ze w okolicy jest bezbronny wiesniak ktory nie daje rady orkom to napewno juz ma o 1 wiecej zadan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 17:22, WorldWar3PL napisał:

Mało questów w wątku głównym ? A ile było np. w G1 ? Kamienie ogniskujące. Śniący. Xsardas.
Też mi dużo.

Też mi sie tak wydaja i to w dodatku jak mają być różne rozwiązania. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 17:22, WorldWar3PL napisał:

Mało questów w wątku głównym ? A ile było np. w G1 ? Kamienie ogniskujące. Śniący. Xsardas. Też mi dużo.


możliwe, ale na tle liczby wszystkich questów, liczba questów z głównej fabuły wydała mi się jakaś taka mała ^_^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 16:38, cinus` napisał:

> of which 25 belong to the main story.

mam nadzieję, że będą to rozbudowane questy, bo jakoś tak mało się wydaje być tych questów
w wątku głównym...


To będą pewnie takie długie questy jak quest "Oko Innosa" w Gothic 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oko Innosa bylo krotkie ;) - gdyby bylo 25 questow o sredniej dlugosci jak zabicie smokow to dluga gra nas czeka ;)
varb napisal ze min bedzie trza poswiecic 50h na glowne zadani a 100h na poboczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:34, nitz napisał:

Oko Innosa bylo krotkie ;)


hmm, jeśli quest który zaczynał się w pierwszym rozdziale, a kończył w trzecim (czyli ciągnął się przez pół gry) jest dla Ciebie krótki, to nie wiem jak dla Ciebie wygląda długi quest ;)

Dnia 20.08.2006 o 18:34, nitz napisał:

gdyby bylo 25 questow o sredniej dlugosci jak zabicie smokow to
dluga gra nas czeka ;)


wolałbym questy tak długie jak oko innosa ;) a nie jak polowanie na smoki które trwało ''tylko'' przez czwarty rozdział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:34, nitz napisał:

Oko Innosa bylo krotkie ;) - gdyby bylo 25 questow o sredniej dlugosci jak zabicie smokow to
dluga gra nas czeka ;)
varb napisal ze min bedzie trza poswiecic 50h na glowne zadani a 100h na poboczne ;)

To na każde główne zadanie trza poświęcić min 2 h :P. A co do questa "Oko Innosa" to się 3 rozdziały robiło :P więc to połowa gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:43, Wojtas7 napisał:

Kto wie ile będzie kosztował gothic3?

niewiadomo ale pewnie w granicach 99zl (bez uzycia wPLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:43, Wojtas7 napisał:

Kto wie ile będzie kosztował gothic3?


Trzy strony temu pytałeś się o to i dostałeś odpowiedź, nie wiem, po co się jeszcze raz pytasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus sweg oczasu jak ostro pykalem w g2 to z 3 lvlem wracalem z GD w ciagu 14min 7s od rozpoczecia gry - to bym moj taki lepszy wynik w czasie // on chce sobie posty nabijac ;P
oko innosa nie bylo takie dlugie co wy chcecie ;p - gdybym chcial sie urobic tylko z glownym watkiem to bym wyplynal z Khorinis w ok 4.5-6h po rozpoczeciu gry ;), ale tego nie zrobilem i wyplynolem po 3 dniach bo chcialem "naprawic" zlo na wyspie Khorinis ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 18:53, nitz napisał:

oko innosa nie bylo takie dlugie co wy chcecie ;p -

Nie no,było krótkie jak cholera.
Ciąneło się do 4 rozdziału,czyli przez więcej niż połowę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:53, nitz napisał:

oko innosa nie bylo takie dlugie co wy chcecie ;p

Przecież "Oko Innosa" była najdłuższym questem w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami z nudów ram w G2 ciągle od nowa Magiem,Paladynem,łowca smoków i tak w kólko :D a jak gram to z niedoczekaniem do 3 a oko innosa było długim zadaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować