Zaloguj się, aby obserwować  
kill666

Szukam Starszej Gry

8 postów w tym temacie

Witam. Tak jak w temacie szukam gry, wiem że to taki Shoter z trybem FPS i z 3 osoby w grze tej chodziło się kosmonautą w robocie, albo to był jakiś robot humanoidalny, wiem że budowało się w niej swoją bazę i w bazie tej można było projektować swoje jednostki poprzez łaczenie kilku elementów, podczas walk naszych jednosteki z PC wiem że mozna było wcielać sie w każdą naszą jednostkę i grać jak gdyby była naszą postacią. Tylko tyle pamiętam, dziekuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colobot mi się przypomina, ale tam chyba nie było projektowania swoich własnych jednostek, tylko ich programowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie Battlezone, ale klimaty podobne jeśli dobrze pamietam, z tym że bronie to przeważnie lasery i plazmy były, nie było żadnej broni podobnej to tej znanej nam dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 16:54, kill666 napisał:

Witam. Tak jak w temacie szukam gry, wiem że to taki Shoter z trybem FPS i z 3 osoby
w grze tej chodziło się kosmonautą w robocie, albo to był jakiś robot humanoidalny, wiem
że budowało się w niej swoją bazę i w bazie tej można było projektować swoje jednostki
poprzez łaczenie kilku elementów, podczas walk naszych jednosteki z PC wiem że mozna
było wcielać sie w każdą naszą jednostkę i grać jak gdyby była naszą postacią. Tylko
tyle pamiętam, dziekuję za pomoc.


Może chodzi Ci o Parkan: Iron Strategy? Była kiedyś w Clicku! z tego co pamiętam, całkiem przyjemna gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ odpowiedź została podana o inny temat do szukania odpowiedzi na takie pytania już istnieje to dubel zamykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować