Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Lumines: Electronic Symphony - recenzja

12 postów w tym temacie

gram.pl

Tetris XXI wieku zaVITAł na nowej przenośnej konsoli Sony. To połączenie gry muzycznej i układania klocków spadających z góry ekranu. Obok WipEout 2048 i Uncharted: Złota Otchłań jest pozycją obowiązkową, choć do ideału trochę zabrakło.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Lumines: Electronic Symphony - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma byc tetris za 150zł to to powinno mieć multiplayer gdzie wszyscy gracze na całym świecie konkurują ze sobą kto jest najlepszy a tu nawet multiplayera niema, jaki suchar z tej gry. I powinna być opcja poruszania tymi klockami jak w NON-TETRIS gdzie musimy dokładnie ułożyć klocek.
Ja na pewno tego nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 19:36, 1t4chi napisał:

tetris za 150zł??
serio?

Spójrz na to tak:
Uncharted = 8 godzin grania, ewentualnie drugie tyle, jeśli zechcesz zaliczyć grę ponownie
Lumines = kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset godzin grania za tyle samo

Totalnie nie mam problemu z tym, żeby tyle zapłacić za Lumines. Ba, już to zrobiłem zamawiając grę w preorderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:48, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Totalnie nie mam problemu z tym, żeby tyle zapłacić za Lumines. Ba, już to zrobiłem zamawiając
grę w preorderze :)


no dobra ale w takim ucharted masz coś za co płacisz tyle.. dość dobrą grafikę, silnik. mapę zadania
taki tetris nie jest jakimś gigantycznym przedsięwzięciem.
to tak jakby wydali solitare na ps vite i zażądali za nią 150zł. trochę to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:48, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Totalnie nie mam problemu z tym, żeby tyle zapłacić za Lumines. Ba, już to zrobiłem zamawiając
grę w preorderze :)

Czyli jednak Vita jest skierowana dla ludzi takich jak ty. Młodzi i mniej zamożni gracze paradoksalnie chyba wybiorą iPhone''a/iPoda jako handhelda, lol. Tam takie gry są po 8 PLN, a nie 150... W ogóle ceny gier na PSV to jakaś kpina jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodzi i mniej zamożni gracze

Dnia 19.02.2012 o 22:11, byverter napisał:

paradoksalnie chyba wybiorą iPhone''a/iPoda jako handhelda, lol.


za cene iphona to miałbym dodatkowe 10 gier do vity. [wystarczyłby taki CoD z multi i AC z multi i praktycznie mam 2 gry które stykną mi na wieeeeleeee godzin

takie gry na ps vite są jak najbardziej akceptowalne ale niestety cena nie współgra do wysiłku w nią włożony gdyż spokojnie cena mogła by opaść o te 20-30 zł.. bądź co bądź dodanie kilkunastu utworów i skórek jakimś gigantycznym wysiłkiem nie jest

dla przykładu:
little deviands za 120zł.. a jest to zestaw kilkudziesięciu mini gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować. Te 43 skórki odblokowałem za pierwszym podejściem. Grałem w Lumines bardzo dużo na PSP, również na PS2 i X360, i nie jest to jakaś szokująca liczba. w części drugiej na PSP było około 90 skórek i część trzeba było odblokować grając czy to przeciwko konsoli, czy zaliczając odpowiedniki tutejszego Voyage - tylko, że były aż trzy, B,A oraz S - każdy coraz trudniejszy.

Taki jesteś pewien, że "nie przegramy połowy", a ja dzisiaj zrobiłem milion punktów grając ponad dwie godziny non stop (piszę o tym w tekście - 145 minut, eh?), czyli prawie dwie całe pętle. Nie wiem skąd Ci się wzięło to, że nie damy rady. Chyba nie myślisz, że tu same noobki pracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 22:07, 1t4chi napisał:

no dobra ale w takim ucharted masz coś za co płacisz tyle.. dość dobrą grafikę, silnik.
mapę zadania
taki tetris nie jest jakimś gigantycznym przedsięwzięciem.
to tak jakby wydali solitare na ps vite i zażądali za nią 150zł. trochę to śmieszne

Mistrzowsko dopracowany gameplay > "grafika, silnik, mapa (?), zadania"

Lumines to świetna gra do podróży, która praktycznie nie może się znudzić (potwierdzone na wielu przypadkach), Uncharted, jak już pisałem, przestanie Cię bawić po maksymalnie kilkunastu godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mistrzowsko dopracowany gameplay > "grafika, silnik, mapa (?), zadania"
> Lumines to świetna gra do podróży, która praktycznie nie może się znudzić (potwierdzone
> na wielu przypadkach), Uncharted, jak już pisałem, przestanie Cię bawić po maksymalnie
> kilkunastu godzinach.

rozumiem. tetris jest grą mocno wciągającą szczególnie jak masz jakieś rzeczy do odblokowania. chodzi mi o to że cena jaką za to wołają jest minimalnie za wysoka. rozumiem około 110-130 ale 150? niedługo się okaże że wydadzą pasjansa na ps vite i będą żądać 160zł za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować