Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na hasło - rozwiązanie!

65 postów w tym temacie

A ja nie wysłałem mojego, bo mogło być uznane za nieco niecenzuralne:
A ja sobie GRAM - wszystko w ...* mam! (autocenzura)

Uwaga:
Skojarzenia to przekleństwo, więc daję głowę - jakiekolwiek podobieństwa są zupełnie przypadkowe :P
Wszelkie zmiany w obrębie wielokropka zabronione!
Autor hasła nie miał na myśli żadnego brzydkiego wyrazu.

* w paluszku kochani, w paluszku :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe hasła. Zwłaszcza to pierwsze mi się podoba. Ciekawe dlaczego... ;) Cóż, wypada mi w tym miejscu pogratulować zwycięzcom i ubolewać nad tym, że nie chciało mi się wymyślić jakiegoś chwytliwego sloganu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Gramowiczów!

Życzę wszystkim, żeby mogli tak przez chwilę porozmawiać z Soleilą jak to miałem dzisiaj przyjemność.
Mówiąc szczerze, w życiu bym nie przypuszczał, że właśnie to spośród kilku moich haseł wygra.
Myślałem, że chodziło o "Grajmy Razem A Może Pójdzie Lepiej :)", jednak kto jak kto, ale ja narzekać nie mogę :)
Jutro wielki dzień dla mnie - matura z geografii po raz drugi :) Na szczęście nie jest to "runda honorowa", tylko poprawa i tak nie najgorszego wyniku z ubiegłego roku. Notabene pozdrawiam wszystkich Studentów 1 roku AE Wrocławskiej z wydziału GRiT w Jeleniej Górze! No i oczywiście gorące pozdrowienia dla mojej ukochanej Oli!
Przede mną (być może) Gospodarka Przestrzenna na UAMie w Poznaniu, więc proszę o trzymanie kciuków, jutro około 12:00 :) a Gothic II na pewno umili oczekiwanie na wyniki :)

P.S. A mi bardziej podoba się hasło drugie :P
Trudno się z nim nie zgodzić, szczególnie kiedy w środku czeka jeszcze cieplutki HoM&M V...

Jeszcze raz pozdrawiam Was wszystkich z przemiłą Soleilą na czele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Zadaniem jest bowiem wymyślenie jak najfajniejszego, krótkiego hasła reklamującego nasz serwis. Zostanie ono nadrukowane - wraz z ksywą autora - na całej partii paczek, wysyłanych do zamawiających gry w sklepie gram.pl". Nie wiem co wspólnego z poleceniem konkursu mają zwycięskie hasła. Może ktoś z redakcji gram.pl mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słuszna uwaga, bo reklama serwisu, a zabawne powiadomienie o zawartości paczki to jest jednak coś innego. Ja tam na marketingu się nie znam, ale jak założę jakąś firmę to ze swoich haseł mam z czego wybierać. :) Cheedwick miał jednak najlepsze hasło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i ja wkleje moje 3 propozycje, ktore byly za cienkie jak widac,... choc nie myslalem o reklamie paczki, a serwisu,... ostatnie chyba najciekawsze,...

Grasz ? TAK, gram.pl
tanie-gry.pl ? fajnowe-gry.pl ? najlepsze-gry.pl ? Poporstu GRAM.PL
Ty grasz, oni graja,... Ja wygrywam, bo GRAM.PL

Gratuluje najlepszym,... i popieram/zglaszam wniosek o poprawienie nagrody dodatkowej,... niech sobie ze 200 zeta w wPLN wydadza na gry,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wysłałem trzy, jedno z nich brzmiało:

"Ze wschodu na zachód, od Tatr po Hel;
nie masz równiejszych od GRAM.PL"

najwyraźniej za dlugie i jakieś takie se.... :)

gratuluję zwycięzcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA WIEDZIAŁEM ŻE TAK BĘDZIE....... IDĘ DO MAMY!!!!!!!


P.S.: Pierwsze nawet fajne ale Drugie do.........BANI {ja miałem lepsze}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować