Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 20:49, Kalejdoskop86 napisał:

> http://ja.gram.pl/xD_ominik ---> Takie zdjęcie na gramsajcie to normalka, taa?

chłopie, to nie wiesz, że jego sajt jest 18+? ;p

Na sajcie Kanxxa leciały dosadne słowa (też oznaczenie +18) i dostał bana na gs''a. Tu jest coś gorszego, i takie coś ma przejść szerokim echem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:54, Tyler_D napisał:

Bo KannX nie dostał bana za słownictwo tylko za umieszczanie treści obrażających / wyśmiewających
inne osoby czy coś takiego.

Wychodzi na jedno. IMO jest to mniej odrażające niż jakieś emo zdjęcia pociętej ręki.

Ludzie, leczcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:55, Kalejdoskop86 napisał:

Ściałbym sie zapytac, czy moj avek nie obraza nikogo, nie chce kolejnego bana.

Obrażą moją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nagłówka na gramsajcie xD_ominka to pisałem już o tym do moderatorów, ale chyba jeszcze nie sprawdzali skrzynki. Na swoim sajcie może umieszczać co chce, ale dał screena do tematu dotyczącego konkursu na najlepsze gramsajty i tu już powinna być reakcja modków. Przecież na to forum wchodzą dzieci... sadząc po poziomie na forum, ostatnio coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:55, PJan3k napisał:

> Ściałbym sie zapytac, czy moj avek nie obraza nikogo, nie chce kolejnego bana.
Obrażą moją godność.

ale co to ty jestes na zdjeciu? jak tak to sorry, zmienie, ale niech moderator osadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:56, confident napisał:

Co do nagłówka na gramsajcie xD_ominka to pisałem już o tym do moderatorów, ale chyba
jeszcze nie sprawdzali skrzynki. Na swoim sajcie może umieszczać co chce, ale dał screena
do tematu dotyczącego konkursu na najlepsze gramsajty i tu już powinna być reakcja modków.
Przecież na to forum wchodzą dzieci... sadząc po poziomie na forum, ostatnio coraz więcej
:)

ale przeciez wprowadzil jakis czas temu na swoim sajcie warn ze od osiemnastu lat, ale teraz go nie ma, czyzby go zniosl? :/ szkodzi sam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:55, PJan3k napisał:

Wychodzi na jedno.

No nie do końca, choć z Dominikiem na gramie można by skończyć. ;d
>IMO jest to mniej odrażające niż jakieś emo zdjęcia pociętej ręki.
Imo też - po prostu uściśliłem.

Dnia 08.09.2009 o 20:55, PJan3k napisał:

Ludzie, leczcie się.

"Tak."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:56, Kalejdoskop86 napisał:

ale co to ty jestes na zdjeciu? jak tak to sorry, zmienie, ale niech moderator osadzi

Tak jestem na zdjęciu i jakoś nie wyraziłem zgody na publikowanie mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:57, PJan3k napisał:

> ale co to ty jestes na zdjeciu? jak tak to sorry, zmienie, ale niech moderator osadzi

Tak jestem na zdjęciu i jakoś nie wyraziłem zgody na publikowanie tego zdjęcia.

ale ja to znalazlem na google grafika i bylo tam o prawach autorskich, ale tam bylo chyba ze to zdjecie jest bez takich praw i w ogole smieszne, mnostwo ludzi sobie je przesyla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:58, Kalejdoskop86 napisał:

ale ja to znalazlem na google grafika i bylo tam o prawach autorskich, ale tam bylo chyba
ze to zdjecie jest bez takich praw i w ogole smieszne, mnostwo ludzi sobie je przesyla
:/

Nie przeczytałeś drobnego druczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:55, PJan3k napisał:

> Bo KannX nie dostał bana za słownictwo tylko za umieszczanie treści obrażających
/ wyśmiewających
> inne osoby czy coś takiego.
Wychodzi na jedno. IMO jest to mniej odrażające niż jakieś emo zdjęcia pociętej ręki.


Ludzie, leczcie się.

Nie wiem czemu tak sie przejmujecie tym dzieckiem. Zdjecia pocietej ręki? Ktoś was zmusza do wchodzenia na jego GSa? W internecie jest sporo gorszych rzeczy np. nagrania z sekcji zwlok, ktos wam kaze wchodzic na takie strony i to wszystko oglądać?:)
A kalejdoskopa ingorujcie, znudzi mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:58, PJan3k napisał:

Nie przeczytałeś drobnego druczku.

Przeczytałem... -,-
ale jak juz mowilem, ja nie chce dostac bana wiec niech sie Wojman czy inny moderator wypowiem.

@Wojman
pewno myslisz se czemu tak na ciebie sie uparlem? sam zes powiedzial, ze bedziesz mial mnie na oku, a ja sie poprawilem :)

@rob006
nie, jak czytalem forum z 3 miechy temu to poczytalem o jego "zainteresowaniach" i jakiejs akcji anty-dominikowej gdzie wszyscy tego krolika mieli na czerwono przekreslonego :D

@Starscream
wlasnie, nikt nie zmusza do wchodzenia do sajta, a juz na pewno nie robi tego dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:01, Kalejdoskop86 napisał:

> Nie przeczytałeś drobnego druczku.
Przeczytałem... -,-
ale jak juz mowilem, ja nie chce dostac bana wiec niech sie Wojman czy inny moderator
wypowiem.

Nie zmienia to faktu, że avatar obraża moją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:01, Starscream napisał:

Nie wiem czemu tak sie przejmujecie tym dzieckiem. Zdjecia pocietej ręki? Ktoś was zmuasz
do wchodzenia na jego GSa?

Na gramsajta może nikt nie każe, ale on wrzucił screena, na którym widać tą rękę na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:02, confident napisał:

> Nie wiem czemu tak sie przejmujecie tym dzieckiem. Zdjecia pocietej ręki? Ktoś was
zmuasz
> do wchodzenia na jego GSa?
Na gramsajta może nikt nie każe, ale on wrzucił screena, na którym widać tą rękę na forum...

Nie wiedziałem o tym no ale moderatorzy chyba zainterweniowali? Poza tym co jest takiego strasznego w tej ręce? Swego czasu znalazłem na pewnym forum zdjęcia jakiegos psychopaty ktory sobie rozcinał skore do mięsa i robil fotki, i tak na obu nogach i rękach.
Na Photoshopa to nie wyglądało:)
Poza tym raz widziałem zwłoki na własne oczy i jakoś nadal zyje. Tu bardziej chodzi o dokopanie dominikowi niz o sam obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się