Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Brothers in Arms: Hell's Higway

179 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 21:14, miodus napisał:

Ile czasu zajmuje single ? Tylko niech ktos poda dokladnie a nie np pare godzin ;] ;p


Zależy jak grasz,mi zajęło przejście około 11 godzin,ale grałem na srednim,na trudnym to będzie zapewne z 13 godz jak nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 21:15, rafekx 12 napisał:

> Ile czasu zajmuje single ? Tylko niech ktos poda dokladnie a nie np pare godzin
;] ;p
>

Zależy jak grasz,mi zajęło przejście około 11 godzin,ale grałem na srednim,na trudnym
to będzie zapewne z 13 godz jak nie więcej :)

o to nie tak zle ;) no to moze sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 20:30, rafekx 12 napisał:

No i co?Czy to źle, czy jak uważasz?:)


Nie ale możesz mówić nie do końca obiektywnie. Ale grę można kupić w normalnym sklepie empik/media po tej przecenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:39, necron1501 napisał:


> No i co?Czy to źle, czy jak uważasz?:)

Nie ale możesz mówić nie do końca obiektywnie. Ale grę można kupić w normalnym sklepie
empik/media po tej przecenie???


Oj jeju,oczywiście że można kupować normalnie,ale skoro jest tansza o 50 zł to tym bardziej się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 21:31, miodus napisał:

> to będzie zapewne z 13 godz jak nie więcej :)
o to nie tak zle ;) no to moze sie skusze;)


Warto,naprawdę warto,przynajmniej dla poznania świetnej fabuły Bakera...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 12:36, rafekx 12 napisał:


> > to będzie zapewne z 13 godz jak nie więcej :)
> o to nie tak zle ;) no to moze sie skusze;)

Warto,naprawdę warto,przynajmniej dla poznania świetnej fabuły Bakera...:)

pozyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

błagam pomocy, wykasowały mi sie save, a strasznie niechce mi sie drugi raz przechodzić , szczególnie że nieda sie przerwać filmików, save po 2 pierwszych rozdziałach (nie licząc przerywników) lub późniejsze, email: szyna140@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam grę w nową część Brothers In Arms. Jako że jestem typem gracza, który lubi mieć grę ukończoną w 100% mam do Ciebie pytanie. Czy Kill Roy''e są poukrywane w takich miejscach gdzie jest w miarę spokojnie i można swobodnie pochodzić i ich poszukać w ramach relaksu pomiędzy strzelaninami? I czy są one trudne do znalezienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:51, rafekx 12 napisał:

Hmmm..część z nich jest trudno ukryta tak z 30 %,ale reszte odnaleźć to jest błahostka,jak
cos to moge ci pomóc odnaleźć danego KR :)

A, to spoko. Ale mam nadziję, że można się zabrać za ich szukanie w takich "wolniejszych" momentach między strzelaninami? I ile ich jest w całej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:47, Robak 007 napisał:

> Hmmm..część z nich jest trudno ukryta tak z 30 %,ale reszte odnaleźć to jest błahostka,jak

> cos to moge ci pomóc odnaleźć danego KR :)
A, to spoko. Ale mam nadziję, że można się zabrać za ich szukanie w takich "wolniejszych"
momentach między strzelaninami? I ile ich jest w całej grze?


Po 3 na każdy etap :) W niektóych są dwa,ale spoko można je na spokojnie znaleźć,zabijając ówcześnie Niemców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i muszę przyznać, że ta gra jest naprawdę świetna ^^ Wciąga, jest dosyć trudna, więc stanowi pewne wyzwanie, tak jak w poprzednich częściach warstwa taktyczna jest zrobiona naprawdę dobrze, KLIMAT!, grafika, dźwięk. To największe plusy tej produkcji, jakie dostrzegłem dzisiaj grając. Mam nadzieję, że nowa część BiA będzie oferowała urozmaicone pola walk i akcji. Lecz o tym przekonam się już niedługo, przechodząc dalej grę ^^ A odnośnie Killroy - są naprawdę fajnym dodatkiem :)
Lecz mam do ciebie jedno pytanie. Czy Punkty Obserwacyjne mogę "zaliczać" tylko wtedy, kiedy nie walczę z wrogiem? Bo mam pewien problem. Jestem w misji "Operacja Market" i w ostatniej części tejże misji w jednym miejscu jest punkt obserwacyjny. Naciskam i przytrzymuje "E" widok przenosi się na przelatujący samolot... i tyle. Nie wyskakują spadochroniarze - jak to miało miejsce w przypadku wiatraka - nawet mi nie zalicza tego punktu. Więc czy robie coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest łatwa jak dla mnie :) Rot Hill 30 jest o niebo trudniejsza,co do Punktów obserwacyjnych to dopiero po odkryciu ich i zakończeniu misji możesz przejść do materiałów dodatkowych które on aktywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:24, rafekx 12 napisał:

Gra jest łatwa jak dla mnie :) Rot Hill 30 jest o niebo trudniejsza

Grałem w Earned in Blood i również uważam, że była trudniejsza niż Hell''s Highway, ale ten drugi i tak jest trudniejszy od większosci FPS''ów wychodzących ostatnimi czasu, sam przyznasz ;]

Dnia 18.02.2009 o 19:24, rafekx 12 napisał:

co do Punktów obserwacyjnych
to dopiero po odkryciu ich i zakończeniu misji możesz przejść do materiałów dodatkowych
które on aktywuje :)

Chyba się nie zorzumieliśmy. Chodzi mi o to, że kiedy staję w miejscu w którym pojawia mi się opcja zwiadu, klikam klawisz "E" i samolot przelatuje, jednak na mapie taktycznej, w miejscu gdzie mam np. ilość odkrytych Killroyów wciąż mam tylko jeden punkt obserwacyjny, chociaż odkryłem już dwa. Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować