Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Brothers in Arms: Hell's Higway

179 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 10:11, fearlord napisał:

Ja postawiłem sobie dużą poprzeczkę jeśli chodzi o tą grę. Najbardziej przyciągał mnie
do niej dramatyzm, jak na prawdziwej wojnie, to jest coś czego nie było w serii CoD i
MoH.

Zgadzam się, w Brothers In Arms czuć ten dramatyzm, ten klimat wojenny. Ale w CoD wg. Mnie też było go czuć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat wojenny doskonały był zawsze w ob u seriach.

Ale BIA bije na głowę CODY i MOHY tym, że to jest tak naprawdę dwa w jednym - świetna gierka taktyczna (idźcie tam, schowajcie się tu, osłaniajcie mnie, GO GO GO!!!!) z dobrą strzelanką. Poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo premiera, a temat ucichł ? Dziwne :P Ja jestem ciekawy czy w najnowszej odsłonie będzie możliwa wersja z polskimi napisami. Jeśli tylko dubbing to kicha :/ Ech, nie wiem czy się powstrzymam i poczekam aż gra trafi do tańszej serii, czy jednak kupię premierówkę. Nie dawno stałem się fanem serii (aktualnie przechodzę drugą odsłonę), a w CDA dostało dobra ocenę co rodzi tylko moje problemy finansowe związane z wielką chęcią zakupu tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:28, rafekx 12 napisał:

Czy to prawda ze premiera wrsji PL została przesunieta na listopad?:( Oby to była nieprawda....


Odwołuje swój poprzedni post:) Dowiedziałem się z pewnego źródła że premiera będzie tak jak planowano-w Październiku:) Ufff...całe szczęśće:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cóż, aktualnie w sklepie gram.pl, pisze, że planowana wysyłka to .... 31 Października. Już od dłuższego czasu premiera cały czas jest przesuwana a ja się już doczekać nie mogę ;). Tak więc, byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mi powiedział, kiedy nowe BiA na PC, będzie dostępne dla Polskich graczy(oczywiście, nie z torrentów).

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie ściągnąłem demo tej gierki na PS3.

Zawiodłem się. Ta gra jest sztuczna do bólu. Jak normalnie mnie rozbrajają szkopy jak biegają podczas filmików.
Podczas strzelaniny wysłałem żołnierzy przy wrogach, a oni stali jak słupy dopóki nie dałem rozkazu ataku, ale to chyba normalne że jak się stoi i widzi wrogów z bliska to trzeba się bronić bez sygnału.

W tej grze prawie w ogóle się nic nie dzieje. Powinna być akcja, pełno ostrzału z każdej strony jak w serii CoD. A tu se spokojnie idziemy po farmach i zdejmujemy. Powinna być akcja tym bardziej że to 2 wojna światowa.

W demie była operacja Market Garden, nie było zbyt dużo akcji. W Medal of Honor Airborne tez była ta operacja a akcji było potąd.

Nie polecam gierki lepiej poczekajcie na CoD5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 16:01, Meykan napisał:

Podczas strzelaniny wysłałem żołnierzy przy wrogach, a oni stali jak słupy dopóki nie
dałem rozkazu ataku, ale to chyba normalne że jak się stoi i widzi wrogów z bliska to
trzeba się bronić bez sygnału.
W tej grze prawie w ogóle się nic nie dzieje. Powinna być akcja, pełno ostrzału z każdej
strony jak w serii CoD. A tu se spokojnie idziemy po farmach i zdejmujemy. Powinna być
akcja tym bardziej że to 2 wojna światowa.


A tam nie jest powiedziane że jest to oddział rozpoznawczy?

Dnia 17.10.2008 o 16:01, Meykan napisał:

W demie była operacja Market Garden, nie było zbyt dużo akcji.


Cała gra dotyczy operacji Market-Garden, a akcji to czasami jest aż za dużo.

>W Medal of Honor Airborne

Dnia 17.10.2008 o 16:01, Meykan napisał:

tez była ta operacja a akcji było potąd.


Na tej jednej żałosnej, byle jak zaprojektowanej mapce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cała gra dotyczy operacji Market-Garden, a akcji to czasami jest aż za dużo.
Aha to ok.

Dnia 17.10.2008 o 16:29, plasot79 napisał:

>W Medal of Honor Airborne
> tez była ta operacja a akcji było potąd.

Na tej jednej żałosnej, byle jak zaprojektowanej mapce?

Nom. Żebyś się nie zdziwił że ta jedna misja będzie miała więcej akcji niż ten cały BiA.

To tylko moje zdanie. Jak chcecie kupcie, jednym się spodoba a jednym nie. A demo jest na PC? Jeśli jest to przetestujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 16:34, Meykan napisał:

Nom. Żebyś się nie zdziwił że ta jedna misja będzie miała więcej akcji niż ten cały BiA.


Nie zdziwię się, bo już gram w angielską wersję na PC. I mi się podoba jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:11, rafekx 12 napisał:

No dobra,my tu gadu gadu a cenega nie mówi kto wystapi w polskiej wersji...CZekam na
ich ruch odnośnie tej sprawy...


To jest proste i logiczne - nie będą to aktorzy, a podrzędne aktorzyny, tak jak to było w przypadku pierwszego BiA. : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 15:35, Araondoion napisał:

moze ktos zrelacjonowac jak wyglada multiplayer?


Ma podobno tylko 1 tryb, w którym przed rozgrywką jest wybierany dowódca i on ma niby kierowac innymi graczami . Tak naprawdę z tego nic nie wychodzi i kończy sie na tym, że każdy za siebie walczy . Przeczytaj recke na gramie :) Tam to opisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować