Zaloguj się, aby obserwować  
adamd94

Co będziecie robić w wakacje?

321 postów w tym temacie

Ja w wakacje może wybiorę się na zjazd gramowiczów, na pewno nad nasze polskie morze z rodzinką - jakiś wyjazd z kumplami i wiele innych atrakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zatrudnie się jako wolontariusz i będe pomagał w schronisku dla zwierząt..oraz zapisałem sie do segregowania ubran dla czerwonego kżyrza na rzecz bezdomnych i biednych rodzin.A poza tym jade nad morze(nasze Polskie) na kilka tygodni z rodziną....a póżniej do kuzyna do Paryża na tydzień...a tak to nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:42, piotrek4550 napisał:

A ja zatrudnie się jako wolontariusz i będe pomagał w schronisku dla zwierząt..oraz zapisałem
sie do segregowania ubran dla czerwonego kżyrza na rzecz bezdomnych i biednych rodzin.A poza
tym jade nad morze(nasze Polskie) na kilka tygodni z rodziną....a póżniej do kuzyna do Paryża
na tydzień...a tak to nic poza tym...


o widze ze jestes bardzo pomocny a tak wracajac do tematu ja moze na slowacje narazie pojade a o reszte wyjazdow to ja sie dowiem napewno 2 dni porzed wyjazdem jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 06:26, kufa napisał:

mam pytanie moze wie ktos gdzie potrzebuja kucharzy! na wakacje??


Dziwne pytanie ... mógłbyś chociaż powiedzieć gdzie chciałbyś pracować, a na kucharza to i tak trzeba mieć, chyba, kwalifikacje ;P.

A co do tematu, to może pojadę w góry, a resztę czasu spędzę [10h/dobę] przed komputerem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 06:59, milten6 napisał:

> mam pytanie moze wie ktos gdzie potrzebuja kucharzy! na wakacje??

Dziwne pytanie ... mógłbyś chociaż powiedzieć gdzie chciałbyś pracować, a na kucharza to i
tak trzeba mieć, chyba, kwalifikacje ;P.

A co do tematu, to może pojadę w góry, a resztę czasu spędzę [10h/dobę] przed komputerem. :)


Wiesz ja sie ucze na kucharza i by sie przydala sie jakas robota na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba będzie naprawić zaległości z kompem bo liceum dało mi niexle popalic. Coś poczytam no i zaczynam nauke gry na djembie !! (bęben afrykański) A pojade morze nad cieszyno drawskie. (koło szczecina no moze nie strasznie blisko ale gdzieś w tych okolicach(przynajmiej tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak : pojadę napewno do babci na wieś przynajmniej na tydzień, z rodzinką w góry oraz na dziesięć dzni do Bułgarii z tańców ;) A po za tym będę trenował siatkę, jeździł na rowerze, grał w piłkę, siedział przy komputerze na forum gram.pl ;) no i jeszcze poczytam ;) W tamtym roku poszedł pod odstrzał Ojciec Chrzestny, a teraz pora na Sagę Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować