Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Most Wanted 2 w produkcji?

51 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2012 o 21:21, Dared00 napisał:

Dla mnie akurat nie, moje korzenie to najpierwszejszy Hot Pursuit ;)

To w takim razie przepraszam. I cieszę się, że się pomyliłem. Dla mnie NFS się skończył na Porsche 2000. Reszta to odgrzewane kotlety. Frajerom z ea udało się tylko dlatego, że film Fast & Furious odniósł sukces. Wtedy wystarczyło zrobić grę w klimacie filmu i sukces murowany. jakby było na odwrót, tzn. gra pierwsza, to na 100% ea by się sądziła z twórcami filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE CZESCI NFS TO; UNDERGROUND 1,2 , HOT PURSUIT NOWSZA CZESC, MOST WANTED, CARBON , THR RUN BYLO BY FAJNIE JAKBY ZROBILI CZESC NFSA GDZIE TE WSZYSKIE ODSLONY GRY BYLY ZMIESZANE I PODZIELONE W JEDNA GRE NP, '''' NEED FOR SPEED LEGENDS'''' A WNIM BY BYLY TRYBY GRY ZA KAZDEGO GATUNKU DOBRY TUNIG , SAMOCHODY ORAZ KLASYKI KTORE SA POPULARNE ORAZ TE NAJNOWSZE FURY KTORY KAZDY GRACZ BY CHCIAL SIE KARNAC=)))))) ALE TO TYLKO MOJ POMYSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted jest jedną z moich ulubionych częsci, a jeśli chłopaki z Criterionia odwalą taką robotę jak przy Hot Pursuitcie nowym (który jest moim zdaniem bardzo dobrze zrobiony i wciągał...przynajmniej po stronie pirata drogowego :p), to szykuje się ciekawa odsłona NFSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować