Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega rodzimym dystrybutorem Two Worlds II: Game of the Year Edition

30 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 17:25, Abi_Dalzim napisał:

> W życiu nie kupię gry od Cenogi.
Nie rozumiem takiego podejścia...

Bo widać nie kupowałeś u nich wcześniej tak dużo. Problemy z instalacją patchy oraz DLC do polskich wersji, niedostępne tryby multiplayer(Rainbow Six Vegas 2) a także opieszałaś wysyłek ze sklepu (teraz muve.pl) doprowadzało do szewskiej pasji. Tak szczerze mówiąc to dopiero od niedawna (niespełna pół roku) zaczęli wreszcie poprawiać swoje błędy. Ale trochę im to zajęło.

O słynnych lokalizacjach (bądź ich braku gdy były oczekiwane, vide GTA SA) nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie doczekałem się GotY xDod jakiegoś roku chciałęm sobie w to pograć , ale słyszałem , że bedzie dodatek i nie kupowałęm , w końcu :D polece kupić razez GotY Fallout New Vegas xD

rozczarowują mnie tylko pudełka z Premium Games od cenegi . co to za syf ? wtyd mi to na półce postawić , tamte stare czarne były świetne a nawet zajebiaszcze xD stylowe czarniutkie a tera dają do pudełek z po blu rayu z jakims zwitkiem , matko no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 23:18, DiabloStars napisał:

No nareszcie doczekałem się GotY xDod jakiegoś roku chciałęm sobie w to pograć , ale
słyszałem , że bedzie dodatek i nie kupowałęm , w końcu :D polece kupić razez GotY Fallout
New Vegas xD

rozczarowują mnie tylko pudełka z Premium Games od cenegi . co to za syf ? wtyd mi to
na półce postawić , tamte stare czarne były świetne a nawet zajebiaszcze xD stylowe czarniutkie
a tera dają do pudełek z po blu rayu z jakims zwitkiem , matko no ...


Może po prostu nie trafiliśmy w twój gust, bo większości osób te pudełka jednak się spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 10:34, Kenshin_Cenega napisał:

Może po prostu nie trafiliśmy w twój gust, bo większości osób te pudełka jednak się spodobały
:)


Poproszę o jakiś dowód na to :)
Bo z tego co widziałem na forach to raczej właśnie ludzi woleli tamte stare pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phobos_s, każdy lubi takie pudełka, jakie lubi. Ja mam obie edycje Premium Games i na korzyść NPG przemawia to, że te pudełka mają mniejsze rozmiary (no i są całkiem ładne). Na minus przemawia zaś to, że w starej PG były poradniki i różny stuff, tu tego nie widać.

Natomiast na ogólny minus PG w moim przekonaniu przemawia to, że większość gier ma wersje Steam, ale już w pudełku kluczy nie uświadczymy :( (np. Borderlands Goty czy FEAR 3. Szkoda, bo wolę pudełko, niż kupować i pobierać ze Steama, szczególnie przy dużych produkcjach).

A co do TW II: GOTY, to cieakiw mnie, jaka będzie zawartośc zestawu poza grą. Teraz nie jestem chętny na kupno, ale kto wie, czy po wyjściu gry nie nabiorę ochoty...

Ja tam Cenegi nie skreślam, choć prywatnie wolę CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 14:05, Heartbreaker napisał:

Phobos_s, każdy lubi takie pudełka, jakie lubi.


Ja nie twierdzę, że nikt nie lubi nowych pudeł.
Napisałem tylko o tym, że odnoszę wrażenie, że większość ludzi wolała stare pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować