Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard dziękuje graczom za udział w zamkniętych betatestach Diablo III

56 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2012 o 20:17, Wojman napisał:

Coś mi nie działa opcja "odpowiedz" jak należy, ale Namaru dostaje degrad -1
za ataki personalne na innego użytkownika.


Krytyka boli, co ? Zapomniales tylko napisac, ze nie na "innego uzytkownika tylko "na mnie" :]

A co do tematu - wczesniej Blizz sie zarzekal, ze gracze z bety nie zostana w zaden sposob wynagrodzeni (zrodla nie chce mi sie szukac, byl kiedys blue post na forum). Cos szybko zmieniaja zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi słów, żeby opisywać postawę wszystkich tych, którzy nie mogą się pogodzić z brakiem achievementa, którego brak przecież tak bardzo popsuje im zabawę :) Ot, nie ma to jak nasza piękna, polaczkowa zawiść. Brawo, trzymać tak dalej!

Zachowujecie się wszyscy w tym momencie zupełnie jak taki typowy Kowalski: Sąsiad ma nowy samochód? A to ubek kopany, na pewno nakradł i teraz się wozi! Szwagier dostał awans w pracy? No, pewnie, że dostał, w końcu taki lizodup z niego. Wasz kumpel postawił nowy dom? Pff, szpaner. Etc, etc...

Założę się o butelkę dobrej whisky, że jakbyście to Wy byli w tej grupie osób, którzy grali w zamkniętą betę i mieli byście do wyboru: Wziąć sztandar i odróżniać się od ''szarego gracza'' czy też go nie brać (bo to w końcu niesprawiedliwe, przecież wszyscy powinni je dostać), to każdy z Was - bez wyjątku - wolałby mieć achievementa wraz z tą ozdobą, prawda? :)

No, ale przecież hipokryzja jest w modzie, ponarzekajmy sobie dalej. W takiej chwili autentycznie jest mi wstyd, że dzielimy zarówno jedno forum dyskusyjne, jak i jeden kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, jeju, nie będę mieć achievementa i nie będę miał jednego avataru/loga na sztandar/whatever. Idę się powiesić, bo moja przyjemność z grania została radykalnie zmniejszona.

Jak czytam posty niektórych to załamuję ręce nad... no właśnie, nad czym? Nad głupotą? Nad typowo Polską zawiścią? Bo trzeba ponarzekać? A potem się dziwić, że gry coraz płytsze - trudno się dziwić, twórcy spędzają pewnie mnóstwo czasu dla achievement-whores projektując achievementy :)

Poza tym - to nie nowość. Już World of Warcraft to miał. Nazywało się Feats of Strength i były to osiągnięcia za uczestniczenie w takich np. World Eventach czy chociażby zalogowanie się (!) w danym okresie czasu (vide rocznice, itp.). Wtedy nikt nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:45, Isildur napisał:

> Wojman [m] stąd i wróć jak się nauczysz zachowywać jako moderator.

BAN - Trolli tu nie chcemy.


Jakich trolli?A to już nie można skrytykować moderatora?Widzę, że próbujecie być nietykalni.Wojman zachował się nie tak jak przystało na moderatora, ale widzę, że słowa krytyki kierowane do moderatorów są karane degradami.Fajnie-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:36, Kajmal napisał:

Jakich trolli?A to już nie można skrytykować moderatora?Widzę, że próbujecie być nietykalni.Wojman
zachował się nie tak jak przystało na moderatora, ale widzę, że słowa krytyki kierowane
do moderatorów są karane degradami.Fajnie-,-


Można, ale nie w taki sposób jaki ten użytkownik to zrobił... Słowa krytyki a słowa obrażające użytkownika i nie ważne czy to Moderator, Konsul czy zwykły użytkownik, każdemu należy się szacunek, użytkownik założył konto tylko po to by obrażać inna osobę. Proszę wrócić do tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:36, Kajmal napisał:

Jakich trolli?A to już nie można skrytykować moderatora?Widzę, że próbujecie być nietykalni.Wojman
zachował się nie tak jak przystało na moderatora, ale widzę, że słowa krytyki kierowane
do moderatorów są karane degradami.Fajnie-,-


Dobrze, że ja nie używam takich samych "słów ktytyki" jak Ty. Tylko proszę jak któryś użytkownik napisze takie same "słowa ktytyki" wobec Ciebie nie proś Moderatorów o interwencję, bo to "słowa krytyki" są.

PS. Po napisaniu zdania stawiamy kropke, następnie spację i dalej następne zdanie.
PS 2. Nie wolno mi już być smutnym z powodu tego, że ktoś nie otrzymał achievmenta? Jak rozumiem nie mogę też się cieszyć jak jakiś otrzymam. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że chyba wszyscy dosłownie sobie wzięli te Twoje zdanie w tym poście.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=76059&pid=6
To jeden z powodu do śmiechu. Drugi, to taki, że to naprawdę wieeeelce straszna stara, że niektórzy nie będą mieli tego achiva. No chyba trzeba iść i pętle na szyje założyć. Jakby zdobywanie avhivów to było najważniejsze w życiu. ;/ i w tej grze. Wstyd.... wstyd za polaczkowatą zawiść i jakże wieczne narzekanie z byle błahej sprawy.
Co komu po tym ahivie jak może mieć crap eq :D i na duelach będzie miażdżony jak leszcz bagienny przez osoba co te achivy ma w głębokim poważaniu. Dać wybór co niektórym to za mało...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2012 o 23:39, Braveheart napisał:

Co komu po tym ahivie jak może mieć crap eq :D i na duelach będzie miażdżony jak leszcz
bagienny przez osoba co te achivy ma w głębokim poważaniu.


W zasadzie to całkiem dobry pomysł, powinniśmy chyba zacząć spisywać battle.tagi wszystkich, którzy narzekają, bo ich zdaniem te achievementy im bardziej się należą.
Ot, tak na przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:43, Mohair napisał:

W zasadzie to całkiem dobry pomysł, powinniśmy chyba zacząć spisywać battle.tagi wszystkich,
którzy narzekają, bo ich zdaniem te achievementy im bardziej się należą.
Ot, tak na przyszłość. :)

Tego typu bzdury powinno się traktować jako dodatek/bonus od tak a nie coś najważniejszego. No chyba, żeby Blizzard automatycznie przyznawał jakąś nagrodę w postaci losowego [porządnego] itemu albo coś w tym stylu to jeszcze bym to zrozumiał jako "dodatkowe mini wyzwanie" ale tak ogólnie to olać to! :D. Czy się odblokuje czy nie.
ja grając w BETE to nawet nie zwracałem na to uwagi! Samo co jakiś czas się coś pojawiało, że achiv już został zdobyty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam wasze wypociny to aż mnie brzuch ze śmiechu boli, jakieś teorie o zabijaniu się, wielkich dramatach, polaczkowości, ludzie ogarnijcie się i dorosnijcie, każdy ma prawo do opini, moja jest taka, że te achivy nie powinny być dostępne bo blizzard zastrzegał sie, że gracze bety nic nie dostaną, ale cóż jak widać zmienili zdanie, a wasze naskoki na mnie i na ludzi o podobnych opiniach to możecie sobie wiecie-co-z-nimi-zrobić.

Zachowanie moderatora jak i innych użyszkodników jest poniżej krytyki, widać nie dorośliście jeszcze do życia w społeczeństwie i rozumieniu opinii innych ludzi, ooo czyżby polaczkowość i hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:26, Onybic napisał:

Zachowanie moderatora jak i innych użyszkodników jest poniżej krytyki, widać nie dorośliście
jeszcze do życia w społeczeństwie i rozumieniu opinii innych ludzi, ooo czyżby polaczkowość
i hipokryzja?


Może trochę grzeczniej co?
Każdy wyraża tutaj swoje zdanie, czy odmienne zdanie od twojego to hipokryzja i oznaka że się nie dorosło?
Człowieku ten prezent od Blizzarda dla beta testerów nic nie zmienia, bo beta testerzy zaczynają od zera, czyli te osiągnięcie nic nie zmienia, chcesz zdobyć wszystkie wyróżnienia to zdobędziesz, te akurat jest unikatowe i nie wpływa na nic. Nie rozumiem oburzenia, czyżby czysta zazdrość? Ludzie liczy się zabawa o to chyba w grach chodzi tak? Czy trzeba się wykłócać o wszystko? Założę się, że gdybyś dostał się do beta testów to nawet byś się nie wypowiadał na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:26, Onybic napisał:

jak tak czytam wasze wypociny to aż mnie brzuch ze śmiechu boli


Łączę się w bólu.

Dnia 11.05.2012 o 13:26, Onybic napisał:

wasze naskoki na mnie i na ludzi o podobnych opiniach to możecie sobie wiecie-co-z-nimi-zrobić.


To działa także i w drugą stronę, jakbyś nie zauważył...

Dnia 11.05.2012 o 13:26, Onybic napisał:

Zachowanie moderatora jak i innych użyszkodników jest poniżej krytyki, widać nie dorośliście
jeszcze do życia w społeczeństwie i rozumieniu opinii innych ludzi, ooo czyżby polaczkowość
i hipokryzja?


A co tutaj jest do rozumienia? Przeszkadza Wam to, że ktoś inny dostał coś, czego Wy nie nie macie i mieć nie będziecie mogli - mimo że ten fakt w żaden sposób nie umniejsza radości z gry, której będziecie mogli doświadczyć. Moim zdaniem to zwykła zazdrość, jakkolwiek pięknie byś tego nie tłumaczył.

Ja od początku podejrzewałem, że coś takiego będzie i z tego powodu mój świat się jakoś nie zawalił :)

Anyway, żeby ukrócić wszelkie bezsensowne spekulacje, jak to pisałeś wyżej, to mam do Ciebie tylko jedno, proste pytanie:
Przypuśćmy, że dostałeś się do zamkniętej bety. Masz teraz do wyboru - wziąć dla siebie ten magiczny sztandar i achievementa, czy też zrezygnować, bo w końcu jest to niesprawiedliwe i "godzi" w innych graczy.
Jak byś postąpił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:56, Mohair napisał:

Anyway, żeby ukrócić wszelkie bezsensowne spekulacje, jak to pisałeś wyżej, to mam do
Ciebie tylko jedno, proste pytanie:
Przypuśćmy, że dostałeś się do zamkniętej bety. Masz teraz do wyboru - wziąć dla siebie
ten magiczny sztandar i achievementa, czy też zrezygnować, bo w końcu jest to niesprawiedliwe
i "godzi" w innych graczy.
Jak byś postąpił?


jak bym miał możliwość to bym odstąpił od niego, jestem zawsze za równym traktowaniem i takimi samymi nagrodami dla wszystkich (patrz sztandary dla poszczegolnych postaci, kazdy mial duzo czasu sobie to zrobic i taka nagroda jest spoko), szczegolnie, ze blizzard twierdzil, ze testerzy nic nie dostana specjalnego (tak powtarzam sie, ale widze umknelo niektorym)


@Isildur
LOL. zazdrosc czego? znaczka na sztandarze? tu nie chodzi o fakt achievementa ale o zachowanie, chamskie odzywki i jakies dziwne spekulacje o cieciu sie i wieszaniu, to mi nie pasuje, mozecie miec sobie jakiekolwiek opinie ale wyrazajac je nie nasmiewajcie sie z innych. tu jest ten problem, ktorego jak widac nie widzicie


i tak w ogole to nie ja pierwszy zaczalem ta klotnie, tylko Wojman ze swoim chamskim komentarzem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2012 o 14:21, Onybic napisał:

jak bym miał możliwość to bym odstąpił od niego


Ok, jeśli serio byś tak postąpił, to w takim razie w porządku, w pełni Cię popieram :)
Ale jesteś, niestety, jednym z wyjątków, bo większość osób protestuje przeciwko takim akcjom nie dlatego, że nie są one dostępne dla wszystkich, a dlatego, że nie są one dostępne dla nich samych :) Ot, szara rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować