Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_03

XP CZY ME? [M]

46 postów w tym temacie

Z tego z słyszałem to Windows ME był wersją eksperymentalną przed XP. Po prostu powstał, aby wypróbować nowe pomysły, i co lepsze wybrano aby znalazły się w XP. Tak samo sprawa wygląda z Vistą. Bo jak można wytłumaczyć nadejście noweych "okienek" już za 3 lata??? Na XP czekaliśmy bodaj 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 10:02, Pediator napisał:

> może zrobie taką liste najlepszej 5 programów windowsa:
>
>
> 1.Windows Vista
> 2.Windows XP
> 3.Windows ME
> 4.Windows 98
> 5.Windows 95
żal mi ciebie-vista=shit to jest chyba lista od najnowżegop do najstarszego...
a tak a propo w Windowsem 98 nigdy nie miałem problemów, nigdy awarii etc.


ale im nowsze tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:40, no-to-gramy napisał:

> > może zrobie taką liste najlepszej 5 programów windowsa:
> >
> >
> > 1.Windows Vista
> > 2.Windows XP
> > 3.Windows ME
> > 4.Windows 98
> > 5.Windows 95
> żal mi ciebie-vista=shit to jest chyba lista od najnowżegop do najstarszego...
> a tak a propo w Windowsem 98 nigdy nie miałem problemów, nigdy awarii etc.
>
>
ale im nowsze tym lepsze


Od kiedy? Korzystałeś ze wszystkich tych systemów, czy piszesz nie znając tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja testowalem wszystkie ( jeszcze wliczajac 3.11 i 2000 ) i moim zdaniem najlepiej wypadl win2k, 0 problemow, wszsytko dziala, chyba ze chcesz miec z jakimis bajerami to XP ( choc zdarzylo mi sie miec z tym systemem problemy, i to w zasadzie jest 2000 + jakies dodatki )

takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:40, no-to-gramy napisał:

ale im nowsze tym lepsze


Powiem wam, że tu się mylicie. Niekoniecznie im nowsze, tym lepsze. Wg mnie wręcz przeciwnie, oczywiście po pewnym czasie trza się przesiąść na nowszy "model" :P .

Tak samo jak Fagno, początkowo korzystając z Windows ME nie widziałem żadnych bugów, jednak po ok. tygodniu zacząłem zauważać błąd na błędzie. Tak jak powiedział LINX21, Windows Millenium był pierwszą wersją Windowsa XP, dlatego też miał mnóstwo błędów i "dziur". Najstabilniejszym jest Windows 2000.

Żebyście nie pytali: testowałem praktycznie wszystkie systemy operacyjne (w tym 2 nie na swoim komputerze/komputerach) i muszę przyznać, że to Windows 2000 otrzymał "I miejsce". Najstabilniejszy. I według mnie najlepszymi produktami Microsoftu z serii systemów operacyjnych Windows były/są:

1. Windows XP
2. Windows 2000
3. Windows 98
4. Windows 95

Możliwe, że to Vista znajdzie się na 1. miejscu, lecz na pewno upłynie wiele czasu, nim to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować